Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 maja 2007, 17:18

HaRe, w koncu zajrzalas!! mam nadzieje ze jak Kubus sie lepiej poduczy samodzielnosci to bedziesz do nas czesciej zagladac :-D ale zobaczysz tak jak mowi Mirelka pierwsze dni sa trudne a potem z gorki, Julcia musiala sie oduczyc ze nie moge jej wogole kolysac nawet w desperacji bo juz w kolysce nie spi tylko w lozeczku wiec nawet jak jej ciezko zasnac niema jak pobujac lozeczkiem hihiih a dostala je niedawno wiec wczesniej jak byl problem to ja kolysalam troszke i zasypiala, ale teraz juz spi sama daje jej butle i smoka, ale trzeba byc wytrwalym i silnym , napewno sobie poradzisz, powodzenia i zagladaj tu czesciej od teraz! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

30 maja 2007, 17:55

myszka_fwitaj mój synek też z 26.02 - też jeszcze nie umie z brzuszka na plecki się przewracać. śliczna ta Twoja królewna :ico_haha_01: .
Karolasżyczę zdrówka całej rodzince :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
HaRefajne zdjęcia, zaglądaj częściej

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 maja 2007, 17:58

Hej

My po szczepieniu ... Mały był marudny i gorączkował ale podczas kłucia ani nie pisnął...

Wojtuś nie przekręca się jeszcze na brzuszek ... pewnie za niedługo zacznie!
Nie śmiejemy się jeszcze na głos, choć parę razy coś takiego się już wydarzyło ... Ale czy to akurat o to śmieciowisko chodziło ... ?

Egzaminów ciąg dalszy i praktyk zawodowych ... Uf, nie chce się już!

[ Dodano: 2007-05-30, 17:58 ]
myszka f Witaj kochana! :-D

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

30 maja 2007, 18:27

Słuchajcie Dziewczyny a jak się bawicie z waszymi maluszkami? Bo Kuba ma specjalny fotelik z wibracją i mnustwo zabawek ale chodzi mi raczej o takie zabawy dziecko+mama. Ostatnio ugniotlam kulkę ze sreberka od czekolady i wrzuciłam ją do butelki z wodą i pokazywałam mu jak kulka się porusza. Ah jaki był zadowolony :-) A z tatą robi tzw. "człowieka muchę" czyli pozycja samolotu, ruszające się nóżki i odgłos wydawany przez tatę "bzzzzzz" :-D Jak mąż zrobił to w przychodni przed szczepieniem żeby rozweselić Kubę to pielęgniarka prawie turlała się ze śmiechu. :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 maja 2007, 18:56

NO WITAJ HaRe Widze ze udało mi sie ciebie namówic na powrót na forum HURAAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak juz pozostało i zagladaj jak najczesciej, niektóre z nas tez piszą co jakiś czas bo szkoła albo dzieciaczki nie pozwalaja, u mnie wciaz jakies przewlekłe katarki, kaszelki ale jakos nie umiem zyc bez tik-taka, dzien bez forum to jakos dla mnie dzien stracony prawie mogetak powiedziec hi hi hi :ico_haha_01:
Ale Ci Kubus rosnie na super mężczyznę, od ostatniego razu kiedy go widziałm na żywo w szpitalu i nawet pochylałam sie nad nim bardzo sie zmienił rzecz jasna ha ha a ile wazy?
Ja akurat nie mam problemów jesli chodzi o usypianie bo Amelka sama zasypia w łozeczku i prawie w ogóle nie jest kołysana raz na jakis czas ale naprawde rzadko. w ogóle to od początku sporo spała nawet na karmienia musiałam ja wybudzac,napiła sie i spała dalej takze nie moge narzekac, jednak kacperek wciaz zainfekowany i ona łapie od niego i ma często katarek i kaszelek ale nie jest tragicznie.
A co do zabaw "czowiek mucha" dobre hahhahaha, ja bawie sie z Amelką przewaznie grzechotkami-lubi juz je i chetnie wyciaga po nie raczki, ma ulubionego gryzaczka na zdjęciu widac go własnie i bardzo go lubi nuplac w buzce. Poza tym lezy sobie na macie edukacyjnej i sie bawi albo lubi jak karuzelka nad nia sie kreci a typowe zabawy ja i ona to jedynie jak leze obok niej lubi mnie głaskac po twarzy i sobie gaworzy jakby chciała ze mna porozmawiac bardzo to lubię albo jak jej purtam powietrze na brzuszek to juz tak głosno sie smieje. Bardziej lubi gdy kacperek kopie piłke i piłka uderza o scianę, nie wiem co w tym takiego chyba ten moment uderzenia bo smieje sie tak głosno ze trudno ja utrzymac i ja wtedy mówie dobra kacperek przestań juz kopac ta piłke bo mi zaraz Amelka wypadnie tak sie smieje i my wszyscy wtedy z nią razem hahahha
A napisz karmisz jeszcze piersia?Fajne zdjęcia Kubusia super to jedno to byliscie nad morzem czy jeziorkiem? Pozdrawiam cieplutko i do miłego

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

30 maja 2007, 19:14

karolasWspołczuje tych katarkow i kaszelkow,jest to na pewno jakies utrudnienie i zmartwienie ale z drugiej strony sa rodzice ktorzy praktycznie caly czas siedza z dziecmi w szpitalu,wiec to pocieszajace ze macie tak blisko i mozecie sami sie zglaszac 2 razy dziennie.

HaReWitaj z powrotem,ciese siew ze ci sie udalo w koncu znalezc czas,fajne fotki,ładnie wygladacie,napisz jak duzy jest synus.

myszkafwitaj,sniczna córunia

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 maja 2007, 19:54

myszka_f witaj wśród nas! Dominisia- super dziewuszka!! Zaglądaj często i pisz jak ma się Twoja Myszka!
karolas ale masz zmartwień ze zdrówkiem dzieciaczków! Oby jak najszybciej od Was odeszły te choróbska! Biedny Kacpi z tymi zatokami :ico_placzek:
Co tak się do Was przyplątuja takie dolegliwości...?
HaRe witaj znowu! Super zdjęcie /Kubusia i Wasze wspólne! Super wyglądasz!!

Mój NBartuś zasypia sam, ale najczęsciej w wózku. Jak budzi się do karmienia nad ranem to go biorę i po odbiciu wkladam go do łóżeczka i tak śpi już do rana. Czasem kładę go od razu do łóżeczka i też śpi, choć pare razy musze podawać smoka i głaskać po główce.
Jeśli chodzi o wygibasy to Bartoszek strasznie się wije!! Nie mogę spokojnie zakładać pieluszki bo tak mi skacze jak żabka! :ico_brawa_01: Robi U i wygina główkę do tyłu! Na razie nie zmienia plecków na brzuszek ale z plecków przenosi się na boczek. A jak leży na brzuchu to chodzi jak wskazówki zegara, ale na plecki jeszcze nie dał rady przejść. Nie wiem czy mu sie to uda bo nonono ma ciężką! hihiih:)

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

30 maja 2007, 21:13

Kobitki fajnie że mnie nie zapomniałyście :-D

Jakie fajne te nasze dzieci :-)

Kubuś 8 maja ważył równe 6 kg. Teraz to pewnie będzie miał około 7.

karolas faktycznie do bani z tymi infekcjami ale jak to się mówi: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Na tym zdjęciu to jesteśmy w wielkopolskim parku narodowym nad jeziorem góreckim. Fajnie było. Mały sobie czystym powietrzem pooddychał. Może jak kiedyś będziesz mieć czas to się zgadamy i wsiądziemy do samochodu i się z dzieciakami przejedziemy.
Amelcia też fajna laska - taki super pączuś :-D ekstra.

katelajdka dzięki :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

teraz lece odciągnąć pokarm (już się wykąpałam) i zajmę się mężem :ico_haha_01: bo Kubuś już śpi
Dobranoc

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

30 maja 2007, 22:15

Hare fajna kobitka z ciebie , nie mogłybyśmy cię zapomnieć .
Karolas współczuje tych katarów kaszelków i siencyh alergii nasz całe szczęście na razie wszystko co złe omija.


Mirelka ważyła 8 maja 6.5 kg a teraz to juz chy6ba z 7.5 kg bo taka ciezka

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

31 maja 2007, 09:03

IZA@ to dobrze ze was wszytko co złe omija i oby tak pozostało; tak patrze na zdjecie Mirelki i widze ze tez spi z pieluszku u boku Amelka tez tak spi z pieluszka lubi sie nia bawic,mietosi a jak bardzo jest zmeczona zasypia trzymajac ja hi hi hi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości