Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 maja 2007, 09:12

mama_zuzi1980, witaj kobiecino po sasiedzku, po sasiedzku niema sprawy nawet po sasiedzcku cie przyjmiemy hihiih podpisuje sie pod kaola napisz cos o sobie :-D

[ Dodano: 2007-05-01, 09:14 ]
kaola, piekny avatar hihihihihi a ja cos kobiecino nie mam czasu tez za duzo ostatnio duzo sie dzialo spacerki zakupy odwiedzanie rodzinek a jutro znow do znajomych idziemy tzreba jakies atrakcje urzadzac dla malej bo z nudow chce byc na raczkach hihihi

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 maja 2007, 09:34

Dzieki :-D Nie dziwie Wam sie ze macie tyle na glowie, ja juz jednego szkraba mam odchowanego i troche panike lapie jak sobie pomysle ze za kilka miechow bede musiala sie z dwojeczka uzerac :ico_olaboga:
A w Szwecji? hmm, zyje nam sie fajnie i wygodnie. Poki co chodze na uniwerek i szlifuje ten kurde ekstra jezyk hihihi cos tam nawet belkocze (choc czesciej po angielskiu). Od wrzesnia zacznie sie siedzenie w domciu przez 18 miesiecy i wtdy to licze normalnie na was ze bedziecie depreche odganiac hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

09 maja 2007, 10:05

mama_zuzi1980, właśnie jak ci się język podoba ???
trudny ???
ja wróciłam właśnie do szkoły po rocznej prawie przerwie - z gadaniem jest w miarę ok - gorzej mam z pisaniem no i gramatyka - masakra :ico_olaboga:
cały czas Kali jeść, Kali pić :ico_smiechbig:
jak samopoczucie - wiesz już co będzie - chłopak czy dziewczynka ???
Ile już mieszkasz tam???
z polakiem czy z tubylcem ??? :ico_smiechbig:
napisz więcej o was :ico_haha_01: :ico_sorki: :-D

MamciaKochana, odezwij się kobieto - bo gdzieś mi znikłaś - a może to ja ... hmmm.. zanikam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 maja 2007, 14:14

Hejka,

No wedlug mnie to jezyk jest latwy jesli zna sie angielski a , jeszcze lepiej dodatkowo niemiecki. Lubie ten jezyk i coraz fajniej mi sie w nim rozmawia. Moja Zuzia po pol roku przedszkola zaczela pieknie, plynnie mowic. Sama jestem w szoku :ico_szoking:
Do Szwecji przyjechalam ponad rok temu. Moj mezu byl tu juz kilka lat wczesniej i dojechalam do niego z niunia. A terz bedzie rodzenstwo i tak sie baczniej przygladam sluzbie zdrowia, hmm... jak jest z tym w Danii? Bo w Szecji to na ciezarne za bardzo uwagi nie zwracja hihihi
A u nas dzis dmucha strasznie i zimno, brrr... chyba kurtke zimowa wyciagne.

A na USg powiedzieli ze nie widac czy to "pojke" czy "flicka" ale ja cos tam widzialam miedzy noziami.. hehe Pojde za jakis czas prywatnie to pewnie sie dowiem

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 maja 2007, 12:23

hej laseczki
ja juz od dawna chce wyjechac z Polski, ale jeszcze mi 2 lata nauki zostaly wiec musze sie wstrzymac bo nie chce rzucac studiow...
nie interesuja mnie ani Anglia ani Irlandia..za to myslalam o Danii..dlaczego? teraz miedzyinnymi bo moj T pracuje tam, a po za tym Dania jest dosc blisko , a i jezyk nie ejst trudny, chyba, tzn mam malenkie podstawy, mAAAAAAAAAAAAAAAlenskie na serio ale podobno jak cwiczylam jakis czas temu to bylo calkiem ok...

jak mozecie napisac to jak to jest z obywatelstwem lub pozwoleniem na pobyt?? chodzi mi o te podstawowe kwestie prawne zwiazane z pobytem tam, oczywiscie legalnym...aby smialo poslac dziecko do skzoly, moc sie tam leczyc, rozliczac z podatkow itd.... :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 maja 2007, 15:34

Ja niestety nie pomoge w tej kwestii bo ja ze Szwecji. Ja tam uwazam ze kraje skandynawskie sa facynujace generalnie!!! Bardzo polecam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 maja 2007, 22:52

Natashka,
jak chcesz coś więcej wiedzieć - to napisz do mnie e-maila z jakimś namiarem na siebie - np jeśli masz skypa - to pogadamy :-)
ja ostatnio nie czasowa jestem więc nie zaglądam tu za często
wolę pogadac - bo wtedy ręce mam wolne :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 16:57

o dzieki serdecznie Koalciu :-D

moj email to nfridel@op.pl, gg: 2684316, a na skypie mnie znajdziesz : nfridel :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 sie 2007, 16:41

hoh ja widze ze tu dawno nikogo nie bylo hihihih
kaolko co sie z toba dzieje, co slychac ?
a ja do szkoly tez bede wracac, we wrzesniu , takie mam plany przynajmniej a jak sie wystrasze do bede zimowac do grudnia hihihi, choc watpie, bo co tam w tej chalupie sie skisic mozna, ciagle domku szukamy, ogladamy oferty,mam nadzieje ze juz niedlugo cos znajdziemy odpowiedniego dla obojga, jak narazie to zdania sa rozne......anders pokazuje mi zdjecie ruiny i opowiada jakie mozliwosci moze miec ta chalupa, a ja tam wole do gotowca sie wprowadzic, a nie tam majsterkowac, chociaz malowanie i urzadzanie domku juz bardzo lubie, ale nie taki remontowanie lazienek i scian...za leniwe ze mnie dziewcze hihihihi, najgorsze ze musi to byc niedaleko aalborga bo tu przeciez A. ma prace a ja szkole, a tak juz dawno bym z tad poszla WON :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: buziole wszystkim hihiihi

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2007, 09:43

widze ze wateczek Dunski obumiera :ico_haha_01:
szkoda

ja coraz bardziej jestem za wyjazdem do Danii, tylko nie wiem jak skusic T zeby tam zostal... za 2 lata po szkole do niego dojedziemy...na razie ma tam legalna prace, ale kontrakt tylko an rok, jednak mysle ze nie ebdzie problemu z czyms na dluzej...

a wlasnie jak tam wyglada sprawa z praca w Danii kochane?? bardzo ciezk ocos kobiecie znalesc?? i jak wyglada sprawa przedszkoli?? :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość