Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

31 maja 2007, 10:36

heloł :ico_ciezarowka:
ja dzis znów jestem ospała :555:
ide zaraz do gina Zosie pooglądać :ico_brawa_01:
a tak na marginesie:
budze sie codziennie o 4 rano i .................nie spię
:ico_smiechbig: około 5 jem sniadanko bo ssawkę żołodka mam duża i kłade sie spać znów gdzieś o 6.30
czemu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 maja 2007, 10:42

hello sandra, to się zaraz obudziśz bo tu dzis trzy imprezki :-D
a maluch poprostu głodny jest, moze spróbuj wiec na kolację zjesc :-D jakiegoś kurczaczka z rożna sobie wciagnij bo miesko to się długo w brzusiu rozkłąda, to maluch bedzie mial co jesć przez cała noc :-D
mi się żadko to zdarza, ale w niedzile to o 5,20 wstałam bo mi się przypominiało ze ciasteczko z truswakami jest w lodówce :-D
a po wizycie u gina nie zapomnij tu nam zdac relacji :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

31 maja 2007, 10:52

A mnie dzisiaj zimno!!!! :ico_szoking: Wstretna pogoda i 12stopni na dworze! ba!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Herbatke za herbatka pije i nic nie pomaga! Nawet w kominku zapalilam! Trzeba troszeczke poczekac, to sie nagrzeje! :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 maja 2007, 10:57

Oj Aniu u mnie tez ponura pogoda ale ciepło w pokoiku mam 22,4 stopnia więc sobie jeszcze w piżamce siedzę :-D a mi ta pogoda po tych upałach odpowiada :-D a przed chwila mówili w radiu ze czerwiec ma być jeszcze cieplejszy :ico_olaboga:
Aniu a najlepszy na rozgrzanie cieplutki rosołek lub jakaś inna zupka wiec lec do kuchni coś wcinać :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 maja 2007, 11:08

ja tez jakaś ospała, właśnie sie chwilę zdrzemnęłam...dobrze, że mnie Marcel obudził bo nie długo idę po Mikołaja do szkoły.ale jak wróce to jeszcze poleże, bo od rana ziewam :ico_spanko: :ico_spanko: . i kawusie :ico_kawa: juz wypiłam i nic nie działa.
po południu jak wróci męzuś to jeszcze zakupy mnie czekają bo jutro przecież...Dzień Dziecka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
co do włosów to ja tez mam jakiś artystyczny nieład...ale ostro zapuszczam.pózniej przy dziecku to łatwiej jak są dłuższe, bo i można związać i podpiąć. :ico_haha_02:

znalazłam taki artykulik, jak to jest z tym becikowym i jak go sie załatwia.ja akurat nic nie wiedziałam na ten temat, bo jak urodziłam Marcela w 2005, to nie było jeszcze becikowego...
http://matir.ovh.org/becikowe/index.php ... we=wniosek

[ Dodano: 2007-05-31, 11:11 ]
a ta pościelka tez mi sie podoba i też chyba zamówie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 maja 2007, 11:17

viola dzieki za te inforamcje na temat becikowego bo ja tez za bardzo nie wiediząłm co i jak :-D
no mnie jeszcze w tym roku takie zabawkowe zakupki omina ale za rok już bedziemy szalec w zabawkowym :-D
a dziś chyba taki dzionek bo ja tez bym się najchętniej zdrzemnęła, ale trzeba troszkę poprasowac :ico_prasowanko:
a pościel viola goraco polecam ja kupowałam jeden komplet 10 - elem, a drugi na zmiane 3 - elem. i są super :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

31 maja 2007, 11:27

Hej Brzuchatki!

Dużo nas dziś i fajnie! My już po badaniach i śniadanko zjedliśmy w galerii krakowskiej. Potem kupiliśmy upominki dla chrześniaków na dzień dziecka, no i oczywiście nie obyło się bez kupna czegoś dla Jasia - 2 kaftaniki i 2 body, a jeszcze komplet kaftanik + body w rozm 68 ( to ostatnie na jesień - zimę chyba). Coś mi się zdaje, że pranie od nowa mnie czeka. :ico_noniewiem:

A dziś postanowiłam spakować co nieco do przygotowanej torby. Niech ubywa.

Na obiadek planuję pizzę z polędwicą i warzywkami - czyli "sprzątanie lodówki".

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 maja 2007, 11:32

hello basiu :-D
no ciezko sie oprzec takim malutkim ciuszom :-D ja tez ciagle cos dokupuje
a mam pytanko co wy konkretnie bierzeciie do szpitala ???? bo ja nigdy nie byłam w szpitalu a tu czytam ze laski sztuće, naczynia i inne takie biorą :ico_szoking: a co tam nie dają :ico_noniewiem: juz taka bieda w służbie zdrowia :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

31 maja 2007, 11:48

Eeee...no to już byłaby przesada. Ja na szczęście mam całą listę tego, co szpital wymaga i mam problem z głowy z zastanawianiem się. Do listy dołączam książkę i odtwarzacz mp3 - jakby były nudne i bezsenne noce. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 maja 2007, 12:07

Basik no nie wiem czy będziesz miała nudne i bezsenne noce :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: ...w szpitalu to nocą raczej nie da się spać, bo z każdej sali dobiega płacz bobaska...
a do zabrania do szpitala to u mnie oprócz pieluszek, ubranek dla maluszka można wziąść swoje sztućce i kubeczek...kaftaniki też raczej dają szpitalne ...ale wszystko zależy od ciebie jak chcesz mieć swoje to bierzesz z domku.
ula ile płaciłaś za przesyłkę pościeli? to jest jakaś stała opłata pocztowa, czy jak?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość