Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 maja 2007, 11:26

jogobella, ja zawsze zaraz po pologu dostawalam okresu a tez karmilam piersia wiec jak widzisz roznie to bywa ale napewno nie masz sie czym martwic widac taki Twoj organizm , a polozna wcale sie nie przejmuje :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

31 maja 2007, 12:25

Witajcie
Jeju jak ja nie potrafie sie zorganizowac!! :ico_placzek: A na dodatek przez ostatnie dwa dni netu nie miałam widze ze wszystkie planujemy chrzciny. My 15 lipca planujemy akurat wtedy wypada nasza pierwsza rocznica ślubu :-)
Ja też myslalam ze jak sie karmi piersia to sie nie ma okresu!! Ja własnie byłam u gina i przepisała mi pigułki antykoncepcyjne Cerazette. Czy któraś z Was bierze te tabletki?
Rybko ładnie wygladaliscie.
Mordeczko Ale twój Kacperek rośnie zreszta tak jak wszystkie dzieciaczki moja połozna powiedziała zeby dawac dziecku jesc tyle ile potrzebuje.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

31 maja 2007, 12:39

czołem dziewczyny u nas dzis straszny bol glowy - wrociły moje migreny przez cała ciaze mialam spokoj a tereaz znowu

Jogo - okres???? :ico_szoking: a ja myslalam ze jeszcze pare iesiecy spokoju mnie czeka a moze akurat u mnie bedzie inaczej :ico_sorki: oby :) ja ide do gina za tydzien ale cykam tej wizyty ja dosc po tym porodzie tego badania
tez sie zastanawiam nad tabletkami i mam dylemat bo kolezanka doradzal mi spirale hmmmm

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

31 maja 2007, 12:41

Mordeczko nie słuchaj tej położnej jak masz mu nie dać jak jest głodny bzdura ogranicza się dzieci wieksze ale nie niemowlęta ona macos :ico_puknij: ta połozna.
Rybko super że Andrzejek taki grzeczniutki na chrzcinach
Jogo z tym okresem to jest indywidualna sprawa ja już nie karmie i jeszcze nie dostałam ,a moja koleżanka karmiła i dostała po połogu więc nie ma reguły ,a co do tabletek to ci nie pomogę bo ja nie mogę brać bo mam dużo takich małych guzków w piersiach i jak bym brała hormony to mogą sie zamienić na rakowe wiec nie ryzykuje zostaje mi tylko spirala ale nie wiem co o niej sądzić .
Justynko moja na butelce a co 3 godz. je ,tyle że tak 80 ml. mi wypija

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

31 maja 2007, 13:28

Mordeczko-ja bym sie tez nie przejmowala polozna-jak masz ograniczyc-jak tyle pije to widocznie potzebuje.Maly mojej siostry do roku tez taki mial apetyt i za kazdym razem siostra slyszala od pediatry, ze jest za gruby.I co?Teraz ma 5 lat i chudy jak szczypiorek.

Syla i Kamelek-ja bym sie bala spirali, bo sa przypadki , ze i tak zachodzi sie w ciaze, a to jednak obce cialo w macicy.Moja kolezanka w Polsce dostala taki zastrzyk od gina, ktory na pol roku zabezpiecza przed ciaza.Moze lepiej takie cos.

Jogobella-no to niezle-juz okres.Szczerze, ja tez juz myslalam, ze mam bo pojawila sie krew, ale tylko troche, wiec nie wiem czy cos nie tak, bo juz koncowka pologu i tu nagle troche krwi.Chyba musze zadzwonic do lekarza.

Basik i IM-gratuluje suwaczkow. :ico_brawa_01: Teraz czekamy na zdjecia.

U nas pogoda tak wredna, ze kisimy sie w domu juz prawie tydzien.ja chce sloneczka!!!

[ Dodano: 2007-05-31, 13:33 ]
Justynat-ja tez jestem niezorganizowana, sterta do prasowania mnie straszy a ja wole sie tulic do mojego kruszka

Kasik-co z Toba, cos sie nie meldujesz?

Dziewczny, szukam firmy produkujacej zabawki z drewna-moze slyszalyscie o jakiejs porzadnej?Ja nie chce kupic ich zabawek, tylko znajoma chce zlecic produkcje.Jak cos wiecie to dajcie mi znac-bede wdzieczna

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 maja 2007, 13:41

Mordeczko ja też bym się nie przejmowała tym co mówi położna, b każde dziecko jest inne, jedne zjada mniej inne więcej!!!!! Mój Oskarek na przykład nieby powinien zjadać 150ml, a nigdy mu się to jeszcze nie zdarzyło i co miałabym na siłe mu dawać te dodatkowe30ml??????

Basik witamy wśród kwietniowych mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie miałaś łatwej ciąży, ale najważniejsze że teraz jest dobrze!!!!!!!!!!!!

Ja biorę od 2 tygodni tabletki tylko że ja nie karmię więc mogłam wziąść jakiekolwiek, a jak się karmi to jest chyba tylko te Cerrazete!!!!!!
Mi gin też proponował spirale tylko że ja mam nadżerkę i mam przepisane globulki na te paskudztwo, a jak nie pomoże to wypalanka, trochę się boję!!!!!!!!

Muszę lecieć pa pa!!!!!!!!!!

Aha Rybciu zdjecia super, a Andrzejek śliczny mimio tych krosteczek, których tak bardzo nie widać!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
DaRksGiRl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:21

31 maja 2007, 15:17

Cześć! Oglądam nasze maluszki i aż się wierzyć nie chce, że już są takie duże;) hihi jeszcze niedawno stękałyśmy, że nie możemy się ich doczekać;)
Mój ma kolkę straszną i nie mam czasu tutaj wchodzić;) nie mam czasu nawet zjeść;/ infacol pomógł na dwa dni, a później znów wróciło. Mały też ma problemy z wypróżnianiem się, rzadko robi kupkę, próbowałam już wszystkiego, bierze leki na ten swój biedny brzuszek, miał też przepuklinę pępkową, ale plaster na pępku pomógł i od dziś <byłam dziś u lekarza> jest już dobrze z tym pępkiem, schował się. Mam nadzieję, że u Was i u małych wszystko w porządku i że nie jesteście takie zmęczone jak ja;) czekam tylko na koniec kolek i na pewno będzie lepiej;) W dzień mamy Antoś uśmiechnął się do mnie i wybaczyłam mu te jego płacze, haha, szkoda mi go bardzo, ale widocznie musimy jakoś przez to przejść;) postaram się zaglądać częściej;) AA i jeszcze jedno, 27 maja mój synek miał chrzest, jak znajdę chwilkę to wkleje zdjęcie jakieś, a teraz lecę, trzymajcie się cieplutko, buziaki

[ Dodano: 2007-05-31 ]
Aj, ja też dostałąm okresu dziś, jak wracałam od lekarza z moimi dziećmi, biegłam tak szybko do domu, że mało nóg ze Stasiem nie połamliśmy :-D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

31 maja 2007, 15:23

dziewczyny ja sama nie wiem czy to okres , nie leje sie tylko tak jakby sączy , ale jest to taka krew jak na okres a nie taka połogowa..w srode ide do lekarza wiec zobaczymy...jak mezowi powiedzialam ze mam okres to sie ucieszyl, bo stwierdzil ze mozemy miec kolejne dzieciaczki:) :)

na razie jednak chcemy sie nacieszyc naszym jednym smykiem

justynat., ja tez robie chrzciny z rocznica...w sumie mamy 24 ale dla rodziny mowimy ze laczymy to razem, a 24 spedzimy sobie ja w 3

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

31 maja 2007, 15:30

Czesc Dziewuszki

ja tylko na chwilke:( nie mam czasu na zarejestrowanie si ena fotosiku, ale moze jutro sie uda.
Dzis bylam z Szymonkiem na kontroli po tej mojej toxo w szpitalu zakaznym - mam juz serdecznie dosyc chodzenia po lekarzach a wyglada na to ze dopoki wszystkie wskazniki nie opadna do norm to bedziemy tak biegac i ciagle krew pobierac i okuliste odwiedzac:( biedna ta moja kruszynka. na dodatek ma dzis tak straszne te krosteczki na buziaczku ze az sie plakac chce :ico_placzek: Ma tez przepuklinke i tez zaklejamy to plasterkiem - co drugi dzien. dlugo tak trzeba??
Mam dzis straszny humor przez tych wszystkich lekarzy - sorcia.

a co do antykoncepcji to ja sie tez zastanawiam nad tabletkami bardziej niz spirala, albo tymi zastrzykami - kolezanka je brala i byla zadowolona. a jak nie karmicie to polecam minulet - kiedys byl wycofany ale wlasnie powrocil - i chcac chyba wrocic w laske pacjentek ma b.dobra cene - wlasciwie polowe tego co inne tabletki.

3majcie sie cieplo i do nastepnego..ucalujcie swoje pociechy od nowej cioci

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

31 maja 2007, 16:39

basik, -wspolczuje z tym lataniem po lekarzach-wyobrazam sobie jakie to obciazenie dla Ciebie i maluszka.Jesli chodzi o toksoplazmoze to mialas czy masz kotka w domu czy tak po prostu z powietrza sie zarazilas?I pamietaj jak beda mialy nasze maluchy trzy miesiace to tez beda mialy piekne reklamowe gladkie buzki.Nie martw sie.
I tez ucaluj Szymonka od nowych cioc.

DaRksGiRl, -Serdeczne zyczenia wszystkiego co najlöepsze dla Antosia z okazji chrztu.Beatko, nie wiem, czy zauwazylas, ale moj maly tez ma tak na imie-chyba sie nie gniewasz? :ico_haha_02: I zycze Antosiowi, zeby te kolki poszly precz.Moja kolezanka radzila mi teraz robic przeciw kolkom delikatny rowerek przy kazdym przewijaniu.Podobno wspomaga prace jelit.

Rybcia-super zdjecia, Jedrus superowy.I piekny kosciol.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość