Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 cze 2007, 13:33

ALINKA gratuluje prawka i uroczego dnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :588: :588: :588: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 13:40

alinko ale fajnie....takie spotkanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i gratuluje prawka,dla mnie jestes wielka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: anglia niby szara,ale tez ma ladne miejsca np moje miasto (bristol) jest dosc ladne .....jest co zwiedzac i poogladac :ico_brawa_01:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

01 cze 2007, 13:42

dzieki za pocieche az mi wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: juz mnie KAMILKA ZJECHALA ZE TYLKO DOLY MAM :-D :-D :-D :-D
ae juz lepiej... jak tyle nie mysle to jest lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 13:51

haniu doly kazdemu sie przytrafiaja....a ty myslisz,ze my tylko 24h na dobe happy jestesmy :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 cze 2007, 13:52

Prosze tutaj bez dołów i smutkow.. Ja sie tez zaraz zdoluje, bo nie dosc ze wszystkie truskawki wciagnelam i nie mam juz dostepu do owocow ( Kamilko LITOŚCIII :ico_sorki: ).. to porodzie narazie moge pomarzyc.. A tak juz bym chciała. Ostatki sa wlasciwie najgorsze.

Madziula- tak tak ja bylam na Oxford street, gdzie mnostwo ludzi i butikow- ale zachwycalam sie najbardziej tymi bocznymi uliczkami. :-)
A male miasteczka w Anglii sa o wiele ciekawsze od samego szarego Londynu.

Ja od rana zbieram sie do nauki.. I nic tylko siedze, klepie, wcinam,chodze, snuje sie po domu, podcielam sobie grzywke, przugotowalam obiad.. I jestem w pelni swiadoma tego,ze jestem przebrzydłym leniem :-D

Alineczq zazdroszcze prawka- ja sie zabiore za nie dopiero po wakacjach -ale i tak mam przeczucie ze kiepsko bedzie ze zdaniem.. Przy mojej roztrzepanej glowie i histerycznosci.. Ciezko bedzie :-D

A co do usg mojego szkraba- to tak tak, to 3D. Mnie tez sie podoba -a moj Krzysi mowi ze on to lubi to zwykle, bo to go przeraza :-D Czubek :P

Dobraa... dobraa.. uciekam
A poza tym to Madziorka jest od dlugich postow.. A ja tu tak sie wciskam :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 cze 2007, 13:52

lucy23 pisze:alinko dla mnie jestes wielka :


Bo jestem niemała :-D :-D :-D mam prawie 180 cm ;)

Dziękuę za gratulacje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 cze 2007, 15:34

wreszcie dziala TT bo znowu jakies prpoblemy byly :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 cze 2007, 15:38

No wlasnie wreszcie sie dopchalam :ico_nerwusek: dajcie mi tego co tak robi :ico_nerwusek:
Aciu kochana serdecznie gratuluje coreczki i ciesze sie ze masz za soba to wszystko szybko wracaj i dziel sie z nami wrazeniami :-D
Kurcze tyle napisalyscie ze nie wiem na co odpisywac :ico_olaboga:
Kamilko super zdjecie tez dzisiaj pochlonelam truskawki czeresnie oiraz kalarepe razy 2 i glodna jestem nadal :ico_wstydzioch:
Porobilam pare fotek wkleje jak sie uda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 cze 2007, 15:40

No właśnie :ico_zly: Frydziu

Juli, jak ja Ci współczuję z tą nauką :ico_pocieszyciel: ja bym za zadne skarby teraz do ksiązek nie usiadła :502:

Haniu jak tam humorki??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 cze 2007, 15:43

u was tez dzis forum nawala?????
co za dzien...
najpierw adam dzwoni, z dolujacymi wiadomosciami.... :ico_placzek: okazalo sie , ze musi pracowac w weekend, bo na poniedzialek mieszkania maja byc skonczone :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek:
to sie wkurzylam na maxa i poplakalam ze zlosci... :ico_placzek: :ico_placzek: jutro mielismy jechac nad morze ze znajomymi, a potem oni do nas wracaja i zostaja na niedziele.. a on tu taki numer nam wycina... (ale to nie jego wina... :ico_placzek: :ico_placzek: )

zaraz po tym dzwoni i mowi, ze wlasciwie okazalo sie, ze tylko jedno mieszkanie ma byc skonczone i ze jutro pojedziemy nad morze (bo w niedziele ma byc gorsza pogoda) a w niedziele on pojdzie na kilka godzinek... wiec ja juz uradowana... :ico_brawa_01:

potem dzwonilam do ikei zeby sprawdzic czy sa juz te lozeczka... i nonono... :ico_placzek:
zmieniaja rozmiar z 60x112 na 60x120 i maja byc za 3 tyg :ico_placzek: :ico_placzek:
sprawdzalam w roznych ikeach... i w jednej maja 7 szt ale to daleko i dzis nie zdarzymy.. jutro tez nie ani w niedz , a do poniedzialku to pewnie nic nie zostanie....\
no i znow zalamka :ico_placzek: :ico_placzek:
ale zaraz potem poglowkowalam troszke i znalazlam na ebayu... .... tylko tam w wiekszosci uzywane :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ale moze cos znajde.... materac juz mamy... tylko to lozeczko nieszczesne... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale wiecie co moje problemy to nic....
frydza ja tez mysle o k@tk@.... my tu wesole szczesliwe czekamy na ansze maluszki... a ona tam horror przezywa.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nawet nie moge sobie wyobrazic co ona przezywa.... :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość