Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2007, 10:22

martuchafrost, wez se odpusc :ico_oczko: ludzi zaraz po polnocy z lozka chcesz wyciagac????? :ico_szoking: :ico_szoking:
melduje sie, ale szczerze powiedziawszy to ja dzis nie czuje sie porodowo i mozecie na dzisiaj odetchnac, nie powinno sie nic wydarzyc.
kasia, rozmarem moze przewyzszam Delfinke, ale za to ona wszystkich ksztaltem pprzycmiewa i oprawa :ico_sorki:. ja to juz po prostu dojna krowa jestem.
fela, apropos bluzek to ja teraz moge nawet w workach chodzic, bo w pasie mam tyle samo co w biuscie :-D
a maz o 4 rano wyjechal, :ico_placzek: bo powinnam, ale tez troche sie ciesze, bo moge wysprzatac po nim wszystkie zakamarki, bo on jest maxymalny balaganiarz i w koncu w domu od rana cichutko .... :ico_haha_01: , ale nie ma kto sniadanka zrobic :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-02, 10:23 ]
a sorki martucha, nie doczytalam, ze wiekszosc posta ci po dziewiatej dodalo :ico_smiechbig: myslalam, ze to wszystko ze srodka nocy jest :ico_puknij:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 cze 2007, 11:11

fela, a z jakiego miasta jestes jesli moge spytac ja jestem z Hatfield ,zycze udanego grila :ico_oczko:
pozdrawiam !!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 cze 2007, 12:01

marta ty juz wszystko zrobione :ico_szoking: ja dopiero sie ubralam :-D pogoda ladna ,trzeba gdzies wyjsc :ico_brawa_01: ja wczoraj mialam cale nogi spuchniete...ale na szczescie dzis zeszlo:( i jak mi tak napuchna to mam 2 kg wiecej,a potem rano sie waze i juz mniej :-D to chyba rzeczywiscie woda :ico_haha_01: jasnie pani nie przejmuj sie ,tomek mi wczoraj powiedzial,ze wygladam jak BALERON ...i to mialo byc niby smieszne :ico_placzek: ha ha ,ale sie nasmialam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2007, 12:30

Lucy kochana pij duzo wody i miej nogi uniesione do góry jak lezysz ( na podusi albo co), Ty jestes baleron?????? mój dzis wraca to Wam wkleje foty, ja to dopiero baleron jestem :ico_olaboga:
a wczoraj mi polozna na szkole rodzenia powiedziala ze moze wczesniej urodze :ico_brawa_01: mały sie osadził juz dosyc nisko :ico_brawa_01: tylko mam sie oszczedzac zeby za wczesnie nie wyszedł :ico_szoking:
jasnie Pani tylko sie oszczedzaj bo nie znasz dnia ani godziny :ico_olaboga:
a nie jest Ci smutno, ze mozesz urodzic jak Twojego Pana nie bedzie???? :ico_olaboga:
Ps. czyli rozmiar Twego biustu teraz swiadczy o tym ze mozesz z Delfiną na słoneczny patrol uderzac???? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-02, 12:35 ]
Lucy a widziałąs swoj opis pod suwaczkiem????? moja mama jest wieksza niz dom, ma hemoroidy itp..... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2007, 12:55

martuchafrost, rozmiar biustu moze o tym swiadczy, ale pozostale rozmiary daleko od Delfinki odbiegaja :-D wystarczy, ze juz mi mowia, ze jakbym nad wode opalac sie pojechala to przyjechal by greenpeace zeby mnie do wody wrzucic :-D taki wieloryb ze mnie i obawiam sie, ze dlugo jeszcze tak zostanie :-D
lucy23, ja tez mam problemy z tym puchnieciem, a lekarz jeszcze wiecej kazal mi pic...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 cze 2007, 14:20

witam!
nie wiem czy sie gzdies wybierzemy, bo pogoda do d..., a wsztskie imprezy pod chmurką :ico_oczko: łatwo za wygrana nie damy-w ostatecznosci spotakmy sie u nas w mieszkaniu, ale nie wiem jak ja przezyje najazd szranczy, w postaci kuby kolegow, na moje świezutko umyte panele :-D to znaczy na te koncerty na pewno pojdziemy, bo az nas ciekawosc zzera co to za gwiazy, pewnie z mista obok :-D
kuba nic nie zlowi, twierdzi, ze brania byly, ale cos mu nie wierze :ico_haha_01:
bylismy juz z lenka w bajkolandzie, fajnie bylo, mala sie wyszalala, kuba byl pierwszy raz, taki z niego tatus :ico_noniewiem:
Fela milego grilowania! mam nadzieje, ze troche sobie tez :ico_zdrowko: bo grill bez piwa sie nie liczy! :ico_oczko: nie ma takich kolckow na alegro, jaką ty masz firme? bo są same dla starszych dzieci :ico_noniewiem:
Jasnie Pani :), jak kuba jedzie na ryby albo, ale to niestety rzadziej, gdzies wybywa na kilka dni, to ja jestem w sodmym niebie! troche mi sie teskni, ale ja lubie byc sama, tez najpierw po nim sprzatam, a potem mam relaks :ico_oczko: ale my tu gadu gadu a ty masz sie za rodzenie brać!!! :-D
martuchafrost, ale dbasz o męzulka, moj sie cieszy jak w ogole majonez jest :-D koniecznie wklej zdjecia, bo juz dawno twojego brzucholka nie widzialysmy :ico_ciezarowka:
lucy23, oj baleronik tez slodko brzmi! jak ja bylam w koncowej fazie ciązy, kuba przylecial z londynu, nie widzielismy jakies 3 tygodnie, to jego pierwsze slowa brzmialy..."STWORZYŁEM MONSTUM" :ico_haha_01: to juz chyba wole baleron :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2007, 15:06

kaasiaa79 pisze:kuba przylecial z londynu, nie widzielismy jakies 3 tygodnie, to jego pierwsze slowa brzmialy..."STWORZYŁEM MONSTUM" to juz chyba wole baleron
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani :) pisze:rozmiar biustu moze o tym swiadczy, ale pozostale rozmiary daleko od Delfinki odbiegaja wystarczy, ze juz mi mowia, ze jakbym nad wode opalac sie pojechala to przyjechal by greenpeace zeby mnie do wody wrzucic taki wieloryb ze mnie i obawiam sie, ze dlugo jeszcze tak zostanie
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Laski ja z Was nie mogę :ico_smiechbig:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

02 cze 2007, 16:56

Hej Mauski! Wlasnie mi Maya posta goganta skasowala :ico_zly:
U nas dzis piekna pogoda, wiec sie na spacer wybralysmy, i co? I sie zgubilysmy! :-D No tylko chyba ja to potrafie!!!
Tak wiec zamiast dwuch, bylysmy cztery godzinki na spacerku, tyle, ze sie spalilysmy, mimo iz Maye posmarowalam filtrem 40.
No nie da mi nic napisac :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 cze 2007, 16:58

no oczywiscie mialo byc MONSTRUM, ale widze, ze brzuchala Lucy sie domyslila :ico_haha_01:

ale nudy. u nas albo pada albo wieje :ico_noniewiem: nie wiem jak my wyjdziemy, ale juz mnie nosi, caly tydzien w domu, to nie jest normalne :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 cze 2007, 17:25

u nas tez pogoda super,goraco :ico_brawa_01: tomek sie opalal,a ja czytalam sobie gazetke na trawce i wiecie co? na kazdej stronie pisali,ze jakas tam pani zwezyla sobie pipke,zeby znow byc dziewica :ico_haha_01: potem na nastepnej to samo ,tyle,ze ta modelka Jordan,jak urodzi teraz na dniach,to potem sobie zafunduje taka operacje hi hi ale maja mode w anglii he he jasnie pani ja wlasnie duzo pije,wiem ,ze to lepiej...z reszta w taka pogode nie da sie nie pic...rano mialam malutkie stopki,ale tylko 10 minut :ico_haha_01: mam nadzieje,ze jutro tez tak ladnie bedzie,bo juz mam dosyc deszczu :(delfinka to mialyscie spacer...ale to slonce parzy ,skoro nawet przy 40faktorze mozna sie zjarac...ja sie 15 posmarowalam i na szczescie ok,ale wiadomo maycia ma wrazliwsza skore...mam nadzieje,ze cierpiec nie bedzie :ico_olaboga:
martaa z tymi hemoroidami to az T dzis czytalam,bo jakby mnie cos tam bierze :ico_szoking: od wczoraj hi hi :ico_wstydzioch: i T ucieszony,ze mam sobie czopka wsadzic :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość