Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

02 cze 2007, 13:01

właśnie dostałam kolejną wiadomość ... tym razem od jej koleżaneczki... madziorek82...
ta wręcz mnie od "hamów" (pisownia oryginalna :-D ) wyzwała...i że na mojej stronie nie ma nic o prawach autorskich.... przecież to jest ustawa więc nie muszę o tym pisać - wiadomo, że obowiązuje... acha i jeszcze zagroziła że mi zepsuje reputację wrednymi komentarzami...

Jest mi naprawdę przykro... i chyba zaprzestanę tworzenia nowych gotowców... po co mi to? żebym była wyzywana i żeby ktoś sobie zarabiał na tym co robię?.... ech...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

02 cze 2007, 13:17

chyba tylko zalozycielka tego tematu... a wiec apeluje do Lady


mowisz i masz :ico_oczko:

JPo pisze:właśnie dostałam kolejną wiadomość ... tym razem od jej koleżaneczki... madziorek82...
ta wręcz mnie od "hamów" (pisownia oryginalna :-D ) wyzwała...i że na mojej stronie nie ma nic o prawach autorskich.... przecież to jest ustawa więc nie muszę o tym pisać - wiadomo, że obowiązuje... acha i jeszcze zagroziła że mi zepsuje reputację wrednymi komentarzami...


co za wredna "franca " ze tak powiem bez cenzury :ico_zly:
JPo, jestem za tym zeby ja nastraszyc czym kolwiek , moze i jak usuna ja z fotosika to zalozy gdzie indziej , ale tutaj juz nie i czyms takim trzeba walczyc , podaj nam tu zaraz link to jej komentarzyk zrobie :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-02, 13:22 ]
MONIKAB fr, na temat haftu pisalysmy terz tutaj http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzicow/viewtopic.php?t=214 a programik podany przez Jaosie jest dobry , prosty i naprawde czytelny , polecam ja terz skorzystalam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-02, 13:25 ]
aaaaaaaaa zapomnialabym , dziewczyny zostalam dzisiaj poproszona przez bratanka o zrobienie karteczki , on konczy teraz 3 klase podstawowa i rozstaje sie ze swoja wychowawczynia i powstal u nich pomysl zeby dostala od dzieci karteczki i on mnie prosil o taka i to juz na poniedzialek , pomuzcie mi :ico_sorki: prosze o jakies podpowiedzi , moze znacie jakies wierszyki , czy ladne cytaty , i togule jakis pomysl na taka karteczke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

03 cze 2007, 01:27

jedna dziewczyna poprosiła mnie o zrobienie czegoś podobnego...

http://www.littledreamerdesigns.com/shoppe/index.php?main_page=product_info&products_id=908

wprawdzie taki efekt najłatwiej uzyskać przy pomocy maski albo pędzla (brusha) ale zrobiłam takich 12 ramek do przecierania... wiecie gdzie szukać... :D

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

03 cze 2007, 09:06

JPo, jak zawsze switne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

03 cze 2007, 09:46

JPo pisze:właśnie dostałam kolejną wiadomość ... tym razem od jej koleżaneczki... madziorek82...
ta wręcz mnie od "hamów" (pisownia oryginalna :-D ) wyzwała...i że na mojej stronie nie ma nic o prawach autorskich.... przecież to jest ustawa więc nie muszę o tym pisać - wiadomo, że obowiązuje... acha i jeszcze zagroziła że mi zepsuje reputację wrednymi komentarzami...

Jest mi naprawdę przykro... i chyba zaprzestanę tworzenia nowych gotowców... po co mi to? żebym była wyzywana i żeby ktoś sobie zarabiał na tym co robię?.... ech...


....wspolczuje ci bardzo :ico_pocieszyciel: wiemy ,ze to przezywasz, starasz sie pomagac wszystkim a tu takie cos i jeszcze wyzwiska,szlag mnie trafiA :ico_zly: jak mozna byc takim beszczelnym, mam nadzieje ze ta dziewczyna zaprzestanie uzywac twooich ramek-..dalej nie podalas linka...- :ico_noniewiem:
...co do psuci opini to watpie zeby te gowniary(tak mysle sobie ze starsze to one nie moga byc) mogly zaszkodzic tobie, na swoja opinie pracowalas ciezko i dlugo, i kazdy podziwia twoj zapal do robienia tych niesamowitych rzeczy i oczywiscie twoj talent...tych ,ktorym pomoglas jest duzo i napewno kazda z nas stanie za toba...

...rameczki cudne ,juz sciagam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
fufi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1015
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:38

03 cze 2007, 11:40

Witajcie dziewczyny.

JPo, nie martw się kochana, dziewczyny maja rację, cos trzeba z tym zrobic. Co do Twojej opinii, to myslę, ze sama wiesz, iż nie da sie jej zszargac. Masz ją wyrobioną nie od dziś, ilosc samych pozytywnych komentarzy mówi za siebie. Nawet jesli taka zdzira napisze coś niepochlebnego o Tobie to potem ja zakrzyczymy i zaszczujemy. Mozesz na nas liczyc i myslę, ze mogę tak powiedziec w imieniu nas wszyskich. Nie mozna tylko sie dac. Podaj linka, tak jak dziewczyny prosiły, to my tez popiszemy sobie do niej. I faktycznie moze warto dochodzic swoich praw, bo istnieje ochrona praw autorskich i to jest karalne. Ale o ile pamięc mnie nie myli na blogu masz to zastrzezenie?
Pozdrawiam i głowa do góry. Pamiętaj, ze Ci co chca wiedziec jaka jestes naprawde to wiedza to i zadna małolata tego nie zmieni głupim komentarzem :ico_haha_02:

[ Dodano: Nie 03 Cze, 07 11:46 ]
z tego wszystkiego zapomniałam

Lady, skrapek sliczny, a te kwiatkiprzecudne- z której strony ten dodatek?

MONIKAB fr, bardzo dobrze wychodza Ci przeróbki, zapraszamy do dalszej pracy i wrzucaj zdjątki do pokazania....

agnesha, piękne mrocznosci- co w Twej duszy siedzi, aż boję sie pomyslec.... :ico_oczko:

[ Dodano: Nie 03 Cze, 07 11:48 ]
miało być " zdjątka" a nie zdjątki - ach te literówki

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

03 cze 2007, 13:49

witam niedzielnie

w sprawie stanęło na tym, że z oferty zniknęły moje skrapki... i niech tak zostanie... dziewczyna mnie przeprosiła... jej koleżaneczka nie przeprosiła, ale jakby zrozumiała moje stanowisko ....
Zarówno na blogu, jak i na stronie ze skrapkami dopisałam że udostępniam tylko do użytku osobistego - choć uważam, że wcale nie muszę o tym pisać - ale niektórzy widocznie potrzebują mieć takie zastrzeżenie przed oczami, żeby pamiętać o prawach autorskich...

Dziękuję Wam za wsparcie - jesteście kochane


acha... i dziękuję za punkcika ... MONIKAB fr, Lady Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 cze 2007, 15:10

:-) dziekuje fufi, w wolnych chwilach bede bawic sie z Corelem i przerabiac zdjecia, ale do waszych prac jeszcze wiele mi brakuje... :ico_sorki: .... naprawde wiele...
JPo nie masz kochana za co dziekowac, bo przeciez pomoc powinna byc wynagradzana... chociaz przez punkcika :-)

a, mam jeszcze pytanko... w jaki sposob wstawic buzke mojego synka w np.cialo supermena albo na banknot studolarowy i gdzie mam ich szukac?

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

03 cze 2007, 15:59

skrapnęłam sobie - wg szablonu bo to na wyzwanie na forum scrappassion

Obrazek

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 16:05 ]
Monika - taką instrukcję znajdziesz na moim blogu - Fotomontaż

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

03 cze 2007, 17:23

JPo, :ico_brawa_01:

MONIKAB fr pisze:a, mam jeszcze pytanko... w jaki sposob wstawic buzke mojego synka w np.cialo supermena albo na banknot studolarowy i gdzie mam ich szukac?


poprostu wytnij , skopiuj i potem wklej :ico_oczko:
wycina sie takim narzedziej jak lasso , masz to po lewo w pionowym pasku , bodajrze 3 od gory :ico_oczko:

fufi kwiatki sciagnelam dawno i zapomnialam z jakiej stronki :ico_wstydzioch: ale jak je chcesz to moge ci podeslac :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość