Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 cze 2007, 12:01

te butelki nazywaja sie Dr.Brown ale ja takiej nie mam i nie potrzebuje jak narazie bo Kacpiego brzuszek nie boli i kolki nie ma . a smoczek tez mam aventy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 cze 2007, 12:37

KOCHANE WPADAM DO WAS CZASEM I SIE UCZE OD WAS ,WASZE DZIECI SA PRZESLICZNE I SWIETNIE SOBIE RADZICIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: M0rD3CzKa ALE JESTES ZDOLNIACHA Z TYMI FOTKAMI NO NO SUPCIO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 cze 2007, 14:14

hej dziewczyny :-) wykorzystuję chwilkę póki moje maleństwo śpi :). Jeśli chodzi o skazę białkową to ja ostatnio przewertowałam wszystkie strony internetowe i wiem coś niecoś na ten temat. Skaza nie musi objawiać się krostkami, mogą to być tylko np. częste kolki lub ulewania. U nas są tylko krostki i tylko na buźce. Czasem więcej czasem mniej. zresztą nie mamy pewności, że to skaza bo dziś małą na pieluszce położyłam i jej więcej krostek wyskoczyło. Może to tylko miejscowy alergen. Obyyyyyyyyyy.mam maść robioną na bazie kwasu borowego ale rzadko jej używam, bo Ola ciągle sobie ściera rączkami a potem łapki do buzi bierze, więc boję się że może jej zaszkodzić.
jeśli chodzi o witaminki to ja podaję małej cebion multi i devikap, ale devikap chciałabym zmienić bo on na bazie alkoholu jest :ico_szoking:
hektorka moja Ola tez ma często zimne rączki :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 cze 2007, 16:11

caro, vibowit jest w saszetcew... rozpuszcza sie go w wodzie i przepaja dziecko , jest pyszne sama bym wypila chetnie :-D
Frydza, dziekuje :ico_wstydzioch: i fajnie ze do nas zagladasz :-D
delicja, Olenka slodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-03, 16:15 ]
oczywiscie zaraz dodam Ole do grupowego zdjecia i zrobimy jej z kacperkiem portrecik :-D

[ Dodano: 2007-06-03, 16:28 ]
a oto zdjecie Oli i poprawka rodzinnej foteczki
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 cze 2007, 16:38

Mordeczko ślicznie z Olą dziękujemy. Ależ Kacperek ma zdolną mamusię :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 cze 2007, 16:54

cała przyjemnosc po mojej stronie :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

03 cze 2007, 23:22

hej,
Mordeczka - dziekuje za info gdzie wylaczyc ten diabelny komunikat - ja szukalam tego na foruma nie na stronie glownej /tam wlasciwie nie bywam/
apropo karmienia - butla idzie conajmniej 3 razy dziennie - juz dzis nie mam dola, glodzic dziecka nie bede, a on jest taki szczesliwy i zadowolony jak zje to mleczko - az milo popatrzec:). Ja rodzilam naturalnie i mialam straszne problemy z pokarmem - wlasciwie przez kilka pierwszych dni to nic nie bylo, a bylam na sali z dwiema dziewczynami ktore mialy cc - obie mialy pokarm od razu i mogly karmic swoje dzidzie.. tak wiec to chyba zalezy tylko od kobitki a nie od sposobu porodu.

bylam dzis tez u zaprzyjaznionej pediatry - poogladala moja kruszynke, powiedziala ze krosteczki znikna a przepuklina i wodniaczkiem zeby sie nie przejmowac bo sie wchlona sama. powiedziala ze to bardzo ladny dzidzius i cale szczescie ze zdrowy po tych naszych przejsciach. aha i polecila szczepionke INVANRIX 3w1 + zoltaczka a zeby nie kluc maluszka tyle razy to teraz 6w1 a pozniej 5w1 i potwierdzila to ze wycofuja euwax /nie wiem jak sie to pisze/

pozdrowienia dla wszystkich mamus i ich dzieciaczkow z zimnego lublina

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 cze 2007, 08:19

Czesc
wiecie co... poryczlam sie strasznie... My sie martwimy o nasze dzieci przezywamy kazda krosteczke chociaz wiemy ze i tak zniknie i ze to naturalne ze takie malenstwa je miewaja a niektore mamy tracą swoje dzieci ... :ico_placzek: ... juz kilka dni sledze wątek o K@tce i jej fasolce i mocno za nia trzymalam kciuki a dzis przeczytalam ze stracila swoja kruszynke...wczoraj moja kolezanka z irlandii napisala mi ze poronila w 6 tyg ciazy ... to takie smutne... :( dlaczego tak musi byc :ico_placzek: wybaczcie ze od rana wyskakuje z takimi wiadomosciami ale jest mi naprawde bardzo smutno.Patrze na mojego Kacpiego i ciesze sie ze jest ... a inne mamy nie moga byc mamami chociaz bardzo tego chca :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-04, 08:25 ]
w takich chwilach mam wyrzuty sumienia ... na poczatku ciazy jak sie tylko o niej dowiedzialam mialam rozne mysli i rozne slowa mowilam ... jaka ja bylam głupia :( jak moglam powiedziec np. '' na co mi czwarty dzieciak?'' :ico_placzek: Ciesze sie ze znalazlam nasze forum bo odkad zaczelam tu z Wami pisac czulam sie inaczej i potrafilam sie cieszyc z kacpra... chociaz na poczatku ciazy bylam zupelnie sama .Do tej pory mam żal do mamy czy siostry ze nie potrafily pogadac ze mna i pocieszyc mnie tylko potrafily mowic takie rzeczy ktore jeszcze bardziej mnie dolowaly .Dobrze ze mam WAS ... to dzieki Wam zaczelam sie naprawde cieszyc z dziecka i wiedzialam ze nie jestem sama i tak jest nadal...DZIEKUJE!!! :-)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

04 cze 2007, 08:59

Mordeczko to okropne ze to mama i siostra Ci "dowalały do pieca". Ciekawa jestem jakby one teraz zaszły w ciążę czy tez bylyby takie mądre... pewnych rzeczy się nie przewidzi, a nowe życie to, jak nas zawsze zapewniałaś, wielki cud i szczescie!
to my od Ciebie uczyłyśmy się jak cieszyć nawet dolegliwościami w ciąży, bo czekał nas wielki dzień narodzin!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 cze 2007, 09:10

Dagles, dziekuje za mile slowa... moze i czegos ja was nauczylam ... moze cos udalo mi sie przekazac ale uwierz mi ze gdyby nie Wy chyba nie potrafilabym sie tak cieszyc jak teraz z dziecka ... i chociaz jest mi czasem naprawde bardzo trudno...czasem strasznie smutno.. to wiem ze mam Was i zawsze moge sie pozalic tu i zostane wysluchana i pocieszona ... a dla mnie to bardzo duzo :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość