mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 cze 2007, 10:05

Kocura Bura, ja w ciazy z Zuzia nic nie bralam, ale obrzydliwstwo naprawde ta glukoza. Pielegniarki mi rozpuscily ten proszek i chlup. :-)
a imie Zuzanna polecam. Mozna slicznie zdrabniac, nawet w Szwecji nie maja z nim problemu bo mowia "Suzana" i jest ok... hihihi, gorzej maja z moim Katarzyna :ico_haha_01:
Napstrykalam zdjecia woziowi ale teraz sie pomecze troche aby wstawic.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 cze 2007, 10:22

dziewczyny a mnie w nocy męczyła potworna zgaga :ico_zly: myślałam że przełyk mi spłonie, nie mogłam zasnąć a mały jeszcze dodatkowo rozrabiał :-D dobrze że już rano tej okropnej zgagi nie było.

mama_zuzi1980, czekam z niecierpliwością na fotki wózeczka

a ja ostatnio otrzymałam swoją przesyłkę z allegro- wanienkę na stelażu :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 cze 2007, 10:29

Nie moge wkleic bo mam wtedy za dlugi podpis. Podaje wiec linki moze w ten sposob da rady obejrzec zdjecia.... Zobaczymy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 10:29 ]
No ale jaja, mialy byc linki a wkleily sie zdjecia. suuuper :)

[ Dodano: 2007-06-04, 10:32 ]
Eve, ze zgaga sie mecze rowniez ale lekarz powiedzial ze bez problemu mozna stosowac Renni, wiec jak juz spac nie moge to lykam. A w dzien radze sobie jogurtem, zimnym mlekiem albo bananem :-)
Mialam wam wkleic tez zdjecie brzusia, ale jak na zdjeciu popatrzylam i w ogole tego brzusia nie widac to w nosie to mam :ico_haha_01: Nie bede sie przy Waszych brzuszkach kompromitowac moim "wzdeciem " ;)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 cze 2007, 10:41

mama_zuzi1980, super wózeczek i jaki ładny kolorek :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 cze 2007, 10:52

Eve, dziekuje. A powiedz jakiej firmy kupilas stelaz z wanienka? I czy to jest naprawde stabilne jak sie rozlozy??? No i ile kosztowalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-04, 10:54 ]
Jesli zas chodzi o ten moj wozek to wersja z gondolka wydaje mi sie lekko kosmiczna i jest bardzo zabudowana. Ale mnie to cieszy bo bedziemy z takimi maluszkami chodzic na pierwsze spacerki na jesieni, a tutaj wtedy wieje strasznie wiec dzidzi bedzie ladnie zabezpieczone. A na wiosne dobra bedzie juz spacerowka. Nigdy np nie kupilabym tego wozeczka gdybym rodzila na lato bo dzidzi chyba byloby goraco.....

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 cze 2007, 11:23

mama_zuzi1980, ja kupiłam stelaż z wanienką, ale nie taki z przewijakiem tylko to jest taki stelaż metalowy i klasyczna wanienka, myślę że bardziej praktyczne bo jak dzidzia będzie większa można korzystać z samej wanienki bez stelaża. jeśli chodzi o koszt to z przesyłką zapłaciłam 45zł więc myślę że naprawdę się opłacało.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 cze 2007, 11:45

no to super!!! A jak myslisz czy mozna kupic taki sam stelaz bez wanienki, bo ja wanienke juz mam?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 cze 2007, 12:01

Mamo Zuzi wozeczek super, dobrze ze mam taki sam bo inaczej bym Ci zazdroscila :) Dobrze ze maz nakupowal roznych pysznosci, te pieniazki ktore wydal na jedzonko jednorazowo to standard dla mnie jak jestem w Polsce :) Moze duzo jak na jeden raz, ale jak pomysle sobie ile zaoszczedze tutaj na zakupach to bardzo sie oplaca... Chociaz jak konczy sie mi np. miesko przywiezione z Polski to jezdzimy do Szwecji bo u Was duzo taniej :)

Ja juz nie moge doczekac sie przesylki z Polski, wozeczka, ubranek, kocykow i innych pierdolek ktore ostatnio nakupywalam... W lipcu chce kupic lozeczko, przewijak, wanienke, posciel, jakies buteleczki, ogolnie takie pierdolki i w sumie bede gotowa. Zastanawiam sie tylko nad podusia poporodwa i taka do karmienia...

No i ciagle nad imieniem, bo strasznie podobaja sie mi typowo polskie, ale jak chcemy zostac w Norwegii to potem sa problemy z pisaniem przez urzednikow tych naszych polskich znakow no i z wymowa niektorych imion, moj Krzysztof cos o tym wie :) Wiec w sumie chcialabym znalezc takie uniwersalne, ale nie wymyslne imie...

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

04 cze 2007, 12:50

Witam dziewczyny.Właśnie wróciłąm z mojej pracy i dowiedziałam sie ze i szefowa i ja mamy przerąbane w ZUSie.Nie dosć że mało mi płacą to jeszcze maja przyjsć na kontrol czy oby nie robie nić zabronionego na zwolnieniu.Nie mogę wychodzić z domu a o jeżdzie to chyba mogę na jakiś czas zapomnieć.Kolezanka z pracy ma być świadkiem że o ciaży w pracy niktt nic nie wiedział.
Cały szum jest dlatego że umowę dostałam od 1 marca na 5 lat a 15 marca trafiłam do szpitala na patologię ciaży.I dopiero wtedy moja szefowa sie dowiedziała że jestem w ciaży.A według urzędników to dałam szefowej w łape żeby mnie tylko zarejestrowała i nie zgłaszała tego nigdzie.Normalnie mnie to wkurza, żeby jeszcze wypłacali mi całą pesję to mogłabym sie zgodzić na te ich kontrole ale płacą mi 268 żl miesiecznie i jeszcze robia z tego wielkie HALO

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

04 cze 2007, 13:22

Hej ula, strasznie dziwnie z tym zusem, ja nie mam problemów, no ale ja mam umowę na czas nie określony od 5 lat. Ale zdziwiłam się że tak mało ci płacą. Trzymaj się i nie daj się tym urzędasom :)
Staram się wstawić zdjęcie, może się uda to zobaczycie mój wielgaśny brzuchol :)
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość