gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 cze 2007, 14:52

kaasiaa79 pisze:kuby chrzestna nawet na ślub nie przyszla do nas, za to wyslal nam 12-elementowy komplet sztućcy, używany

kasia ty jak nawet piszesz cos powaznego to zawsze taki tekst walniesz że mi humor poprawiasz. Masz super sposób pisania.

Paweł jest zły na matkę ale uważa że to wszystko wina jego siostry bo to ona go buntuje. W tym tez jest prawda, ale myslalam ze tesciowa ma swoj rozum. Niestety nianka jest studentką i to przed sesją więc nici ze wiecej posiedzi. Na dobrą sprawę tesciowa jeszcze by siedziala z Tomkiem 14,15, 18, 21 i 22 czerwca. Może coś wykombinuje. Zobaczymy.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 16:17

kaasiaa79 pisze::ico_puknij: kuby chrzestna nawet na ślub nie przyszla do nas, za to wyslal nam 12-elementowy komplet sztućcy, używany
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: gosia ja tez nie moge ze smiechu jak kasia cos napisze :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-04, 16:18 ]
marta przykro mi ,ze tak sie czujesz...mam nadzieje,ze szybko przejdzie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 cze 2007, 17:01

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 17:26 ]
martucha trzymaj sie i odpoczywaj , bo masz jeszzce troche czasu.. :ico_pocieszyciel:

jasnie pani czekamy na lucje.... co za uparta istotka!!!!! hihi :-D

delfinka mam nadzieje, ze jednak dostaniesz ten wozek.. sama bym sie wsciekla na maxa...
my dzis jedziemy po lozeczko .,niby jest w jednej ikei tylko... zobaczymy ile w tym prawdy, bo musimy tam blisko godzine jechac.. a jak nie bedzie....to....zamorduje!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

gosia to prawda ludzie sa podli.. :ico_olaboga: sama nie raz przekonalam sie co do tego.. tez jestem zdania , ze nalezy sobie prawde mowic... choc z doswiadczenia wiem, ze nie kazdemu to sie podoba... ale to juz nie moj problem... ja chce byc fair wobec siebie i innych... :-D
ludzie sa zaklamani, i falszywi... :ico_olaboga: wygodni na maxa...i ci pseudo dyplomaci z kazdym chca byc w porzadku... obrabiajac wszsytki dupsko naokolo....nie znosze takich typow... falszywych usmieszkow... udawania.. :ico_zly: brzydze sie takimi osobami.. :ico_zly: i na wielu takich trafilam... i nie omieszkalam powiedziec co mysle... :-D i mam z glowy takie przyjazni na sile... dla mnie to debilne.... namiastki przyjazni.. i mnie nie interesuja...... albo sa szczerzy i przyjazni... albo... wypad... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


zalaczylam powyzej kilka fotek z sobotniej wyprawy nad morze (bournemouth)
zaczelo sie bardzo nerwowo... :ico_olaboga: niespodziewanie dla nas zamkneli autostrade.... korki byly na maxa.. jechalismy wsciekli.. :ico_zly: adam wkurzony na droge, mape itd ja na niego... ryczalam ze zlosci i wsciekla.. :ico_placzek: :ico_zly: i w ogole jakis nastroj mialam podly i nerwowy na maxa... :ico_zly: ale jak zobaczylam morze to juz przeszlo... usmiech powital na twarzy i bylo calkiem milo... hihi :-D ale podroza trwala 5 godzin!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: a powrot juz tylko 1,5 godz.. wiec roznica kolosalna....!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
na miejscu spotkalismy sie z przyjaciolmi... spedzilismy tam tlyko 3 godz... przez ta cholerne korki hihi ale co tam... hihi dzieciaki wesole i nadpobudliwe.. uciekaly non stop a oni tak ganiali za nimi w kolko... :ico_olaboga: i tez mieli dosyc... hihi
worc ilismy wszyscy do nas.. pogrilowalismy hihi i kazdy padl... ze slonca zmeczenia itd... ja tez ... ale i tak posiedzialam do 3 na necie... :ico_olaboga: a rano o 7 dzieciaki musialy sprawdzic czy ciocia spi... zagladac do oczu... itd wiec wyjscia nie bylo.. pobudka!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a wczorajszy dzionek byl jakis przybity na maxa... nikt z nas nie mial sil.. nawet dziseciaki plakaly z byle powodu.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale polazilismy troche po parku, po miescie .... hihi cieplutko bylo.. tylko duszno... :ico_olaboga:
ogolnie bardzo mily aktywny weekendzik... hihi
ale po ich wyjedzie padlam... niewyspana, zmeczona... dopiero dzis odzylam.. wstalam przed 13... :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
znow rzeska, wypoczeta, szczesliwa...
tylko na razie tak sobie mysle, ze nie cche mi sie rodzic.... za szybko...
jeszzce jestem zbyt leniwa.. niech sobie maluszek tam posiedzi.. byle nie za dlugo..
a ja pospie jeszzce.. pobycze sie... hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
egoista ze mnie na maxa.. ale co tam... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 17:45

madziorka slicznie wygladasz i fotki cudowne :ico_brawa_01: i zadna z ciebie egoistka,bo ja tez czesto mam lenia i sobie mysle jak to fajnie,ze moge dlugo pospac ,bo potem to sie skonczy...
delfinka i co z tym wozkiem?

[ Dodano: 2007-06-04, 17:47 ]
a w ogole tomek mnie wczoraj zaskoczyl,bo chcial na grillu zdjecia porobic ,ja sie zdziwilam,bo on nigdy nie chce he he...a on na to,ze to przeciez ostatnie fotki brzucha beda :-D ale ja zapomnialam aparatu :ico_wstydzioch:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 cze 2007, 18:54

Oszukali mnie z tym wozkiem!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zadzwonilam dzis do nich, a oni bez problemowo mowia, ze nie ma i nie bedzie!!! :ico_puknij: Nawet nie byli na tyle trzezwi umyslowo zeby mnie o tym poinformowac a ja czekam jak glupia 5 tyg, moze liczyli na moje nadprzyrodzone zdolnosci i sie domysle :ico_olaboga:
Plakalam jak glupia!!! :ico_placzek: Nawet nie pamietam kiedy ostatni raz plakalam, jakos sie nie wzruszam, ale dzis to byl max!!!! :ico_zly:
A co do pieniedzy to nie oddadza bo nie brali, tylko po co im byl numer karty itp
Brak slow!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Dzwonilam juz do wszystkich mozliwych sklepow, nawet do dyrektora generalnego Maclarena, tak sie uparlam i nie maja juz tego starego modelu z 06roku. :ico_placzek:
Nie mam nastroju dzis do pisania, wkleje ten wozek ktory chcialam i ten ktory mi sie nie podoba ale bede miala :ico_placzek:




Feladzieki za strone, ale tam jest nowy model :ico_olaboga:
Madziorka zdjecia super!!! A pierwsze zaje...te!!! :ico_brawa_01: Super zdjecia robicie, bardzo mi sie podobaja!!!

[ Dodano: 2007-06-04, 19:00 ]
Taki wozek chcialam Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:02 ]
A to jest nowy model

[ Dodano: 2007-06-04, 19:03 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:04 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:07 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:08 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:12 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:14 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-04, 19:25 ]
To jest nowy model, na ktory musze sie zdecydowac
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 cze 2007, 20:55

Kochane,
ale sie za wami okrutnie stesknilam :ico_olaboga: ale u nas ostatni tydzien to jeden wielki koszmar i chociaz nie raz mialam ochote wejsc na TT i wam sie wyzalic i wyplakac to po prostu nie mialam ani czasu ani tym bardziej sil :ico_placzek:
Problem biegunkowy mojej Vikusi nadal aktualny :ico_olaboga: w mniejszym stopniu niz kilka dni temu, ale ciagle jest :ico_olaboga: Porabani lekarze twierdza, ze organizm Vikusi musi sam zwalczyc infekcje i oni nie moga jej nic przepisac :ico_puknij: ale czy oni byli kiedys 24h na dobe z dzieckiem ktoremu cos dolega?? czy slyszeli jak takie dzieciatko zalosnie placze?? czy widzieli jak sie meczy gdy wszystko co zje przez nie przelatuje i za 5 minut brzuszek znowu pusty i glodek doskwiera?? i jak umeczone jest dziecko ktore nie moze spac, bo brzuszek szaleje?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mówie wam serce mi sie kroilo, ze moja kruszynka tak cierpi a ja nic nie moge na to poradzic. Tylko po kilku ostrych slowach z lekarzem udalo mi sie wysepic Paracetamol w syropku, ale to przeciwbolowy a akurat takich lekarstw wole sie wystrzegac :ico_noniewiem: :ico_nienie:
Na szczescie (tfu tfu) dzisiaj pierwszy lepszy dzien, tzn. zaliczylismy tylko 2 kupki no i Vikulka sobie troche pospala w dzien i podjadla nawet :-) mam nadzieje, ze teraz bedzie juz tylko lepiej...

Przeprasza, ze ja wam najpierw o kupkach i moich problemach, ale uwierzcie mi, ze ja myslalam ze zwariuje ze nie moge sie wam wygadac i podzielic z wami moim problemem :ico_olaboga: ...

[ Dodano: 2007-06-04, 20:58 ]
jutro postaram sie nadrobic zaleglosci i poczytac wasze posty... buziaczki dla was i dzieciaczkow (w brzuszkach i poza brzuszkiem) :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 cze 2007, 21:03

delfinka ale te wozki sa dla mnie jednakowe,tylko inny kolor,chyba ze niedostrzeglam minimalnych roznic.nie placz przeciez to tylko wozek,mayci napewno nie zrobi roznicy.napewno bedziesz zadowolona z tego wozka...ja tez mam cos w tym stylu i jest super,lekki,szybko sie sklada,wjedzie do autobusu przez przednie drzwi :ico_oczko:
maycia sliczna jak zawsze.
madziorkapowiedz mi jaka tam jest plaza piaszczysta?i czy fajna to miejscowosc?nie bylam tam ale slyszalam ze jest fajnie i planujemy z mezem sie tam wybrac.ja polecam hastings....uwielbiam tam jezdzic.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 21:13

kasik strasznie mi przykro,ze Vika tak sie meczy :ico_olaboga: kurde,ja ci sie nie dziwie,bo ja bym chyba zwariowala...jejku ,ja mam nadzieje,ze juz bedzie lepiej,bo to co piszesz to straszne...przeciez ona sie meczy...nawet dorosly bierze leki,jak ma rozwolnienie ..to czemu dziecko nie moze cos dostac,jak sie tak strasznie meczy :ico_olaboga: nie rozumiem tego :ico_noniewiem: delfina ale cie zrobili z tym wozkiem,normalnie przesada...bezczelni i tyle :ico_zly: jak cie pociesze,to ja podawalam nr karty kredytowej jak zamawialam soczewki,ale napisali ze bez recepty mi ich nie dadza,wiec zapytalam co z kasa,bo przeciez dostalam info,ze zaplacono...powiedzieli,ze kaski nie brali...sprawdzilam w banku i rzeczywiscie nic nie pobrali,wiec moze u ciebie tak samo zrobili...wez sobie wydruk z banku,bedziesz miala czarno na bialym,a jak bedzie ,ze cos pobrali ,to musza ci oddac lobuzy :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 cze 2007, 22:22

Kasik tak mi przykro z powodu córeczki... :ico_placzek:
Madziorka Twoja fasolka ma zajefajną mamuśkę :ico_brawa_01:
Jasnie Pani wszystko oki????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 cze 2007, 22:24

witam wieczorkiem :ico_oczko:
Delfinka, przykro mi, ze z wokiem nie wyszlo, ten drugi tez jest ładny i wiem, ze na pewno płakałaś, bo tak cie potraktowali :ico_noniewiem:
dziewczyny, a co do tych kart to uwazajcie, bo jak jeszcze bylam w londynie to firma, ktora sprzedawała płyty CD przez net ściągnęła z karty kolegi ponad 3000 funtow, podobno bład systemu, ale kasy nie odzyskał, bank bronił sie tym, ze dobrowolnie podała numer karty, a ta fiorma olała sprawe :ico_noniewiem:
bezpieczniej chyba przelewac kase :ico_noniewiem: za to zdjęcia super!!! :ico_oczko:
Gosia, to chociaz tyle, ze P wszystko rozumie i nie broni mamusi, a swoja droga, co on ma za siostre porąbaną???? :ico_puknij: ciesze sie, ze moj najgorszy prezent ślubny poprawił ci humor :ico_oczko:
Lucy ty gapo :ico_oczko: zeby aparatu zapomniec, a mąz miał akurat wene twórczą :ico_oczko:
Marta, czekamy na te zdjęcia brzuchola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
Madziorka, super zdjęcia :ico_brawa_01: tez bym chcaial pojechac na morze :ico_oczko: dobrze, ze mialas przedsmak porankow z dziećmi :ico_oczko: teraz docenisz każdą godzinke snu :ico_oczko: jak mi sie marzy spokoj w domu o pranku...bardziej niz wycieczka nad morze :-D
Jasnie Pani naladowałaś komorke????????????????????? bo ja juz panikuje :ico_olaboga: :-D
Fela u mnie postępy, lenka robiła dzis kupe na balkonie trzymając nocnik w dłoniach, moze niedlugo zacznie trzymac go wreszcie pośladkami :ico_haha_01:

kuba juz spi, lenka tez, a ja jak zwykle poloze sie poźno, a potem wstac nie moge :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-04, 22:26 ]
oj kasiunia, myslalam o tobie i z tego myslenia zapomnialam ci napisac jak bardzo mi przykro, ze Vikunia tak sie męczy przez ten brzuszek. dobrze, ze juz lepeij, ale moze zapytaj kogos czym w pl sie leczy takie dolegliwosci albo na co mogą wskazywac.
trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość