gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 cze 2007, 13:37

lucy23 pisze:Lucy jestem pod wrazeniem brzucha, fiu fiu, widac, ze mąż sie napracował przy robieniu takiego olbrzyma

Lucy sama do siebie piszesz???

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 cze 2007, 14:21

lucy23 napisał/a:
Lucy jestem pod wrazeniem brzucha, fiu fiu, widac, ze mąż sie napracował przy robieniu takiego olbrzyma

Lucy sama do siebie piszesz???
_________________


:ico_smiechbig:

dziewczyny ja chyba za niedlugo jakis skurczy porzadnych dostane.... ze smiechu :ico_smiechbig:
po prostu jak was czytam.... wymiekam... hihi ciesze sie, ze was dobry humorek nie opuszcza... nawet w zlosci potraficie rozbawic.... hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2007, 14:23

Lucy brzuchy są wieksze, a Twój do tych najwiekszych sie nie zalicza i Ty masz 162 cm wzrostu? ja mam 154 wiec pociesz sie mną , nie przejmuj sie w koncu masz w środku małego pięknisia :ico_brawa_01:
a ja dzis wkurzona :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co z tego ze mam w aparacie zdjecia chcialam Wam wkleic, ale Wielmozny Pan schował kabel od kompa, juz mu jazde zrobiłąm przez tel, bo po drugie dał sam młodemu auto ( gdzie młody na siebie nie ma ubezpieczenia ) a ja musze w czwartek do szpitala taxi jechac, no bo jak mam jechac????? przypomne Wam ze jak byłam w Polsce to praktycznie spedzałam pół doby w aucie ( nie chce sie chwalic), jestem b. dobrym kierowcą, ale tu nie mogę jezdzic bo po drugiej stronie sie jezdzi :ico_zly: zrobie mu taka jazde jak wroci ze pożałuje ze ze mną jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
szkoda ze nie mam wałka :ico_nerwusek:
KASIA napisz mi czy sa jakies tabletki na nerwy dla karmiących bo do mnie tesciowa przylatuje, chyba pojde se dzis setke strzelic !!!!! ( szkoda ze nie moge, ale wiem ze maluszek najwazniejszy)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 cze 2007, 14:30

juz nawet zapomnialam... co mialam wam odpisac.... hehe
delfinka nie placza mala.. za wozkiem... hihi dla mnie oba sa b,ladne.. ale nie wiem czy to cie pocieszy... :-D rozumiem cie.. tez pewnie ryczalabym jak glupia... :ico_placzek:
a ja tez mam problem.. :ico_olaboga: lozeczka nie ma w ikei... i juz... nie bedzie.... wraz z nowym katalogiem pojawia sie w nowych wymiarach... :ico_placzek: czyli pod koniec miesiaca :ico_olaboga:
a my juz materac zakupilismy na to mniejsze... i przeczytalam wlasnie narachunku, ze materacy nie mozna zwrocic... :ico_puknij:
no i pozostaje mi jedynie ebay,,, znalazlam takie samo... ale uzywane :ico_placzek: i nie wiem co robic
napisali, ze stan idealny. zakupione 18miesiecy temu... czy takie lozeczka latwo sie niszcza???
cena polowe nizsza,,. czyli juz grosze.... ale ja chce nowe!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:
tyle ze nie ma!!!!!!!11 i nonono!!!!!!!!!!!!!! napisalam juz do nich, ze chce kupic... i musimy je osobiscie odebrac... chyba nie mam innego wyjscia ....

a ja tu o pierdolach pisze..... a....
kasik jak tam vikusia?? mam nadzieje ze jej przeszlo.... bidulka tak sie meczyc.... :ico_placzek:

dzis juz kolejna czerwcoweczke przyszla na swiat... w 3-4 godzinki hihi, i czerwcowek mial sie urodzic przez cesarke ale na razie wiesci nie mamy.... boze jak to zlecialo...teraz juz zartow nie ma... trzeba sie bac i czekac.... hihi :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 cze 2007, 15:03

maidziorka nie sądziłam że taki problem może byc z łózeczkami. Łóżeczka chyba sie nie niszcza szybko (chyba ze dziecko obgryza je lub maluje kredkami ale wtedy by przeciez napisali o tym)
Ja mam łózeczko turystyczne
http://www.allegro.pl/item201770478_loz ... per_c.html
o cos takiego tylko inny wzor. Jestem bardzo zadowolona jest duże tak ze Tomek jeszcze sporo pospi w nim. I mimo ze kupilam je 19 miesiecy temu swobodnie moge napisac ze stan jesty idealny. Nic nie jest zniszczone. A tak w ogole to radzilabym kupowac jak najwieksze lozeczka. Bo np gdybym miala takie najmniejsze to by sie Tomek juz nie miescil a z drugiej strony na dorosle lozko troche za maly jest. Pamietajcie ze dziecko rosnie i to strasznie szybko.

martucha a na jak dlugo przylatuje tesciowa?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 cze 2007, 15:19

ja ryz z warzywkami gotuje dla kondzia i troche piersi w sosie poddusilam...mam nadzieje ze moj ksieciunio bedzie jadl z apetytem.
dzisiaj mielismy wypadek na placu zabaw az sama sie poryczalam...bo ostatnio konrad jakies ma same wypadki...spadl z takiego mostku na ziemie z metra wysokosci :ico_placzek: bo pomiedzy podloga a balustrada jest przerwa i no tam jakos sie wywinal i spadl.tak strasznie to wygladlo :ico_placzek: cale szczescie ze nic mu nie jest.a w niedziele przechylal sie przez barierke na takim stawkiem i o malo sie nie przechylil i pawel go zlapal w pasie i chcial odciagnac a ten zebami walnal w ta rure :ico_placzek: i tez ryczalam z nim. :ico_placzek: i jak zwykle bez powodu na pawla sie nadarlam ze jak on go lapie i wogole.ach te dzieci,teraz mowie ze poduszki bede nosic i pod nozki mu podkladac zeby krzywdy sobie nie zrobil.tak go kocham ze nie moge ,pawel pokazuje mi :ico_puknij: i mowi ze lalusia z niego zrobie a on mi na to nie pozwoli.

kasiaja tez jak pawel nie odbiera komorki to ja w panike wpadam i odrazu niestworzone rzeczy po glowie mi chodza. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy lenki z nocnikiem,to juz cos nosi go , a nie na glowe wklada :-D :-D

madziorkamysle ze kupisz te lozeczko w dobrym stanie,a to ze uzywane to nic.nasze tez nie jest zniszczone i mam zamiar je sprzedac jak konrad wyrosnie.wymyjesz je sobie a najwazniejsze ze materac masz nowy, bo uzywanego to bym raczej nie chciala,moze byc zasikane i eksperci nie polecaja bo sie deformuje iwogole.
jeszcze raz powtorze czy mogla bys mi napisac czy ta miejscowos co byliscie nad morzem ciekawa jest i czy plaza duza i jaka?

gosia wspolczuje z tesciowa.ja tojestem taka ze milcze do czasu az w koncu wybucham i mowie co mysle.powiedz jej ze jescze w zyciu nie widzialas zeby ktos w swoje gniazdo sral. :ico_oczko: jak tak mozna przeciez ty jestes jak jej corka,a ona obgaduje cie.szurnieta.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 cze 2007, 16:09

fela sorki ze nie odpisalam ...zapomnialam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
plaza piaszczysta... ladna... tak mi sie wydaje... najbardziej mi sie podoba w takich dzikich miejsach... tam jest super. ale z dala od centrum, barow i toalet.. taki minus...

to lozeczko jest na 120cm czyli takie standadowe ... i dzieci spia w nich spokojnie 2 latka i wiecej... wiec spoko.. hihi
oni sprzedaja je z materacem , ale ja oczywiscie mam swoj i napewno tamten wyrzuce hihi

chcialabym nowe ale 3 tyg czekac .. to za dlugo... zeby ryzykowac... hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2007, 16:20

Gosia moja tesciowa chce na 3 miesiace !!!!! ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja powiedzialam mojemu ze góra na dwa tyg, ale Ona mowi ze na dwa tyg sie nie oplaca, Ona nie jest zła, bo nawet oki, ale wiecie co mam na mysli, przeciez tez macie tesciowe.....
Madziorka Ty sie cyraj z tym łóżeczkiem bo lada chwila malec na swiat przyjdzie!!!!!!
Fela to tylko dziecko,, a wiesz, ze takie rzeczy sie zdarzają, nie przejmuj sie
Jasnie Pani melduj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a mi juz złość przeszła dzięki Bogu, nie wyżyję sie na moim bo w sumie nie ma za co, pogadałam sobie z mamą i mi przeszło :ico_brawa_01:
Kasik jak tam Viki???????

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 cze 2007, 16:28

gosia888 pisze:gosia888
Mistrz pióra




Posty: 599


Wysłany: Dzisiaj 13:37
lucy23 napisał/a:
Lucy jestem pod wrazeniem brzucha, fiu fiu, widac, ze mąż sie napracował przy robieniu takiego olbrzyma

gosia to kasia napisala ,tylko zamiast zacytowac skopoiwalam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-05, 16:29 ]
i znow cos pokrecilam :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 cze 2007, 16:54

wiem lucy domyslilam sie tylko po prostu smiesznie zabrzmialo

lece do nonono

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość