Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 cze 2007, 10:59

Wisienko gratuluje Wam zdrowego syneczka!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do diety to ja podchodze do tego z dystensem....Jesli chce mi sie pomarancza to go jem bo uwazam ze organizm sam wie czego potrzebuje, a z mieskiem to nie wiem jak jest ale wiem ze ma wlasnie bardzo duzo zelaza.Ale wiadomo wszystko z umiarem!!!!Trzeba sluchac siebie i robic tak jak sie samemu uwaza i bedzie najlepiej :-D Jesli jedzenie cytrusow i mieska czerwonego bedzie stresowalo ciezarowke to lepiej zeby nie jadla tego :-D .
W koncu dzis slonce wyszlo ale i tak dzien nie zaczal sie dobrze.Moze bedzie lepiej!!! :-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

06 cze 2007, 11:46

u mnie pochmurno ale strasznie parno rano troche pospacerowalam po sklepach a teraz siedzę i sie nudzę podziwiam kobiety które 9 m-cy siedzą w domu ja jestem od dwóch tygodni i nudzi mi sie jak cholera

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 cze 2007, 13:01

Kasiu1983 ja tez nie moge wysiedziec w domu a dopiero jest 1 szy dzien mkiedy zajce nie mam :ico_szoking:
Niby musze sie jeszcze uczyc troche ale jaks rozdrazniona jestem i w ogole.Chyba poloze sie spac i zobacze co bedzie pozniej!!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 cze 2007, 15:16

Wisienko to wspaniale wszystkie ubranka będą pasowac no i najważniejsze dzidzia zdrowa. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny co wy opowiadacie o byciu znudzonym, ja się nie wyrabiam z zaplanowymi rzeczami na dzień. A od 10 maja siedze w domku. :ico_oczko:
Naszczęście dzisiaj jest słonko, ale jedyne 10st. Zobaczymy jak dzionek się rozwinie.
Jeżeli chodzi o czerwone mięcho to prawda, ma dużo żelaza, ale aby nasz organizm mógł przyswoić wogóle to żelazo trzeba jeść z czymś co ma dużo witaminy C, a takim czymś jest papryka świerza. Inaczej to może 1/100 tego żelaza organizm przyswaja.
Trzeba wiedzieć co z czym mieszać, aby dostać największy efekt. A ja jak powiedziałam, nie jem mięsa czerwonego ze względu na mojego męża i jakoś wyniki są rewelacyjne. Bradzo się cieszę. :-D A najwięcej żelaza zawiera szpinak. Wiem to bo moja ciocia cukrzyk, miała anemie i groziło jej, że niepozwolono by jej wrócić do pracy, jak by jej wyniki nie zmieniyby się w ciągu 3 tygodni. A i surowa wątróbka, ale tego nam nie wolno, surowe jest zabronione dla ciężarnych. :ico_nienie:
Martuunia no i jak zlot czarownic?? Macie coś nowego??

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 cze 2007, 15:26

Dzien dobry :ico_ciezarowka:
Ja tez siedzę w domku juz dłuuuugooo ale nie narzekam na nude. byc moze juz sie przyzwyczaiłam i potrafię sobie tak zorganizowac czas, żeby było wszystko w sam raz??
martuunia1, jak Ci się podobał ostatn odcinek magdy m? :ico_oczko:

A co do tego mięsa i cytrusków to miałam wczoraj zapytac swojego gina ale zapomniałam. Wogóle ostatnio mam jakies zaniki pamięci. Chyba musze sobie wszystko zapisywac na kartce... :ico_wstydzioch:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

06 cze 2007, 15:50

hej hej, ja teraz nie narzekam na brak zajęć, bo mam remont w domu no i jeszcze przez dwa tygodnie będę chodzić do pracy więc na brak zajęcia nie narzekam. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: całuję wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i gratuluję zdrowo rozwijających się dzieciaczków. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 cze 2007, 16:04

Linka Ha1981 co tak mało do nas wpadasz, prawie wogóle cię nie ma??
Wisienka z tym zanikiem pamięci to ja mam od ponad 3 tygodni i śmieje się, że ciąża pada mi na mózg i nic nie pamiętam. Czasem do tego stopnia, że idę do ubikacji i nie wiem po co tam poszłam !!! :ico_puknij:
A myśli przechodzą mi z prędkością światła i nawet na kartke nie zdąże zapisać. Już wszyscy zaczynają się ze mnie nabijać. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 cze 2007, 16:26

To ja mam tak samo. Nie wiem co się dzieje, bo zawsze o wszystkim pamietałam bez problemu a ostatnio zdarzyło mi sie zapomniec o zapłaceniu rachunku za światło. :ico_wstydzioch: Chyba pierwszy raz w zyciu. I teraz wszystko sobie zapisuje.

Linka Ha1981, to pewnie przez te remonty nie masz dla nas czasu. :ico_nienie: Mam nadzieje, że się poprawisz. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 cze 2007, 17:05

Wisienko i Kasiu3 zlot byl super,najadlam sie baaardzo bo zawsze cos dobrego robimy, odcienek nawet fajny, choc nie zaskakujacy ale zakonczenie bardzo romantyczne :-D az lezka sie zakrecila :-D .Potem jak co tydzien do domu nas porozwozil nasz pan rysio taksowkarz, takze wieczorek wspominam super!!!Szkoda ze to ostatni raz na magde :ico_placzek: .Ale cos sobie wymnyslimy.
Zapomnialam wam napisac ze w poniedzialek mialam skurcze i polecialam do lekarza, ale na szczescie wszytsko dobrze, zbadal i powiedzial ze czas juz sie uspokoic pani martio i tak nie szalec wiec pozostalo mi uspokojenie sie :-D .
Co do szpinaku to nie moga go jesc ciezarowki ktore maja problemy z pecherzem albo nerkami bo zawiera duzo szczawianow.Ale ja jem tylko nie bardzo czesto.A pomidory tez maja wit c chyba no nie??wiec zelazo sie wchlonie z mieska chyba no nie?
Dzis poszperalam u majowek na forum i jejku zaczelam sie troche bac, bo wcale tak kolorowo nie ma sie na poczatku jak boli, dziecko placze, obgryza sutki, ma kolki i placze a ty razem z nim :ico_olaboga: !Noi baby blue!!!Miejmy nadzieje ze nas to ominie!Ale jak cos bedziemy sie wspierac!!!!
Buzka

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 cze 2007, 17:21

Martuunia ja ciągle wchodze do majówek i tam miały szała niezłego jak były te upały. Ale powiem ci to tak zależy od dziecka i rodziców, bo mój mąż twierdzi, że jego córka była spokojna już po 2 tygodniach prawie przesypiała noce i prawie wogóle nie płakała. Wszystko będzie dobrze.
Mysię śmiejemy, że teraz kolej na djabołka, bo Keely była tak spokojna, ale ja się nie martwie, najwyżej to będzie 3 miechy i koniec, najgorzej jak chyba jest jak by się nie wiedziało, kiedy to się skończy. :ico_oczko:
Papryk czerwona ma najwięcej witaminy C dlatego o tym wspomiałam, podobno więcej niż nawet cytryna, jakiś uczony węgierski to odkrył, jeszcze w szkole nam nauczycielka od biologii testy rozbiła, aby sprawdzić nas z wiadomości ze świata. Coś jeszcze mi zostało jakieś tam naloty ze szkoły. :ico_oczko:
Wspierać będziemy sie na 1000% :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość