fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 cze 2007, 15:55

dziewczyny dajcie tych palaczy do mnie a napewno rzuca palenie.moj brat,maz i ojciec tak wszystkich wyszkolilam ze do tej pory nie pala,pomieszkali tylko troche ze mna.
ojciec rzucil fajki w dniu narodzin konradka tak mu podgadywalam skutecznie,brat przyjechal do mnie do londynu na 1,5 mca i wrocil do pl jako osoba niepalaca,maz z nim troche sie mialam,kilka razy rzucal potem znowu zaczynal az w koncu 3 lata temu porzucil ten wstreny nalog,powiedzial ze ma dosc mego gadania :-D przyklejal plastry przez tydzien tylko.mama rzucila bo zachorowala na pluca 10 lat temu.
jak widzicie nikt nie pali,bo teraz taka moda na nie palenie :ico_oczko: :-D :-D
kasiapedofile :ico_olaboga: tez o nich myslalam ale zapomnialam,dobrze ze przypomnialas.kiedys kazdy facet przechodzacy obok placu zabaw wydawal mi sie podejrzany i obserwowalam ich,teraz mi przeszlo ale bede czujna :ico_oczko: a i nigdy kondzia nie puszcze z golym tylkiem na plazy ze strchu ze ktos moze zdjecia pstrykac. :ico_olaboga:

martucha wspolczuje ze maz przy tobie pali dla mnie to niedopomyslenia jak mozna tak swoje dziecko truc. :ico_nienie: ktore nic nie moze zrobic bo jest w brzuszku uwiezione.i dla ciebie klapsy sie naleza ze mu na to pozwalalas :ico_nienie: pawel to wszystkich palaczy odmnie odganial i sie na nich wydzieral :ico_brawa_01:

lucyjak widac zadymia...ty niepozwalaj zeby ktos trul tym swinstwem twoje malenstwo.

gosia ja tez nigdy nie palilam,probowalam fajki ale to nie dla mnie ten smrod.jestem ostra przeciwniczka palenia.tak trzymaj :ico_brawa_01: dla mnie tez szkoda by bylo kasy zeby jarac i na dodatek placic za szybsz smierc :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 cze 2007, 16:14

fela pisze::ico_brawa_01: dla mnie tez szkoda by bylo kasy zeby jarac i na dodatek placic za szybsz smier
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fela przydalabys mi sie do szkolenia mojej rodziny,bo u mnie wszyscy jaraja...u mojego ojca w domu to normalnie jeden smrod...oni nawet w ubikacji pala :ico_puknij: a jak im zwracalam uwage to sie ze mnie smiali,ze wstalam lewa noga,albo,ze sa u siebie w domu i palic beda :ico_puknij: dlatego sie dziwilam,ze jak tata byl u mnie to mojej prosby o nie paleniu nie uszanowal :ico_zly: ale teraz do nich z dzieckiem nie pojade,bo nie bede go na to narazac :ico_nienie:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 cze 2007, 16:47

lucyja tez tak mowilam ze jak ktos chce palic przy konradzie to nie bedzie go widywal i tyle...i jak komus zalezalo to uszanowal moja prosbe a jak nie to po co do takich ludzi jezdzic.a jak oni przyjada do ciebie to powiedz ze to twoj dom i im nie pozwolisz palic. :ico_zly:
kurcze wiesz palacze tego nie rozumieja chyba ze to naprawde przeszkadza, bo smieja sie jak ktos im zwraca uwage. :ico_zly: ja jak bylam mala to pamietam jak moi rodzice palili a ja z chustka na nosie mowilam i znowu mnie trujecie :ico_zly: ale do nich to nie docieralo,moze inne czasy byly :ico_oczko: i malo sie wiedzialo jakie to szkodliwe....a i jak mame prosilam zeby mi kupila batona albo cos ,to jak mowila ze niema pieniedzy to jej podgadywalam a na fajki to masz i zawsze serce jej mieklo i cos mi kupowala :ico_oczko: :-D a i kiedys zalozylam sie z nia o 10 kg bananow :-D to bylo w czasach komuny kiedy to banany byly z wyzszej polki i rzadko sie pojawialy ze nie bede palic i ona mi nie wierzyla...do tej pory smiejemy sie z tego a ja jej przypominam o tych bananach,ktorych do tej pory nie kupila tak za jednym razem :ico_oczko: :ico_haha_01: mowi ze przez tyle czasu to wiecej sie nazbieralo niz 10 kg :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 cze 2007, 16:47

ale straszycie z tymi hemoroidami... :ico_olaboga: ja sie ich boje na maxa... :ico_olaboga: i cala ciaze myslalam, zeby tylko sie nie pojawily.. :ico_olaboga: na razie nic.... ale widac, ze to nawet podczas porodu moze sie zdarzyc.... strasznie sie boje... :ico_olaboga:

co do palenia.... to nigdy nalogowo i regularnie nie palilismy... :ico_nienie: u nas jest tak, ze palimy albo razem albo w ogole.. :-D hihi no i przed ciaza palilismy tylko na wakacjach... :ico_wstydzioch: na imprezkach... nigdy w uk!!! taka zasada... :ico_nienie: hihi ja luznaje i smakuja mi tylko cienkie mentolowe.... :-D

wiem, ze to swinstwo, :ico_olaboga: ale czasem naprawde lubie.... :-D i pewnie kiedys jak przestane karmic to czasem zajaram... :ico_wstydzioch: ale nigdy w domu, przy dziecku, itd.... :ico_nienie:
a moze palenie mi juz nie posmakuje???? :ico_brawa_01:
w ogole o tym nie mysle.... i ochoty na to nie mam... :-D

ale lubilam sie czasem tak wyluzowac na maxa .. zwlaszcza na waakcjach... :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D hihi

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 cze 2007, 16:53

fela u mnie w domu nikt nie palil. Jak przyszli jacys goscie do rodzicow to czasami palili ale nigdy jak mnie nie bylo bo mama mowila ze nie przy Gosi bo ona nie znosi zapachow paierosow.
Teraz moja siostra ze szwagrem palą. Niby oficjalnie to palą w kotłowni ale co jakis czas palą u siebie w pokoju otworzą okno a cały smrod wydostaje sie przez drzwi. Normalnie masakra. Ile razy juz zwracalam uwage i mama a do nich jak do slupa. Tak jak to napisalas ze to takie smieszne. To zalosne a nie smieszne
lece papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 cze 2007, 16:53

fela ja nie toleruje palenia w domu... a tym bardziej przy dzieciach... :ico_nienie: masakra... a teraz jak jestem w ciazy to wkurza mnie, ze nawet sobie w pubie usiasc nie moge.... bo wszedzie nadymione na maxa.... :ico_zly:
moja mama pali ale zawsze wychodzi na balkon... a ja jej nie truje zeby rzucila.. bo ma swoje stresy i wiem, ze w jakis sposob jej to pomaga... :ico_noniewiem:
ja gdybym sie wkurwiala na maxa tez przestalabym sie zdrowiem przejmowac..
wiec niech ma ten swoj nalog... bywaja gorsze....
to jej wybor!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 cze 2007, 16:53

bede zagladala z czasem jak z jasnie pani, albo napiszcie mi na gg 7019290 jak cos sie wykluje ok??? Bo do pracy dopiero we wtorek ide.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 cze 2007, 16:56

boze a ile sie widzi kobiet w ciacy jarajacych... :ico_olaboga: i znam tez pare osobicscie :ico_olaboga: ... i tlumacza to sobie, ze dla dziecka wiekszy stres jesli nagle rzuca... :ico_puknij: wiec lepiej je pdtruwac regularnie... niech maluszek ma bezstersowe zycie.... :ico_olaboga:
ponoc nawet sa lekarze, ktorzy to popieraja i odradzaja palaczkom naglego rzucania w ciazy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-06, 17:03 ]
a ja dzis mialam aktywny poranek.. :ico_brawa_01: na 10 poszlam do poloznej.... wiec musialam wczesniej wstac :ico_olaboga: a nie o 12 jak codzien :-D
z babelkiem wszystko w porzadku.... :ico_brawa_01: jak zawsze hihi plecki sa juz po lewej stronie wiec ok, serduszko, cisnienie rowniez w porzadku. :ico_brawa_01: plan porodu zrobiony.. :ico_brawa_01: mam tylko zastanowic sie nad forma podania wit K maluszkowi.. :ico_noniewiem: ale ja nie wiem ktora jest lepsza... :ico_noniewiem: dostalam ulotke i mam wpisac sobie do karty co postanowilismy hihi a czy wy macie jakies pomysly??? dosutnie czy dozylnie? :ico_sorki:

po wizycie wstapilam do tk maxu !!!! :ico_brawa_01: spedzilam tam dobre 2 godzinki.. oglgladalam, przymierzalam.. :-D ale nic specjalnego nie znalazlam.. :ico_placzek: zakupilam kocyk i recznik dla maluszka i czapeczke dla dziewczynki. :ico_brawa_01: spodobala mi sie... moze sie przyda... :ico_brawa_01:
bo ja na razie mam kilka typowo chlopiecych ciuszkow... :-D a dla dziewczynki nic... :ico_olaboga:
wiec jak sie urodzi Tola to potem bedzie mial zal do mamusi :-D ... ze na chlopaka sie nastawilismy... hihi :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 cze 2007, 17:24

widok kobiety w ciazy z papierosem w ustach...bez komentarza to pozostawie,bo juz chyba znacie moje nastawienie do fajek.u mnie w domu i u moich rodzicow tez sie nie pali i nawet jak sa palacy goscie to musza wychodzic :ico_oczko:

ooo pawel wrocil juz z pracy...lece :-D mam ochote na wypucowanie samochodu wiec ide

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 cze 2007, 17:47

witam
ja dzis pognalam do luton do flownej bazy bo juz smieszne sie to zamieszanie z moja praca robi...
rozmawialam z menagerem ( wystawilam do polowy moj biust rozmiar b w porywach c) i podizalalo zawsze co chlop to chlop... wszystko sie odnalazlo i zaznaczyli tylko moj uniwersytet 3 tyg dojsc z polski nie moze ja im wczoraj wyslalam moje dyplomy wiec moze to wystarczy jutro sie dowiem... choc juz mam stres bo tam jest napisane rok akademicki 1999/2004 wiec nie wiem...choc ogolnie chyba zgodzilismy sie ze rok akademicki jest od pazdziernika do zcerwca ale kto wie co oni moga jescze wymyslic :ico_noniewiem: no zobaczymy
ja hemoroidow tez dostalam w czasie porodu :ico_noniewiem: naszczescie nie jakis wielkich ale do 4 miesiecy po porodzie leczylam to swinstwo i zcasem strach bylo isc do kibelka :ico_olaboga:
a co do palenia ja nie pozwalam nikomu przy natusiu palic mimo ze mi sie teraz zdarza jak sie wkurze czy wyjdziemy sami zapalic ale nigdy w domu :ico_nienie: i nigdy przy dziecku nawet w pl wyganialam swoich na podworko czy balkon bo u mnie tez wszyscy pala niestety... i nawet im kazalam isc myc zeby i rece zanim do dziecka podejda naszczescie bez zadnych sprzeciwow sie zastosowali
ja mam nadzieje nie wpasc znow w szpony nalogu choc wcale niepotzrebnie zaczelam znowu gorzej bedzie jak zaczne latac wtedy to dopiero sie kopci :ico_noniewiem: a ja mam slaba silna wole :ico_noniewiem:
jasnie pani ty nie klikaj tu z nami tylko przyj bo ci sie lucja przeterminuje jak natus i wyjdzie na zareczyny :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość