caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 cze 2007, 17:56

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-07, 17:58 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-07, 18:07 ]
{b]Rybko[/b] bardzo mnie zasmuciłaś tą wiadomością, wiem co tera musisz przeżywać, bo moja mama miała guzki na tarczycy i jej wycieli całe płaty potem sprawdzali czy nie rakowe, na szczęście były to łagodne guzki!

Najważniejsze żebyście nie myśleli o tym najgorszym, bo NA PEWNO NIE BĘDZIE TO RAK ZŁOŚLIWY i musisz swoją mamę w tym utwierdzać, bo najważniejsze żeby się nie załamała, wiem że to trudne, ale powinna myśleć pozytywnie!!!!
Najważniejsze jest wsparcie rodziny, żeby wiedziała że nie jest sama!!!!!!!!

Wytną i sprawdzą, najgorsze tylko to czekanie na ten wynik, ale miejmy nadzieję że nie będzie to złośliwe!!!!!!!!!!

Pamiętaj że my tu jesteśmy z Tobą i powiedz swojej mamie że na pewno wszystko będzie dobrze bo wszystkie twoje TT-we koleżanki trzymają kciuki aby wszystko było dobrze!!!!!!!!!

Będzie dobrze kochana!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2007, 18:26

caro,Oskarek juz duzy chlopak :ico_brawa_01:

A na te piekne duze oczy to nie jedna panienke poderwie :-D

[ Dodano: 2007-06-07, 18:27 ]
dziekuje kochana za cieple slowa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 cze 2007, 18:45

katrin, jesli maluch ssie caly dzien cycusia to znaczy ze albo taki cycoch z niego albo masz zbyt malo pokarmu.. byc moze to przejsciowe wiec sie nie zamartwiaj i jak najczesciej dostawiaj go do piersi ale moze sprobuj raz czy dwa razy na dzien dac mu troche mleka zmodyfikowanego bo pewnie nie dojada ... i wcale sie nie bok ze pozniej nie bedzie chcial piersi ... tylko pomysl ze jesli jest naprawde glodny to szkoda maluszka i chcesz czy nie trzeba dokarmic, a i Ty odpoczniesz troszke jak sie najje i zasnie na dluzej... :ico_noniewiem:
iw_rybka, jedruś to juz prawdziwy mężczyzna :ico_brawa_01: wyglada super :ico_brawa_01:
Z powodu mamy jest mi bardzo przykro ale mysle ze wszystko bedzie dobrze!! wszystkie trzymamy kciuki za Twoja mamę i bardzo serdecznie pozdrow ja .Najwazniejsze to pozytywne myslenie -pamietaj!!
zborra, a zawsze ma o tej samej porze te bole?? a moze poprostu nudzi jej sie i chce zeby ktos sie nia zajmowal albo za dlugo sie bawi i nie spi a pozniej nie moze zasnac ..moj kacper wlasnie tak ma .. jak sie z nim zbyt dlugo bawimy i sie zmeczy to strasznie placze zanim sie wtuli w swoja pieluszke i usnie :ico_noniewiem:
caro, twoj smyk tez juz duzy i piekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iw_rybka, dzieciaczki karmione piersia moga nie robic sobie w ogole przerwy w nocy ... te dzieci ktore jedza tylko butle powinny ale tez nie musza miec 5-cio godz przerwe a moj kacpi robi sobie przerwe 10 godz juz ..przesypia mi calutka nocke i nad ranem o 7 jak zje znow spi do 11 wiec jestem wypoczeta i wyspana chyba ze z wlasnej glupoty siedze przy kompoe do 2 w nocy tak jak wczoraj :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-07, 18:48 ]
A w ZOO moje dziecię caly czas spalo grzecznie ... po zoo bylismy na pizzy i na piwku i nadal spal :-D a jak tylko weszlam z nim do domu a wlasciwie to juz w windzie ... oczy szeroko otwarte i nawet nie mysli o spanku tylko trzeba sie nim zajmowac :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2007, 20:02

M0rD3CzKa, dzieki za slowa otuchy i komplemencik dla Andrzejka :-D

A co do spania Kacperka to ci zazdroszcze :ico_wstydzioch: Ja bym chciala choc raz w tygodniu przespac ciagiem 5 godzin :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 cze 2007, 20:18

RYBCIU nie martw się musisz być teraz silna i wspierać mamę bo napewno bardzo sie boi ale napewno bedzie wszystko dobrze będziemy trzymać kciuki .
jestemdrugi dzień bez lodówki masakra po prostu jutro maja przyjść do niej zobaczyc co z nia normalnie katastrofa .

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

07 cze 2007, 20:21

Iw_rybko mój też na piersi ,co 2-3 godziny chce do piersi i tak całą dobę , tez nie mogę doczekać się dłuższej przerwy w karmieniu.Choć znając zycie jak będzie dłuzsza przerwa to bede blagac zeby sie obudził i wyssał te piersi.
Przykro mi zpowodu twojej mamy , moja tesciowa tez cos miala w piersi w maju jezdziła do Warszawy i jej usunęli.Na poczatku tego miesiąca miala wyniki i sa negatywne.Nie przejmuj się wagą zobaczysz ze teraz bedzie miał tempo do przybierania na wadze

Caro długi i szczupły męzczyzna ci rosnie w domu

Mordeczko fajnie ze jestes wypoczeta przy małym narobiłas mi ochoty na pizze narazie moge sobie pomazyc
Dzisiaj pierwszy raz zjadłam smażonego kotleta czekam na reakcję

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 cze 2007, 20:26

hej kochane kwietnióweczki :ico_buziaczki_big:

Iwonka witaj zpowrotem, super ze juz wrociłaś :ico_brawa_01: Co do mamy, to bardzo współczuje :ico_pocieszyciel: rozumiem przez co przechodzisz... ale pamietaj, ze teraz musisz myslec pozytywnie i dac mamie wsparcie. A my za tobedziemy najlepiej jak umiemy wspierac ciebie :588: i modlic sie za twoja mame. Ale jestem pewna, ze wszystko dobrze sie skonczy...

Mordeczka tylko pozazdroscic ze spaniem Kacperka... u mnie chyba jeszcze wiele czasu upłynie zanim Viki przespi cala noc :ico_olaboga:

Caro ale Oscarek wyglada dojrzale na tych zdjeciach :ico_brawa_01: maly mezczyzna juz z niego a nie niemowlak :-D

Katrin ja wiem i rozumiem jak bardzo ci zalezy na karmieniu piersia, ale moze jak Antonio chce ciagle twojego cycusia to sie nie najada :ico_olaboga: :ico_noniewiem: moze sprobuj dac mu np. na wieczor butelke, mysle ze mu tym nie zaszkodzisz...a pamietaj, ze wypoczeta mama to szczesliwa mama a takiej wlasnie potrzebuja nasze dzieciaczki...

zborra a Hanusia to placze codziennie o tej samej porze?? bo moja Vikula to czasami mi poplakiwala, lekarz stwierdzil ze to kolka, ale ja mu nie uwierzylam i po prostu masowalam malej brzuszek i robilam nozkami rowerek lub przepajalam herbatka z kopru i ta niby kolka odeszla w sina dal....

Delicja z tego co wyczytalam to mleko Viki jest normalne :ico_olaboga: a antyalergiczne jest tutaj tylko na recepte :ico_olaboga: :ico_puknij:

A u nas zycie z Viki plynie pod sztandarem brzydkiego powiedzenia "jak nie urok, to sr.....ka" :ico_placzek: od wczoraj me dziecie za nic w swiecie nie chce spac w dzien :ico_olaboga: tzn. jest spiaca, ziewa, trze oczka ale nie usnie... a jesli juz to wybudza sie po 5 minutach z okropnym placzem i ppotem trzeba ja nosic na rekach, bo tylko tak sie uspokaja :ico_olaboga: w efekcie poznym popoludniem jest juz tak zmeczona, ze marudzi mi non stop... a dzisaj juz bylo mi jej zal, wiec spi u mnie na rekach (teraz tez), ale i mimo tego co jakis czas wybudza sie z placzem... tlko dlaczego??? i na dodatek ta jej wysypka przeniosla sie na cala glowke ijest teraz nawet we wlosach :ico_placzek:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 cze 2007, 20:31

Ja tylko na momencik, jakoś nie moge się zorganizować Kamil w dzień je prawie co godzine, sprawdziłam ile wypija, odciągłam mleko i sobie wyobrażcie ze wypija tylko 40 ml mleka :ico_szoking: , czy to normalne aby dziciątko tyle tylko jadło. na wieczór po kąpieli robie butelke i tez wypija tylko 40-50 ml i juz wiecej nie chce bo gdy wpycham mu smoczek to ryk że chce juz spać i wiecej nie weżnie, a jak wleci mu mleko to nim pluje i wypycha smoka od butli czyli chyba jest najedzony.? Jutro ide na szczepienie zobaczymy ile przytył?

caro, Oskarek juz tak wysoko główke podnosi, a mój jest leniuch i gdy juz dłużej lezy na brzucholu to ryczy

iw_rybka, Z powodu Twojej mamy jest mi bardzo przykro ale Będzie napewno dobrze.
Malutkiego buźka już piekniutnia nie widać żadnej plamki i chrostki

M0rD3CzKa, ja również jak tylko wracam ze spacerku to blisko domku mały zaczyna sie wiercić, kwiczeć lub płakąć w niebogłosy, tak jakby czuł że to koniec spacerku i czas na cycola

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 cze 2007, 20:39

Martyna jak była na cycku to też co 2 godz. chciała teraz je co 3 w dzień a w nocy spi pierwszy sen 5 lub 6 godz. i potem juz co 3 a tak to płacze tylko jak jest śpiąca i zmęczona

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 cze 2007, 22:22

o rany jestem w szoku moj syn przespal calusienki dzien z przerwami na jedzonko tylko .. jak wrocilismy ze spacerku zjadl pobawil sie 10 minut i zasnal wiec ja tez sie polozylam i spalam ...obudzil sie 5 min temu ...zjadl i .. znow spi ... ciekawe jak bedzie w nocy skoro od 11 rano non stop spi :ico_olaboga: :ico_noniewiem: mam nadzieje ze bedzie spal :ico_noniewiem:
kasi.k, moj kacper tez mial tak dwa dni ... spal tylko u mie na reku i tez niewiele .. ale mu przeszlo wiec moze i Viktorii przejdzie i znow bedzie ladnie spala :ico_noniewiem:
hektorka, 40 gr to faktycznie niewiele ( tymbardziej dla mnie bo moj okropny żarłoj zjada juz 180-200 ) ale skoro Kamilek nie chce wiecej jesc to znaczy ze tyle mu wystarcza i chyba nie ma sie czym martwic tymbardziej ze czesto jje :-)
syla75, Toja Martynka śpi ''książkowo'' :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość