Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 cze 2007, 02:26

Wisienko to prawda, że w wielu miastach nie byłam ale tak by się chciało pojechać wszędzie i wszystko sprawdzić.

Obrazek
Kurczaki pieczone nikt nie mógł mi tego pokazac wcześniej to takie proste.
No to ja gdzieś w połowie maja, te skarpetki to przekleństwo moje, bo mi się niechciałościągac i tak zostało. A teraz ciągnie się za mną.
Obrazek
A to jest moja 10 latka w polskiej pidżamie przy polskiej kolacji !!!
Chlebek z dzemem Łowicz jej ulubine, do momentu odkrycia czegoś nowego.

[ Dodano: 2007-06-07, 02:33 ]
chura nareszcie będe mogłam nadrobić zaległości ze zdjęciami !!!!!!! :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 cze 2007, 12:41

ale mnie dawno tu nie było ale napisalyscie ja tez aktualizuje swoj profil bo to juz 8 miesiac

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 cze 2007, 14:53

Anitko witaj właśnie od jakiegoś czasu myślałam, gdzie ty się nasze słonko podziewałaś. :ico_oczko:
A ja dzisiaj jakoś nie wyspana, sama nie wiem co się już dzieje. Wczoraj dzidzi to się tak wyżywała na mnie, skopała mnie tak, że na wieczór brzunio mnie rozbolał. :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 cze 2007, 15:02

ja od 2 tyg niancze mame ktora jest po operacji gotuje obiadki itd co do dzidzi to moj generalnie bardzo grzeczny oprucz spuchnietych nog i zaparc to rewelacja juz przeszlam na czopki po ostatniej wizycie u gin ktora mnie zdrowo op... co do wyjazdow to my tez sie przymierzamy mielismy na koniec maja ale moja mama teraz moj luby ma 2 rozmowy w sprawie pracy wiec ten tydzien tez odpada a na sam koniec czerwca to chyba nie ma co przekladac bo juz strach

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 cze 2007, 15:31

anita Kasia wyglądacie ślicznie!!!

Kasia, bardzo fajna ta Twoja 10-latka. Sympatyczna ma buźke. :ico_haha_01:

U mnie luzik. Dopiero wstałam :ico_wstydzioch: ale chyba potrzebowałam takiej dawki snu, bo teraz czuję się jak nowonoarodzona. :ico_brawa_01: I od razy humorek lepszy.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 cze 2007, 15:51

A ja nie umie spać, jak mężunio się obudzi, ja też i może z tego powodu jestem jak osa. Wczoraj to tak się wściekłam, na niego, że aż bał się pytać oco jestem zła. W sklepie mały rozrabial w brzuniu, az chodzić nie mogłąm, a on nic, potem obiad podgrzałam, i po 2 sekundach znikł i oglądał ten mecz!!! I taż ani słowa jak się czujesz, potem zeszłam do niego, a ona przynieś to, zrob to, do mnie, a ja do niecho , że się źle czuje, no to łaskawie zapytał co i jak i nic, rzadnej reakcji, ani przytulanka ani całuska, to wstałam syknełam dwa słowa i poszłam spać, rano no co nadal obrażona z tekstem takim, a ja brzuch nadal boli. Dał całusa i poszedł do pracy, ani słowa coś podać, czujesz się lepiej, NIC. Co za znieczulica. ALe mnie wkurzył !!!!!!!
Dodatkowo prawdziwa teściowa do miasta się zwaliła i już się zaczynaja teksty w formie, no może nie odbierasz telefonu, bo niechcesz zemną rozmawiać !!!!!! :ico_zly: :ico_zly:
JAk ja tej kobity nie lubie, obłudnica wielka.
Jutro mamy iść na kolacje do restauracji i każdy ma płacić za siebie, a my nie mamy kasy, ładnie co, nawet się nie zapytała, czy będzie tak dobrze, czy może coś. Nic, już wiem skąd mężunio ma takie zachowanie, przecież ma mamunie taką, a tata nie lepszy.
Ale się musiałam wyżalić.
Obrazek
A to ja w sierpniu zeszłego roku w długich włosach. Mężunio już mi nie pozwala ściąć więcej włosów bo takie lubi najbardziej.
Już z nim pogadałam na temat tego co odwalił wczoraj i mnie przeprosił i powiedział, że dostane extra całusków.[/list]

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 cze 2007, 18:56

Kasia3, wyżalaj się ile Ci potrzeba. Po to tu jestesmy, zeby słuchac i pocieszac sie na wzajem. A ten mecz tez wczoraj troche mnie złoscił, ale w koncu znalazłam sobie zajecie i dałam r święty spokój. Co chwilka tylko słyszałam jego komentarze :ico_noniewiem:
A dzis mój Maluszek jakos tak się dziwnie ułożył, ze wszystko mnie boli w srodku. :ico_noniewiem: Prosze go zeby sie przekrecił, ale póki co bez skutku... :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 cze 2007, 19:07

Wisienko a masujesz swój brzunio??
Może dłuższy prysznic ci pomoże i potem wmasuj kremik na brzunio i może zmieni pozycje. Sprawdz nie zaszkodzi. :ico_oczko:

arna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2007, 14:14

08 cze 2007, 11:42

Cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: słyszałam że jak maluszek źle się ułoży to można spróbować zrobić kilka ,,kocich grzbietów,, i może się przekreci.. :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 cze 2007, 12:03

Hej :ico_ciezarowka:
Mały przekręcił się wczoraj wieczorem i dzis juz jest super!!! :-D Dzięki za rady.

[ Dodano: 2007-06-08, 14:44 ]
Dotarło do mnie, że dzis zaczął sie 8 miesiąc :ico_szoking: a ja nadal jestem w proszku, wiec jade na zakupki. Moze uda mi sie kupic cos fajnego dla mojego kochanego wiercipiety. :-D Jak wrócę to się odezwe. Buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość