Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 17:35

martucha ja chcialam baardzo rodzic w wodzie.. :-D nie wiem czy lepiej.. bo kobietki roznie opowiadaja.. :-D ale niewatpliwie jest wiele zalet... :-D no ale jak sie okazalo, ze mam tego paskudnego paciorkowca :ico_zly: to niestety woda odpadla.. :ico_placzek: pewnie u kasik bylo podobnie skoro piszecie, ze ona rowniez byla zainteresowana porodem w wodzie :ico_noniewiem: nawet nie bede mogla sobie polezec w wannie przed porodem... przez ta cholerna kroplowke.... :ico_zly:

lucy dobry argument z tymi fajkami.. :-D a swoja droga to u was one bedroom tyle samo sobie cenia??? :ico_szoking: myslalam, ze znacznie taniej!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:

julie_377 pisze:ja z kolei mowie na TO pintek hihihihihi ale tylko jedna literka roznicy hiihi natomist zenski organ nazywam ciuciurkiem hhiihihihii nie wiem skad to jakos tak od zawsze...


:ico_smiechbig:

no to zabilyscie mi gwozdzia.... :ico_noniewiem: rowniez wolalabym juz ten zastrzyk... raz szybko i po bolu.. :ico_noniewiem:
lucy a ty juz wybralas???

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 cze 2007, 17:43

a ja bardzo nie chcialam porodu w wodzie... :ico_noniewiem: jakas dziwna jestem ja sobie zaplanowalam isc i szybko urodzic bez wydziwian hihihihi no i mi sie udalo prawie hihihi i nawet chodzic nie chcialam tylko lezalam a potem stalam i tyle .....

[ Dodano: 2007-06-08, 17:44 ]
ale podobno to dobre jest ja jestem jakas taka.... jak nie znam to sie nie odwaze hihihihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 cze 2007, 18:41

no to dziewczynki zrelaksujcie sie :-D wlasnie wrocilam od lekarza. szyjka zamknieta, glowka wysoko i duza, wiec sama do kanalu nie wejdzie, a ktg w normie, wiec Łucji rzeczywiscie sie nie spieszy.... plan jest taki: w poniedzialek znowu na ktg, jak bedzie wporzo to w piatek jeszcze jedno ktg, i dopiero jak do nastepnego poniedzialku nic sie nie wykluje to na 8 rano do szpitala. dopiero wtedy zdecyduja czy kroplowka czy cc.
i jeszcze mialam przygode. siedze sobie w poczekalni, przede mna babeczka, taka pol ze mnie i z mini brzusiem. gadka, szmatka, ona mwi, ze jej 2 tyg do terminu zostaly, ale cos ma za twardy brzuch to przyszla. weszla na wizyte i za jakies 5 min zamieszanie w gabinecie, lekarz polozna wola, ta do telefonu, po karetke dzwoni :-D zanim karetka przyjechala (a byla chyba w 5 min) to babeczka urodzila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: malutkiego, ale zdrowego synka. normalnie w 5 minut :ico_szoking: w gabinecie u lekarza :ico_szoking: ale czad :-D . a potem jakby nic sie nie stalo lekarz mnie na wizyte wziol :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 18:55

jasnie pani juz czytalam na czerwcowkach :-D .... niezly ten porod... :ico_szoking: . po prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-08, 18:56 ]
widac cuda sie zdarzaja hihi :ico_szoking: bezbolesny w 5minut!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: hihi moj brzuch tez twardy... :ico_oczko: wiec moze jest nadzieja :-D

[ Dodano: 2007-06-08, 18:59 ]
jasnie pani twoja lucja jak sie tak zasiedzi to tez pewnie szybko wyskoczy z nudow.... :-D hihi i bezbolesnie :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 cze 2007, 19:35

ona to pasuje ta lucja do mojego synalka :ico_olaboga: ladnie bedziemy mialy jasnie pani urwanie glowy z nimi hihihihi wyjdzie jak juz nie bedzie miala co z ciebie wycisnac w ostatniej chwili podejrzewam jak ten moj leniuszek... apotem zacznie rozrabiac :-D
kurcze ale porod... hihihihi a ktore to jej bylo 9??? :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 cze 2007, 20:02

julie_377, wlasnie to bylo jej pierwsze :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 cze 2007, 20:11

Madziorka ja mysle, ze jak większośc dziewczyn wybrała witamine K w zastrzyku i ich dzieciaczkom nic nie jest to i ty bierz... mnie nastraszyła połozna więc ja skołowana wziełam tą doustnie... a nieprawda, że nie wolno ci w wannie sierelaksowac podczas porodu :ico_nienie: antybiotyk podaje się pół godziny, czyli potem jak najbardziej mozesz siup do wanny tylko rączke w wenflonem trzymac za wanną...

Martucha ja chciałam poród w wodzie, ale d... wyszła z tego :ico_zly: wiadomo mi jedynie, ze jesli chcesz rodzic w wodzie to musisz to zaznaczyć wczesniej, ale nikt ci nie zagwarantuje, ze ci sie uda, bo na oddział jest zazwyczaj tylko jeden basen do takiego porodu i kto pierwszy ten lepszy... a sam poród podobno ekstra tylko bardzo męczący, bo do wody wchodzi sie na skurcze a jak sie skończa skurcze to musisz wyjśc z wody :ico_olaboga:

Jasnie Pani no wg mnie Lucja to na tatusia czeka :ico_oczko: :-D moja mała czekała na babcię, serio... i dopiero wtedy łaskawie przybyła na świat :-D

Lucy te 590 funciaków to za dom czy mieszkanie??? ja mam dom z 2 sypialniami, ogrodem i własnym parkingiem przed domciem za 570 funtów i to jest wg mnie dobra cena... wiec jak te 590 jest za podobny dom to bierz i na T nie patrz...

Felicity ogromne buziaczki dla Oleńki, zeby zebole ja tak nie męczyły :ico_buziaczki_big:

Fittney glowa do góry, będzie dobrze :ico_pocieszyciel: i z praca i męzem...

Delfina a dla ciebie ogromne i cieplutkie uściski coby plecki dały ci spokój :588:

A ja informuję, że nie wiem czy uda mi sie w najblizszym czasie byc na TT wiec jak któras z naszych :ico_ciezarowka: sie rozdwoi to baaaaardzo prosze o smska :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A powód mojej nieobecności - nastepne klopoty z malutką :ico_placzek: my się chyba nigdy od nich nie uwolnimy :ico_placzek: A tym razem Vikusia od wtorku nie chce nas wogóle spać w dzien tylko non stop płacze... obojętne co robimy i jak ja zabawiamy jest płacz, uspokaja się jedynie gdy ją tulimy... No i nie pamiętam czy wam pisałam ze w zeszły weekend wyszla jej na buzi okropna wysypka a HV stwierdziła ze to normalne u niemowlaków i dała jakąs maśc, ale tej wysypki było coraz wiecej :ico_olaboga: Vikusia drapała sie okropnie, a krostki przeniosły sie na cała głowke (nawet we włosach) i zrobiły sie z nich czerwone, suche plamy... Dzisiaj bylismy u lekarza i okazało się, że to skaza białkowa :ico_placzek: Dostalismy maść Hydrokortyzon, która jest na sterydach ale podobno zmiany skórne sa tak duże, że tylko sterydy jej szybciutko pomogą... no i od dzisiaj pijemy tylko mleczko sojowe (które smierdzi i ma ohydny smak-próbowałam)... No i wg lekarza płacz Vikusi jest od tej skazy, bo to podobno ogromny szok dla żołądeczka, wogóle całego organizmu, że juz nie wspominając o tym jak baaardzo ją to swedzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 cze 2007, 21:18

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: biedna Vikusia, zal mi takich chorych aniolków :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 cze 2007, 22:30

Kasik dzieki za informacje, a swoja drogą żal mi Twojej Viki, oby wszystko szybko sie skończyło i bezboleśnie, trzymam kciuki
Jasnie Pani a moze Ty tez bedziesz miała 5 minutówke poród?????
zapomniałam Wam powiedziec ze mi wczoraj lekarka " zajrzała " w hemoriody i powiedziałą ze żal jej ze bede przezywac podwójny poród, bo juz mam takie stadium zaawansowania ze szok :ico_szoking:
a co do porodu w wodzie to juz sama nie wiem co zrobic bo polozna odradzała brac nam epidural, jedynie w ostatecznosci :ico_szoking:
chyba na głowe dostane :ico_puknij:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 cze 2007, 22:39

kasikwiesz z tego co piszesz to dla hv wszystko jest normalka u dzieci i tak samo moja mowi ze wszystko ok i normalne u dzieci.zauwazylam u kondzia ze ma plaskostopie i mowie do niej a ona ze to norma :ico_noniewiem: i takie tam :ico_noniewiem:

biedna Viki przez glupiego babsztyla musi sie meczyc a przeciez odrazu mogla cie skierowac do gp a nie peplac ze to normalne.one chyba gow...o sie znaja :ico_olaboga: i co viki musi byc caly czas juz na sojowym czy bedziesz mogla wrocic do modyfikowanego.kurde nie ma jak z cycka mamy malenstwo sobie poje chociaz z pol roku...najlepsze co moze byc,i nie ma kolek,antycialka,i wogole...

ale wy malo placicie za taka chatke...my 650 plus oczywiscie rachunki,bez ogrodu i tylko one bedroom...ale mamy miejsce parkingowe :-D

jasnie paniwow ale porod.... :ico_szoking: tez bym tak chciala :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość