Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 cze 2007, 09:26

Dominisia, więc do soboty :ico_oczko:

siunia, mąz zadowolony :ico_brawa_01: cieszę się że już jest w domu :ico_haha_02: a mały od niego na krok nie odchodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2007, 09:48

Izunia, to super, no napewno sie oboje mocno steskoniliscie, ty za mężem, a synek za tatą

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

08 cze 2007, 22:05

Hej dziewczynki, wrocilam, jutro Wam wszystko napisze bo dzis padam z ilosci wrazen i niewyspania :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2007, 07:50

Dominisia, witaj czekamy na opowiadanko jak bylo i fotorelacje :-D

[ Dodano: 2007-06-09, 07:50 ]
Izunia, nacieszyłaś się juz mężem??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 cze 2007, 11:16

Wiec bylo super! Ciesze sie strasznie z tej wycieczki do Dani, bo pewno sami nie moglibysmy sobie teraz na nia pozwolic... Zafundowali nam ja Norwedzy u ktorych mieszkamy, zaplacili nam za kabine **** z ogromnym lozkiem, oknem, mini barkiem zaopatrzonym w piwko, szampana, cole, wode i slodycze. Zafundowali tez kolacje, przez dwie godziny mozna bylo jesc co sie chce i ile sie chce. Wieczorkiem bawilismy sie przy muzyce na zywo, super zespol. A na drugi dzien siedzielismy na sloneczku, potem bylismy na obiadku i na basenie, ja masowalam swoje plecki w jackuzzi :) Caly wyjazd wyniosl nas jedynie tyle co zaplacilismy za zakupy w sklepie bezclowym, za obiadek i za cos do picia na disco. Wspaniale!! Niezapomniane wrazenia... Oczywiscie popsula sie nam kamerka, lipa straszna bo bylo mnostwo rzeczy do sfotografowania. Jak chce robic zdjecia to obiektyw sie zamyka a jak kamerka jest wylaczona to sie otwiera :ico_zly: Wiec to jedyne co udalo sie mi uwiecznic na fotkach... W tym moj 25 tygodniowy brzucholek :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-09, 11:18 ]
Siunia co do autka to wysle Ci wkrotce (tylko nie wiem czy uda sie mi dzis bo mamy gosci) PW

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2007, 11:31

Dominisia, no super mieliście :-D , a wy czasem nie płyneliście corolline w Kristiansand i nie jechaliście przez nasze miast Grimstad?? ????

Szkoda z tym aparatem, ale brzucho fajny, ja załuje ze sobie nie robiłam z Milanem jak byłam w ciązy,
Czekam na fotke autka, ale to jak znajdziesz czas

No ja juz upiekałam 1 biskopt, Milan mi zasnąl wiec za bardzo nie mogę drugi ukręcić. Czekam ąż mąż wraci z ze sklepu, albo Milan wstanie

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 cze 2007, 18:38

Siunia wyslalam Ci wiadomosc, daj znac czy doszla.

Plynelismy Color Line, ale z Oslo, tak wiec nie mialam okazji Ci pomachac :)
Teraz jak bedziesz sie starac o druga Dzidzie to musisz regularnie robic zdjecia, bardzo fajna pamiatka! A wlasciwie to czemu chcecie zeby druga Dzidzia przyszla na swiat tez w maju tak jak Milan??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2007, 19:23

Dominisia, hihi, bo ja troche kombinatrorka jestem, w wakacjje sobie zajde w ciaże całą jesień i zimę przeciążuje a wiosną dziecko przyjdzie na swiat, a do zimy nam troche podrośnie, nie trzeba duoz ubranek na lato, fajnie mozna szybko wychodzic na dwor. No i się człowiek nie mamęczy i nie napuchnue tak jak w lato.
Hihi na takiej zasadzie tez robiliśmy Milana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 cze 2007, 21:18

hehehehe dobrze kombinujecie :) To teraz planujecie chlopca czy dziewczynke? Slyszlas o metodach planowania plci? Bo jezeli ja bede miala chlopca to sie sprawdza :) A juz zupelnie sie przekonam o tym za drugim razem :) Ja bym chciala druga dzidzie urodzic w marcu. Bo w lecie moglabym chodzic we wszystkich swoich ubrankach i bylo by fajnie chlodniutko w tym najgorszym czasie :) Chociaz coraz czesciej zastanawiam sie nad odlozeniem drugiej dzidzi na potem... Chcialabym troszke popracowac zeby bylo nam lzej. Strasznie to glupie, ze dzis uzaleznia sie posiadanie bobaskow od ilosci kasy...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 cze 2007, 10:12

Dominisia, wiem wiem o obliczaniu plci, my tak Milana robiliśy :ico_oczko: , co do dnia i godziny, hihi, no i wyszedl nasz Milanao, gorzej bedzie z dziewczyną ale moze jakoś da sie rade :-D
Czemu nie głupie ze chcesz pracowac, sama wiem ze czasem jest ciezko, ale ja sobie postanowilam trojke na jeden rzut i narazie trzymam sie planu zobaczymy co wyjdzie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość