Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 16:13

hej a my sie jednak nad jeziorko nie wybralismy bo naszly chmury i burza sie zaczela z deszczem

Ivon to tak jak u mnie w tym roku zmarl dziadek od strony mamy i tez poczulam ulge ze juz go nie ma, ale to juz bardzo dluga, zawila historia....po prostu jest tak ze z rodzina faktycznie tylko na zdjeciu sie dobrze wychodzi..dobrze ze rodzinka od strony mojego taty jest taka fajna i zrzyta...

ja tez umiem duzo rzeczy upichcic , ale nawet to lubie...tylko musze miec wene a upichce wszystko... :-D no w koncu technologiem zywienia zbiorowego juz jestem hehe
ja na razie zrobie tylko studia licencjackie, a co do podyplomowych to jeszcze sie zobaczy... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 cze 2007, 17:49

dziewczyny niestety pizzy nie robilam bo moj Maciej dostał wezwanie do pracy bo jakas awaria i zakład stoi a on pracuje w zakladzie energetycznym i sam sie zglosil do awarii.

Dziewczyny moj ojciec tez nie jest swiety tez potrafii dokuczyc ale jaks nam sie uklada ale moj tesciu to poprostu mend społeczny jest taki dokuczliwy o w dodatku na okragło nachlany juz wszystcy maja go dosc facet jest po 2 zawałach a wali ze glowa boli ja wogole sie do niego nie odzywam i moj maz tez zawsze powtarza ze jak on umrze to poczuje ulge ja sie tylko zastanawiam jak mozna byc takim czlowiekiem dla soich dzieci do Pawełka tez zakazałam mu sie zblizac powiedzialam ze taki pijak nie bedzie mi sie zblizal do dziecka :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-09, 17:59 ]
U nas tez okropny upał niedawno wrocilismy ze spacerku Pawełek sobie pospał a teraz buszuje zrobiłam juz
pawełkowi kolacyke dzisiaj kasszka manna z żółtkiem zobaczymy jak moj babelek bedzie jadl

[ Dodano: 2007-06-09, 18:01 ]
Iwonko super zdjecia Majeczki fajny golasek

[ Dodano: 2007-06-09, 18:02 ]
A ja bardzo lubie gotowac i wymyslac w kuchni

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 cze 2007, 18:08

Natshka.. a co do stypendium... to jesli ci dochod nie przekracza 507 (chyba) na 1 osobe to mozesz sie ubiegac o stypendium socjalne...
no i jeszcze zapomoga na rzecz urodzenia dziecka... zorientuj sie czy twoja skzoła nie wypłaca. Ja dostałam 1000zł ze szkoły jak urodzilam Julke.

U mnei juz ze szkołą KONIEC! tylko obrona ..... i juz mam ich wszystkich dość.. czas zmienic otoczenie!

Julia od dwóch dni przesypia całą noc ! CUD!!!!!!!!! ciekaw jak długo potrwa....

[ Dodano: 2007-06-09, 18:09 ]
heh a Majeczka śliczny golasek :ico_brawa_01: faktycznie kształt czapeczki ma ten sam co Julia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

09 cze 2007, 18:12

ja tez wybrałam sie na spacerek po 16 i długo nie zawojowałam na dworze bo zaczął padać deszcz i rozpętała sie burza no i nestety musiałam mężulka zerwać z poobiedniej drzemki bo nie wzięłam pokrowca przed deszcze a lało jak cholera


ja gotować to też nie zaspecjalnie ale jak mi sie chce to nawet dobre mi wyjdzie

Gabrysiu oczywiście że będe dwac Ci znac co u nas słychać. :-D :-D :-D

Iwonka wcale Cię nie skrytykujemy bo pewnie wiele osób czuje ulge po śmierci kogoś z rodziny. Tak jest i tego sie nie przeskoczy. Niektórzy ludzie naprawde potrafią przyjsc bardoz przykro i też o tym dobrze wiem.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 18:38

Kasiu nie wiem jak to u mnie z ta zapomoga po urodzeniu dziecka, ale np stypendium socjalne mi sie nie nalezy bo liczy sie dochod wszystkich osob w domu a u mnie wychodzi ciut za duzo :ico_zly: , ale z ta zapomoga to sie dowiem, ciekawa jestem...
tylko ze ja mam prywatna uczelnie i moze nie byc :ico_noniewiem:

u nas juz po burzy, znowu slonko wychodzi i znowu jest duszno tak jak bylo
Oskarek juz wykapany... ja moze dzis tez sprobuje sie wczesniej polozyc spac bo jutro kolo 9 wyjezdzamy jak bedzie ladnie czyli musze zrobic wczesniejsza pobudke

[ Dodano: 2007-06-09, 18:52 ]
hmmm chyba tak predko spac nie pojde bo moje dziecko roznosi energia :ico_haha_01:
zreszta jest mi teraz juz tak duszno ze nie zasnelabym tak predko :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 cze 2007, 19:09

Gabrysiu ja sie gorzej czuje w czasie jajeczkowania niz podczas okresu.

Ewelinko, Pawelek to ma dobrze, zawsze tak mu jedzonko urozmaicasz, u nas fakt,ze Maja nie wszystko moze jesc ale gdyby nawet mogla to zastanawiam sie czy zebralabym sie na takie pichcenie. Kurcze,ja jakislen jestem :ico_wstydzioch:

Kasiu a za Ciebie na koniec czerwca trzymam kciuki, nareszcie troszke odpoczniesz po obronie :-)

Cos dzis nie ma Justynki i Wikuni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 19:25

no rzeczywiscie nie ma dziewczyn dzis..tak samo jak Justynki z Adusia...ale ona pewnie ma dyzur...

jak ja bym wam opowiedziala moje rodzinne peryopetie t byscie sie za glowy polapaly szkoda slow, po prostu szkoda... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ja tam Gabi nie wiem w sumie bo ja nigdy nie mialam bolesnych miesiaczek, moze czasami cos tam pobolalo ale nic takiego, teraz mialam w sumie okres tylko raz, bo potem zaczelam brac zastrzyki antykoncepcyjne i wzielam 2 i zaczelam plamic i tera znie biore nic, ale zaczne od 20 czerwca tabletki cerazzette :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 cze 2007, 19:29

Natashka Justynkaz Adusia wyjechaly, wydaje mi sie,ze na tydzien.
Ja bralam Yasmin, rewelacja, teraz zrobilam sobie dwa miesiace przerwy i znowu biore. Natashka a jak te zastrzyki, dobre?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 cze 2007, 19:32

Natashka pisze:tylko ze ja mam prywatna uczelnie i moze nie byc

ja tez chodze na prywatna.. właśnie an tych prywatnych to weicej dawają niz państwowych.. z tego co sie zorientowałam...
a co do socjalnego.. no to faktycznie.. bo ty nie masz ślubu z T... i chyba podlegasz na utrzymaniu twojego ojca, tak to jest? czy cos pokickałam ?

Iwonko dziekuje za kciuki.. naprawde się przydadza !

co do okresu to zawsze miałam lajtowo... 4 dni i po sprawie.. malo kiedy aby bolalo.. teraz jest ciut gorzej.. biore tabletki antykoncepcyjne.. tez sie gada ze okres ejst skapy.. a no.. skąpy moze mam, ale bolesny :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-09, 19:36 ]
Iwona... a jak tam z ochota na sex po Yasmin... taka sama czy mniejsza?
Ja biore Cilest i moja ochota na sex baaardzo sie zmniejszyła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a te przerwy- ta ktora sobie teraz zrobiłas- jest to konieczne? ja biore juz 6 mies.. bez takiej wiekszej przerwy( jedynie to co na okres ;) )

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 19:36

Ivon tez zastrzyk to depo-provera on jest dla mam karmiacych, wzielam bo go sie bierze co 12 tyg....a ja mam skleroze jesli chodzi o tabsy....
przy pierwszym wszystko bylo super na przy drugim zaczelam plamic, lekarz powiedzila ze wina jest tez to ze mam strasznie cieniutka blonke sluzowa w macicy i to powoduje przy zatrzyku plamienia...
no wiadomo kazdy reaguje inaczej....jak ci sie cos zacznie dziac to zastrzyku nie odstawisz a tabletki tak...
ja przed ciaza bralam 3 lata cilest i bylo super, teraz moge tylko ceraztte bo to tez dla matek karmiacych

o Kasiu to fajnie...to sie dowiem..tylko ciekawe czy mi po takim czasie by wyplacili hehe- i jak to sie nazywa???

jeju ja nawet nie doczytalam ze Justynka z Ada gdzies jada... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość