Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 cze 2007, 18:31

Gosia ojeju, to straszne z tym mieszkaniem! Wiem co przezywasz, bo moi rodzice od kilkunastu lat mieszkaja w prywatnej kamienicy, wiec ja tez mialam przyjemnosc poznac co to znaczy zamieszkiwac w takim miejscu... W sumie mieszkanko jest okropne, bo chcac w nim cokolwiek zrobic czeba sie pytac o zgode wlasciciela, a on zazwyczaj takiej zgody nie wyraza, no i podnosi sobie czynsz jak tylko sie mu podoba. Mam nadzieje ze wszystko sie Wam jakos ulozy! Bede mocno tzrymac kciuki za Ciebie i za Ulemisiule!!

Kocura Bura nie martw sie kochana na zapas, zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze!!

Paulina, na tym malym zdjeciatku wygladasz zupelnie inaczej niz na tym co masz w podpisie, czy to aby na pewno Ty na obu fotkach?? :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

09 cze 2007, 19:51

Dominisia he he tak to ja tylko na tym malym zdjeciu wczoraj co mi mezus robil to jakos tak glupawo wyszlam i w ogole to nie podobna do nikogo ale co tam liczy sie brzusio he he :ico_ciezarowka:

eSKa ja to kompletnie sie nie znam na tym jak dlugo malenstwo moze byc przy rodzicach a kiedy mozna je juz odtawic do swojego pokoiku. Chyba bede liczyla na rady doswiadczonych mam. Moze mama_zuzi cos tu poradzi ?

My na szczescie tez mamy swoje mieszkanko co prawda w bloku ale za to 3 pokoje i jest to calkowicie nasze. Tak wiec jeden pokoik ktory mamy bedzie dla dzidzi ale poki co to tez bedzie z nami w sypialni.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

09 cze 2007, 20:12

Hej dziewczyny, widzę ze problemy mieszkaniowe dają się we znaki. Ja mam mieszkanie służbowe w szkole i dopóki będę pracowała to mamy gdzie mieszkać. Mieszkanko jest spore i bąbel będzie miał swój pokój, tak jak mama która przyjedzie mi pomagać :ico_brawa_01: Dobrze jest mieć taką kochaną mamusie :-D Mężuś narazie mi każe jeszcze trochę poczekać z kupowaniem, ale mnie już ciągnie do chomikowania wszystkiego dla bąbla :-D

Kocura mnie tez wyszedł trochę za wysoki cukier i gin. kazała mi go powtórzyć, no i odstawić słodycze. Ja mało jem słodkiego ale teraz to mam taka ochotę na słodkie jak nigdy :-D

Trzymajcie się :ico_ciezarowka: pozdrawiamy :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 cze 2007, 20:21

Kocura bura, nie martw sie. Lekarz na pewno bedzie kazal Ci powtorzyc badanie. Mi w ciazy z Zuzia pierwszy raz wyszlo podwyzszone a na drugi raz juz poprawne.

Eska, ja mysle ze przeniesc mozna jak dziecko przesypia cala noc i mija ryzyko smierci lozeczkowej. Ryzyko smierci lozcezkowej mija gdy dzidzia ma okolo 6 miesiecy a dzieci przesypiaja noc roznie. zuzia miala 9 miesiecy jak zaczela spac od 8.00 wieczorem do 8.00 rano ( czyli wtedy jak zalapala o co chodzi w piciu mleczka z butelki i wreszcie sie najadala) :ico_brawa_01: Zobaczymy jak to bedzie z nami. Bedziemy przeciez w kontakcie to bedziemy sie informowac :-D

Na plazy dzis skwar, dobrze ze mila czapeczke z daszkiem i tuniczke na ramiaczkach wiec brzusia nie wystawialam tak na pierwszy raz. Jestem juz opalona i cuje sie dobrze, ale jednak po 3 godzinkach na slonku (mimo ze chlodzilam sie woda) chcialam juz wracac do domku. Za to mezu sie spiekl i nie wiem czy jutro skoczymy. Poki co spisikalam go Panthenolem w piance i zobaczymy :-)

Czy wam tez tak dopisuje apetyt, bo ja chyba non-stop glodna jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

09 cze 2007, 20:49

Dziewczyny chciałam się wam pochwalić moim brzuszkiem ale nie wiem jak mam to zrobic? w profilu? czy w poście?HELP!!!!!!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 cze 2007, 20:51

Gosiu, w profilu wstawiasz zdjecie w podpis (tzn. kod do niego)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 cze 2007, 20:56

mama_zuzi1980, ja teraz dopiero widzę że zaczynam pochłaniać coraz większe ilości, trzeba się troszke pochamować bo nawet głodna nie jestem tylko chyba z nudów już jem :ico_szoking:

gosiaperelka, fotke tzn. linka najlepiej wstawić w podpisie jak większość dziewczyn :-) czekamy z niecierpliwością na zdjęcie aktualnego brzuszka.

dziewczyny mam do was pytanie czy byłyście już na wizycie kontrolnej u stomatologa? bo ja nie wiem w którym tygodniu ciąży mam się wybrać, a w karcie ciąży przecież jest miejsce do wypełnienia przez dentystę :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 cze 2007, 21:02

Ja pojde na kontrole gdzies za miesiac i juz sie boje nie bylam ze 3 lata. Z wierzchu pewnie jest ok, ale pewnie przydaloby sie cos podreperowac, powymieniac stare plomby... ale ja naprawde wole rodzic niz pojsc do dentysty... Musze sie jednak przemoc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 cze 2007, 21:07

O rety dziewczyny, ja to czasami na prawde jestem przerazona iloscia Waszych badan... I jeszcze do tego wszystkiego dentysta?? Ja bardzo dobam o zeby, ale u dentysty ostatnio bylam chyba rok temu. Jak mieszkalam w Polsce to 2 razy w roku chodzilam obowiazkowo, a teraz sie zaniedbalam, bo wizyty tu sa przerazliwie drogie (ok.300 zl za sam przeglad!). Wiec dopiero pewno odwiedze stomatologa w grudniu... Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!

Gosiu a ja zawsze robie tak ze zdjecie wstawiam (to znaczy linka do niego) w tym miejscu w ktorym piszemy i ono pojawia sie tylko w danym poscie, a jezeli chcesz je miec na stale, zeby pojawialo sie za kazdym razem jak piszesz, to zrob tak jak mowia dziewczyny, wstaw linka w podpisie w profilu.

eSKa wpadaj czesciej, pusto bez Ciebie!!

Ja tez zastanawialam sie kiedy mozna maluszka przeniesc do osobnego pokoju... Wszytstko sie okaze juz za kilka miesiecy :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 cze 2007, 08:57

Dziewczyny, nie bójcie się dentysty. Ja najbardziej nie lubię siedzenia z otwartą paszczą. Byłam u dentysty gdzieś w kwietniu, wszystko ok. Mam przyjść w lipcu na kontrolę.
Od początku ciąży prawie nie jadłam nic słodkiego. Ostatnie 2-3 tygodni zaczęłam podjadać, bo mi się bardzo chciało (rozumiecie...) i od razu ten cukier wyszedł. A ja dalej mam ochotę.
Miłej niedzielki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość