Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

09 cze 2007, 20:41

ja tez nie dałam sie Oliwce i teraz sama usypia w łóżeczku i to nawet nie muszę siedziec obok niej i głaskać ja

Natalka Tobie też sie uda. :-) :-) :-)

Iwonko przerwę miezy tabletkami nalezy sobie zrobić żeby organizm sie oczyścił - tak przynajmniej mi powiedziała ginekolog. I ja tak zrobiłam i nie miałam większych problemów - nic sie nie działo. Być moze zalezy to od organizmu kobiety i samych tabletek.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2007, 20:44 przez dorotex83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

09 cze 2007, 20:41

moja gwiazdeczka cos niechce spac no ale siedzi sobie w lozeczku i sie bawi

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 cze 2007, 20:43

To dobrze Justynko,ze nic sie malutkiej nie stalo. Majka wchodzi w kazda dziure, tak trzeba ją pilnowac :ico_olaboga: Wiecie ja mysle,ze jeszcze z miesiac i zacznie chodzi bo przy meblach na boki to wychodzi jej to juz super.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

09 cze 2007, 20:48

Iwonka ja mam taka mate anytposlizgowa a to byla doslownie chwila a ze byla po kapieli to trzeba byla ja przebrac z Wiktoria to nie wiem jak bedzie z chodzenie m bo ona sie boi a tak przy meblach to tez jej ladnie wychodzi

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 cze 2007, 20:50

Justynko Maja siedzi w lozeczku rano, jak jest wyspana i najedzona a w dzien sie buntuje i nie chce :ico_olaboga: Teraz juz spi jakąs godzine, ale nie spala od 13-ej.

Wiecie dzis widzialam dziewczyne w zaawansowanej ciązy, co ja mowie to z pewnoscią byl ostatni miesiac, a prowadzila wozek z dzieckiem moze rocznym :ico_olaboga: i tak sobie pomyslalam,jak ona sobie poradzi z dwojką maluchow :ico_olaboga: WSPOLCZUJE...

[ Dodano: 2007-06-09, 20:55 ]
Justynka ja mysle,ze jak dziecko juz ladnie chodzi przy meblach to lada moment a zacznie chodzic... Ja mam kuzynke, ktora ma synka starszego od Mai 4 miesiące i pamietam jak bylismy u nich jak mial 10 miesiecy to sam nie chodzil ale stal przy szafie i wyciagal z niej rozne rzeczy i nawet raz nie klapnąl, ale faktycznie zacząl chodzic dopiero dwa miesiace pozniej, dokladnie 5 dni przed roczkiem.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

09 cze 2007, 21:02

Iwonka ide zjesc kolacje potem z Toba popisze chyba ze masz inne plany
a co do chodzenia to Wiktoria tylko jak zda sobie sprawe ze sama stoi to zarz siada na pupe :ico_noniewiem: Iwonka a jak cie zlapac na skype :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 cze 2007, 21:18

padam... tak mnie głowa boli.. pewnie od tej bieganiny i zaąłtwainia wszystkich wpisów... ale chociaz jutro juz nie musze jechac na Uczelnie :)

JUlka przy meblach tez zaczyna chodzic.. ale my mamy wysoko, wiec lepej jej wychodzi przy naszym łozku albo przy jej łóżeckzu :) ale co do samodzielnego chodzenia to jej ejszcze brakuje :ico_noniewiem:
ostatnio zaczeła bardziej gaworzyc.. mowi :DADI, DADA, TATA :ico_zly: , BABA, KOKO, KAKA,JEE.. i inne te pokrewne.. obecnie wszytko jest KOKO... uwielbia te sylaby.. a swiadomie to chyba tylko mowi JEE jak sie czym zafascynuje i BA jak cos upadnie...

Iwonko nasze maluszki to chyba faktycznie do siebie podobne... co robisz z tymi krostkami? same tak zostawiasz czy czym smarujesz? Ja na buzi to smaruje taka mascia co mi dermatolog dała... bo to raczej uczulenie od słońca.. schodzi ładnie. A na ciele, to pewnie potówki.. nic z tym narazie nie robie.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 cze 2007, 21:19

Ja brałam Cerazette przez 4 miesiace po porodzie i przestałam bo utyłam po nich 5 kg teraz mi starsznie ciezko zrzucic zawsze mialam problemy z waga. ale raz udało mis sie schudnac 40 kg :ico_brawa_01: jak ja wtedy ladnie wygladalam ale zatrzymal mi sie okres i ginekolog przepisal mi novynette okres i cala reszta wrocily i sie uregulowaly ale i waga tez zaraz urosla wiec teraz nie biore nic. Ochote na seks po tych tabletkach tez miala mniejsza :ico_placzek:
Jesli chodzi o okres to po porodzie mialam dopiero pierwszy raz w poprzednim miesiacu i cholernie bolał mnie brzuch przed ciążą nic mnie nie bolało.

Moj synus juz spi od 20.30 A tesciu juz dzisija znowu urzadził awanture ze az wyszlam z malym z domu zeby go nie sluchał a tak nawiasem mowiac to jak go tylko zobaczy to zaraz placze tak sie go boi. No nic dziewczeta zycze Wam dobrej nocki wlasnie moj maz wraca z pracy wiec musze sie nim zajac :-D :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-09, 21:20 ]
Acha moj maz tez dostał zapomoge z tytułu urodzenia dziecka na uczelni 800 zł

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 cze 2007, 21:23

Oj Ewelinko zajmnij sie zajmnij.... ciesz sie ze ci sie chce hehe... ja to sie musze bardzo motywowac i mobilizowac heh a i tak roznie jest :-D :ico_haha_01:

Ja te zide sie pluskac i spac... zatem do jutra albo do poniedziałku ! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

09 cze 2007, 21:32

moja corcia nadal nie spi no ale grzecznie sie bawi :ico_olaboga: a moj maz oglada mecz rugby

[ Dodano: 2007-06-09, 21:41 ]
Iwonka Wiktoria rano jak sie obudzi i slyczy ze my spimy to jest grzeczna i ladnie sie bawi w ciagu dnia to wogle nie siedzi w lozeczku chyba ze przed sapanie a wieczorem to jak jej sie niechce spac to tez sie bawi ma tam pare zabawek i juz no i oczywscie musi byc muzyka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość