Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 cze 2007, 11:19

dzien dobry

melduje sie jeszcze :ico_ciezarowka: 2w1 :-D :-D :-D :-D widze ze tu nudy zadna sie jeszcze nie rozpakowala poza Kamilka :ico_olaboga: ale co tam tak jak piszecie "kiedys sie wykluja" :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D my to mamy czas... choc ostatnio moj Rafal powiedzial ze ON CHCE JUZ :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja sie pytam czemu: BO BYM JA SOBIE POPRZYTULAL PONOSIL WYCALOWAL :-D :-D :-D :-D kochany ten moj maz a potem mowi do brzuszka tak "Szkrabie po co sie tam tak w tym brzuszku gnieciesz?? tu masz pelen luksus, dwa lozeczka, pelno zabawek i takie bajery o ktorych nawet nie snilas" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ja nie moge z tym moim Rafalem... ale dopiero potem sie zastanowilam i przypomnialo mi sie ze Mala nie moze tzn lepiej jakby nie wyszla w tym tyg bo w sobote mam ostatnie egzaminy i chce bardzo je zaliczyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: tak wiec Rafala uciszam a Malej mowie zeby sie jeszcze delektowala siedzeniem w rbzuczku bo tu taki gorac ze wytrzymac nie mozna :-D :-D :-D eh to chyba na tyle#....

dzis o 14 mam wizyte u lekrza super bo o 12 przyjedzie Rafal i bede go miala zopwu prawie caly dzien w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe czego sie tam dowiemy, znowu mnie podlacza na KTG na godzine to tam umre w tym upale :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale wytrzymamy....

pozdrawiam was goraco

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 cze 2007, 11:22

Ja w środę idę do lekarza, ale pewno nie będzie zadnego KTG, tyulko ten wymaz na paciorkowca :ico_noniewiem: a moze mnie ucieszy, ze coś się zaczyna dziać? Hmm poprzednim razem mówiła, ze wszystko ładnie pozamykane i na nic się nie zapowiada...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 cze 2007, 12:10

Wlasnie siedze zapuchnięta i zaplakana. Sluchajcie- wlasnie obejrzałam pięęęękny dokument w tv. O malzenstwie ktore nie moglo miec dzieci, a potem zaczeli probowac sztuczne zaplodnienie... udało sie! Urodziła im sie corcia.. i twierdzili ze chca wiecej dzieci - znow sztuczne zaplodnienie- okazalo sie ze maja czworaczki!!!
Po 7miu miesiacach pracy przy maluchach, jak te juz zaczeły rozrabiac,rodzice stwierdzili ze chca jeszcze sprobowac - i urodziły sie trojaczki! tym sposobem,w ciagudwoch lat, dorobili się wesołej ósemki! I chcą jeszcze :ico_szoking:
Jak zobaczyłam porod, te maluskie raczki, buzki, łzy radosci rodzicowi ta wielkaaa milosc, to zaczełam sie wzruszac.. A ze Czułe zwierze ze mnie, to sie rozkleiłam dogranic mozliwosci i tak bucze sobie od 15minut i nie moge przestac marzyc, zeby to juz.. Ja to raczej ósemki nie chce.. Inie byloby w Polsce na to warunkow- ale 3 nie odpuszcze..
Ide sobie nalac soczku, zjesc czeresienek i poopalac na balkon..
Ale mowie wam - rozkleiłam sie... Ten instynkt toi jednak cholernie silna sprawa :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 12:11

a ja znowu nie mam humoru :ico_placzek: ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje :ico_placzek: od kilku dni chodze jakas nabuzowana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 cze 2007, 12:22

czeć kochane. wpadłam się tylko przywitać. Zaraz idę pod prysznic i jadę do lekarza, po drodze musze jeszcze zapłacić ubezpieczenie. Jak wróce dam wam znać.

Frydza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo ładne łóżeczko

Zdjęcia brzuszków też śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu ja od jutra też będę przeterminowana :ico_placzek: ale nie możemy się smutać bo przecież w końcu te nasze dzieciaczki zawitają na tym świecie

Lucy ty też się nie smutaj

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 cze 2007, 12:34

Lucy to normalne, ze mamy zmienne nastroje :ico_pocieszyciel: jejciuu dziewczyny nie smuććie się, bo mi tez ajkoś tak się udziela :(

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 12:43

chcialabym miec zmienny nastroj,ale mnie jakis mega dol dopadl :ico_placzek:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 cze 2007, 13:21

wpadłam na chwilkę bo mała śpi - czytam was pobierznie... GŁOWY DO GÓRY... jeszcze będziecie tęsknić za brzuszkami...
nas dzisiaj odwiedziała połozna - powiedziala ze mala ma duze stopy wiec bedzie wysoka - to po mamusi :-) mówi że spacerki wlasciwie mozna zaczac bo w lato nie czeka sie az minie przyslowiowe 2 tygodnie
ja jak narazie walcze z nawałem pokarmu...

KAMILKO bylas bardzo dzielna, wiem co to znaczy porod wywolywany bo dokladnie tak rodzilam 5 lat temu... niestety czasem tak jest... grunt ze wszystko szczesliwie sie skonczylo....

ooooo mała własnie zrobila kupe :ico_szoking: :-D

DZIEWCZYNY - trzymam kciuki za kolejne rozdwojenia :-) zobaczycie niedlugo wszystkie bedziemy tu pisac o kupkach i mleku :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 13:27

avisek a ja ci zazdroszcze tej kupy :-D i nie wiem czy bede tesknic za brzuszkiem :( teraz to szczerze mam go dosc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-11, 13:28 ]
nie powinnam marudzic,bo wiem ,ze madzia ,asiula i jasnie pani maja wiekszy powod ...a szczegolnie jasnie pani :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-11, 13:29 ]
no ,ale wiecznie w brzuszkach siedziec nie beda...ja mam wrazenie jakby ta ciaza nigdy miala sie nie skonczyc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

11 cze 2007, 13:32

lucy - masz jeszcze 5 dni do terminu... zobaczysz jak to szybko zleci... ja pierwsza ciaze 5 dni przenosilam choc odrazu polozyli mnie w szpitalu jak minal termin...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość