Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

11 cze 2007, 18:19

Witam dziewczyny! Już jestem z Franusiem w domu !!! Nareszcie!!! Myślałam że zwariuję w tym szpitalu :ico_zly:
Franek już zdrowiutki właśnie się najadł, tatuś go ponosił żeby mu się odbiło i teraz smacznie śpi więc mam chwilkę. Nie zdążę chyba prędko nadrobić tylu postów więc przepraszam :ico_sorki: Piszcie co nowego się dzieje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 cze 2007, 18:21

Madziu kochana to supcio ze humorek wrocil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marcinek to doceni i szybciutko wyskoczy :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 18:22 ]
Czesc Leatka wklejaj fotki Franusia czekamy :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 cze 2007, 18:22

Madziorka- Tak tak, kopytka robie z białym serem.. Juz zrobilam - pyyyszne wyszly. Ja to w ogole kocham gotowac i nie chcac sie chwalic.. :ico_wstydzioch: alee sie pochwale, a co tam - ostatnio kazdy debiut mi wychodzi wysmienicie :-) i zawsze tylko czekam na mezula, zeby sie troche podlizac :-)

A w ogole to juz teraz jestem wsciekła- mowilam ze Tesciowa bedzie dzwonic? Dzwonila 2 razy - wyciszylam tel i nie odebrałam.. To teraz na domowy sie dobijała... Matko.. Czuje sie jak jakis poszukiwany/ poszukiwana..
Madziu - ja bym chciała choc na miesiac zamienic sie z Toba na tesciowe.. I tak zle i tak niedobrze. Achh.. :ico_olaboga: :ico_zly: ide na kawke i rozladowac nerwy nad prasowaniem :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-06-11, 18:24 ]
WITAMY LEATKOOO !!! :ico_prezent:

Mamusia pełną gębą! Zazdroszcze swiata kupek i odbijania. My nadal w dwupaku :ico_ciezarowka: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

11 cze 2007, 18:39

Obrazek
Obrazek
a to Franek na solarium żółtaczkowym hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 cze 2007, 18:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale solarka hihihi :-D
Leatko cudny synus - ale przesun w swoim suwaczku date, bo Malenstwo chyba jeszczemusi poczekac zanim minie mu 5 miesiecy :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 cze 2007, 18:49

Leatko Franuś jest prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylkio czemu taki stary ? :-D :-D :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 18:57

leatko przeslicznego masz synku ....madziorka na porodowke zmyje makijaz,ale potem sie pomaluje hi hi jak bede miec sile oczywiscie :-D ale znajac zycie to bedzie ostatnia rzecz o jakiej pomysle,ale plan jest :-D dzis wyszl;y mi nowe rozstepy :ico_placzek: a cala ciaze nie mialam :ico_zly: trudno sie mowi :( ide na spacerek :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

11 cze 2007, 19:03

witam ja juz po wizycie
skurczy brak.
badania ginekologicznego nie mialam bo jak jutro ide do szpitala to stwierdzila ze bezsensu
powiedziala ze mam sie nie martwic ze jestem 9 dni po terminie bo "normlna" ciaza trwa od 38-42 tygodni i skoro z dzidzia jest ok to wporzadku. wiec kochane przeterminowane glowa do gory.
Jutro szpital wiec trzymajcie kciuki.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 cze 2007, 19:10

Melduje sie po wizycie u lekarza :D :D :D

Wszystko dobrze, corcia zdrowa jak rybka, wierci sie, kopie i rzuca po calym brzuszku. Serduszko slicznie bije, skurczow nie stwierdzono, lekarz powiedzial: "spokojnie pochodzi Pani do konca czyli do terminu" :D :D :D :D ale sie ciesze :D :D :D :D nawet nie wiecie jak... u mnie ok, opuchniec nie stwierdzil (opuchnieta bylam tylko raz w ostatni czwartek w taki okropny upal ale teraz juz nic :D ) moje cisnienie w normie, waga od poczatku ciazy rowne 10kg+ 8) 8) tylko ze mam za malo zelaza i wpisal mi Anemie :cry: i co to ma oznaczac ?? mam sie bac czy jak bo powiedzial tylko ze mam kupic sobie tabletki i jesc ale kontrolowac czy nie boli mnie zoladek i czy dobrze je przyswajam :roll: :roll: ja juz sama nie wiem, poradzcie mi jesli wiecie o co chodzi!!!!!

tak wiec nastepna wizyte mam za 8 dni czyli w nastepna srode, usg i dowcipne :wink: :wink:

fajnie, ciesze sie bo bede mogla isc w sobote na ten egzamin (choc nigdy nie wiem co "Coreczce Tatusia" moze sie przywidziec :wink: :lol: :lol: tak wiec jestem spokojna przedtem tez bylam ale teraz jeszcze bardziej, tymbarzdiej ze potem pojechalismy i kupilismy reszte kosmetykow dla Malej i jest juz WSZYSTKO!!!! :D :D :D normalnie jestem teraz LUZ MAMUSKA :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam was wszystkie!!!!!

nie bede sie teraz pojawiac bo to ostatnie dni ürzed egzaminem i biore sie za nauke 8) 8) ale nic sie nie martwcie, jak znam siebie to i tak nie dam rady nie usiasc chociaz raz do kompa zeby nie zajrzec co u was slychac :lol: :lol: :lol: a jakby cos sie dzialo to telefonik pojdzie w ruch :wink: :wink: :wink:

buziolki :*:*:*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 cze 2007, 19:13

Astrid trzymam kciuki :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D Leatka synus przesliczny taki cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość