Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

11 cze 2007, 16:01

Witajcie. Ja dopiero z pracy wróciłam, a tu tyle do czytania.
No i za godzinkę muszę lecieć do ortodonty z Zuzką.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 cze 2007, 17:10

witajcie
ja ostatnio nie mam jakos nastroju na tt... dopadla mnie jakas depresja i zastanawiam sie czy nie zaczac brac czegos bo juz nie daje ze soba rady... ehhh jakas spozniona postnatalna chyba :ico_noniewiem: no coz zobaczymy
natalia super macie z tym morzem ZAZDROSZCZE!!u nas tez pogoda ladna ale co z tegio jak dop morza w cholere.. no mam tesciowa nad morzem ale na nia napewno nie mam nastroju :ico_noniewiem:
aga wspolczuje dejwiemy
i witam doris z najmlodszym chyba teraz teterkowym smykiem :ico_haha_01:
ja mojego nie zostawiam juz wogole na lozku bo mi 2 razy spadl :ico_szoking: tyle ze ryk byl.... wole jzu nieryzykowac

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 cze 2007, 18:45

hej laseczki ja dzis od 12 do 18 na miescie bylam, ale upal..mlody w samej pieluszce i koszuleczce na ramiaczkach jezdzil, wysmarowany od stop po glowe kremem z filtrem, nogi mi teraz wchodza w d....

Julie kurcze nie wiem co ci poradzic na ta depresje, moze maz by jakos dopomogl :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 cze 2007, 19:03

wiesz natashko chyb a nic juz nie pomoze na ta depresje oprocz lekarza... ide w czwartek do lekarza..zobaczymy
u nas cieplo ale normalnie nie jakies upaly

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 cze 2007, 19:14

a u nas upaly ze szkoda gadac... do tego duchota straszna...
ja to miewam takie stany depresyjne teraz tez czesto, ale to sie jeszcze nie nadaje do lekarza, b oto bardziej chyba z tesknoty i ogolem z beznadziejnego poczucia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 20:57

oj dzieczyny - takie slodkie pociechy macie,nie dajcie sie depresji :ico_placzek:

Ja dzis strzelilam focha mezowi i nakarmilam malego i smignelam z domu na dwie godziny.SAMA,bez nikogo.Tylko ja - poszlam do fryzjera i kupilam sobie sukienke :-D A co tam :-D

Wrocilam wypoczeta i zrelaksowana.Maz sie jeszcze dasal ale maly spokojnie spal wiec mysle sobie,ze musze tak robic czesciej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 cze 2007, 21:57

hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawo Rybciu!!!
ja to nonono jestem taka ze chyab nigdy bym sie nie odwazyla tak wyjsc i zostawic malego... niedlugo to bedzie nie Oskarek "mamisynek" tylko Natalka "synamamina" hehehe :ico_haha_01:
co ja za bzdury gadam to przez te slonko hehe

[ Dodano: 2007-06-11, 21:59 ]
hej juz jestem juz sie nagadalam z T, mloy sie obudzil no bo pewnie chcial posluchac tatuska...
za to dzieki temu dowiedzialam sie jak zlazl z lozka, bo zrobil to przed chwila na moich oczach z 6 razy hehe
a wiec robi to tak, z plecow przekreca sie na brzuszek, a ze teraz super mu wychodszi pelzanie do tylu to przesowa sie tak az dojdzie do kocna kanapy...nogi mu juz wiusza on nadal sie przesowa, bada teren, macha nogami i pomaga sobie i sie zsowa tylem na podloge na proste nogi...i stoi tak sobie przy kanapie, poki nie klapnie nma dupke hehe

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 22:12

Natashka, a to maly spryciarz :ico_brawa_01:

Kurcze :ico_wstydzioch: A moze ja jestem wyrodna matka,ze tak sobie poszlam,co?
Ale przeciez go nakarmilam i zostawilam z rodzonym ojcem.I wrocilam przed poro kolejnego karmienia.Caly czas o nim myslalam i mialam wlaczona komorke.Spal slodko jak wrocilam :ico_wstydzioch:

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

11 cze 2007, 22:53

Super zrobiłaś.
Popieram.
Pamiętam jak mały miał 3 miesiące i ja też się zbuntowałam. Zima, kiepska pogoda, nawet na spacer nie było jak wyjść. Zwariować można. 3 miesiące siedzenia w domu.
Kazałam Pawłowi wziąć urlop. Zaliczyłam fryzjera, kosmetyczkę, zakupy. Tu przerwa na karmienie. Potem na 2 godziny na spotkanie z koleżankam z pracy. Żyć nie umierać. Kobieta czuje się wreszcie kobietą. Trochę wolności nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Tym bardziej jak dziecko pod opieką zostawiasz.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

12 cze 2007, 08:39

iw_rybka pisze:Kurcze A moze ja jestem wyrodna matka,ze tak sobie poszlam,co?

nawet tak nie mysl!!! ja tydzien temu zostawiłam Kinge z mamą i pojechala na zakupy, bo nie miałam co na siebie włożyc i tez caly czas o niej myslalam, ale nie dzwonilam zeby kontrolowac, a mialam ochote...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość