Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 cze 2007, 12:24

Hej!
wszystkim dzieciaczkom z okazji ich święta dużo radości życzymy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
No gdzie się podziały te wszystkie dziewczyny? :ico_noniewiem:
Dobrze,że chociaż Ty Justynko czasem zaglądasz :ico_haha_02:
Michałek też jakiś czas temu miał zapalenie gardła, ale juz ok.
Wszystkie badania wyszły tez dobrze, za tydzien robimy morfologię, to zobaczymy. Tylko te zęby wciąż mu wychodzą i marudzi :ico_olaboga: ma już 6 :-D

Całuski dla Alusi i mamusi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

01 cze 2007, 18:19

hej, hej

buziaki dla wszystkich maluszków

oj, jak dobrze że jesteś , bo już myslałam że naprawdę wątek nam zniknie
a ja jestem u rodziców,
wyjeżdżam jeszcze dziś do Olsztyna, na zlot a , mała zostaje z babcią
Ala ciągle zakatarzona, no i zaczyna sama po troszku i po kilka kroczków , po malutku drepta.
To tak śmiesznie wygląda jak taki mały szkrab zaczyna chodzić

Cieszę się że Michałek jest zdrowy
Pozdrowionka dla mamusi i synka, trzymajcie się cieplutko

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

12 cze 2007, 12:08

hej! Gratulacje dla Alusi za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas po wyjściu ostatnich ząbków jest trochę spokoju i noce też lepsze, tylko te upały dają się we znaki :ico_olaboga:
pozdrowionka :ico_haha_02:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

13 cze 2007, 21:18

hej,hej :-) :-D
Dzisiaj moje maleństwo zdumiało mnie. Ja patrze :ico_szoking: , a ona idzie do mnie sama przez pokój, jakież było moje zdziwienie ,a jeszcze większa radośc.
Moja zuch dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i u nas temat ząbków na pierwszym planie, Ala ma już 11 białych kiełków, a lada chwila pojawią się następne. Ileż te nasze dzieci muszą się nacierpiec, a do tego te upały, wcale w tym nie pomagają. :ico_olaboga:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

22 cze 2007, 16:05

cześć!!!
:ico_brawa_01: dla Alusi za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas właśnie wyszedł siódmy ząbek :-D Morfologia wyszła teraz dobrze, więc kłopot z głowy :ico_brawa_01:
Michałek sam się podnosi przy meblach i przemieszcza w różny sposób, chociaż nie raczkuje tak normalnie to cały pokój przemierzy :ico_haha_01:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

25 cze 2007, 22:43

hello, hello
ciesze się ,że badania Michałka wyszły dobrze, ja muszę Ali zrobic takie kontrolne, na wszelki wypadek

A ja u mamy znowu jestem
W zeszłym tygodniu byłam z mężem nad morzem, a Alusię powierzyłam babci, dobrze zrobił man taki wyjazd, choc pogody nie było, ale to nic.
Dobrze oderwac się od codzienności i wrócic ze zdwojoną siłą, fajnie było.
Ala już sama ładnie chodzi, a co za tym idzie, jest cała poobijana, kolana pozdzierane :ico_olaboga: , posiniaczone. Takie uroki.
Zębiska idą nadal, mamy już aż 12.
No i byliśmy na szczepieniu ,całkiem dobrze zniosła kłucie :ico_brawa_01: ,
byłam też u ortopedy,bo małej stópka się przekoslawia do środka, ale nie kazał się martwic, bo nóżki dziecka jeszcze się kształtują, więc nas uspokoił. Ma tylko cały dzień chodzić w sztywnych bucikach.

pozdrawiam cieplutko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 cze 2007, 12:07

hejka! zazdroszczę Ci tego morza :ico_brawa_01: my teraz jeszcze nigdzie się nie wybieramy, bo babcia boi się zostac pare dni z moim smykiem, szczególnie nocki się obawia :ico_olaboga:
Alusia się rozząbkowała,że ho ho :-D
co do stópek, to mój siostrzeniec jak był mały stawiał stópki tak do środka i ortopeda kazał zakładac buciki odwrotnie,tzn lewy na prawą nóżkę, a prawy na lewą. teraz wszystko jest w porządku, a ma już 7 lat.
:ico_papa: :597:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

26 cze 2007, 14:18

Ciekawa teoria z tymi bucikami, pierwsze słyszę.
Lekarz nie kazał się martwic, tylko buciki nosic przez cały czas kazał. :-)
Muszę ją tylko obserwowac, a stópki dziecka krztałtują się do 6 roku życia.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

27 cze 2007, 17:04

justyna79, to napewno nic poważnego :-) trzeba tylko dobre buciki, bo bucikami też można stópki popsuć.
A my mamy nowośc, bo od wczoraj Michałek raczkuje :ico_brawa_01: mam już teraz z nim problemy ,bo zwiedza całe mieszkanie, sprawdza każdą dziurę, a dzisiaj to znalazł trochę smaru przy zawiasie drzwi,bo mąż niedawno nasmarował i pobrudził sobie ręce, a potem caładrogę po płytkach z przedpokoju do kuchni czarnymi łapkami poznaczył :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
*Beatka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2007, 10:57

11 lip 2007, 21:38

Witam Was wszystkie, jestem z Białej Podlaskiej, chwilowo mieszkam w warszawie, ale niedługo!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość