Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

12 cze 2007, 13:02

79anita ja tez mam ten problem nie moge juz nawet skarpetek zalozyc :ico_placzek: a ostatnio noga mi tak spuchla ze nie moglam chodzic jakby byla zlamana a bol niesamowity i tak przez 3 dni i dzis tez boli ale mniej
co do seksu to u mnie tez nic sie nie dzieje :ico_placzek: mam nadzieje ze po porodzie wszystko wroci do normy
beata84, ty dalej pracujesz ??? czemu nie idziesz na macierzynski ja juz od poltora tygodnia siedze w domku nie dalabym rady juz pracowac dlamnie wejscie po paru schodkach to wyczyn a co dopiero praca :ico_olaboga:
agasco, lepiej byc przygotowana niz pozniej w pospiechu wszystko robic
wisienka24, ja przez cala cize spie popoludniu a przed ciaza nie moglam zrozumiec jak mozna spac w dzien :-)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 cze 2007, 14:37

Cześć dziewczynki :ico_ciezarowka:
No i ja się obudziłam. Sama nie wiem co robieć spać powinnam dłużej a mężunio się obudzi o 6:45 i ja z nim i potem ma problem z położeniem się w dzień, nie taki, że nie zasne ale jak zasne i nie ma kto mnie wybudzić śpie po 4-5 godzin a to jest znacznie za długo, bo potem niemoge usnąć wieczorkiem :ico_zly:
Seksik właśnie od jakiegoś czasu chciałam poruszyć ten temat, bo u nas suchoty, i mężunio się troszke buldoczy, bo mój to się nabija że chce powiedzieć hello do dzidiz z innego miejsca, a ja jakoś poprostu nie mam ochoty, myśle a może powinnam się jakoś zmusić chociaż dla niego aby miał ostatni raz radoche przed nadchodzącymi kolejnymi suchotami, to nie fer dla nikogo. Sama nie wiem, ostatnio nie było to przyjemnością dla mnie, jedynie dla mężunia i nie wiem dlaczego ale czuje się jak bym go oszukiwała. :ico_puknij: :ico_oczko:
Ale się rozpisałam.
Beatko 84 jak ty dajesz rade w pracy?? Ja nawet mam problemy z wychodzeniem z samochodu.
Ja jedynie przytylam 14kg od początku to chyba nie tak żle.
Jeśli chodzi o imie to się bardzo ucieszylam z pomocy mojej siostry, bo nie miałam pomysłu na dziewczynke i ona i ja siedziałyśmy na kompie szukałyśmy i nagle powiedziałam to jest to i mężowi się podobało i tak zostało. Dla mnie bardzo ważne jest znaczenie, a dodatkowo to się sprawdza niesamowicie, mi piszą że Katarzyna nie znosi krętaczy i kłamstw i wiecie co to jest Święta prawda. :-)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 cze 2007, 17:09

Witam Dziewuszki!!!
Hmmm... temacik seksiku :-D !
Otoz ja was zaskocze bo mi sie baaardzo chce cala ciaze, za to mezus sie boi, tzn kochamy sie ale wychodzi raz w tygodniu jakos. Jedyne co mnie zniecheca do tego to to ze jestem troche duza, ale mimo wszytsko nie nazekam.Mezus tez dzielnie znosi to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam nadzieje ze jak on wroci z usa to ja juz bede calkowicie sprawna :-D .A z suchosciami to mozna sobie teraz juz poradzic bo sa specjalne zele.Mi nawet kiedys taki przepisal lekarz jak mialam zmiany hormonalne i suchosci. Noi kochanie sie w ciazy ma zupelnmie inny wymiar, tzreba byc bardzo delikatnym, ale co fajnie jest :-D
Dziewczyny jutro zdaje ostatni egzamin juz i KONIEC MOJEJ MECZARNI :ico_haha_01: !!!
trzymajcie sie!!!Buzka

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 cze 2007, 17:21

Martuunia ja chyba boje się właśnie niedelikatności, dziwne, zamiast gadac z mężem lepiej wypowiada mi się publicznie. :ico_puknij:
Powodzenia na ostatnim egzaminie i czekamy na wieści.
Ale mam gorąc, ciekawe kiedy założymy klime, bo jeszcze nie było akiej potrzeby. Ale w piątek ma być 40 st to chyba zdało by się.
Dobrze, że nasze maleństwa rodzą się nie teraz, było by nam obojgu ciężko. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 cze 2007, 18:29

martuunia1, powodzonka na egzaminie!!!

Mi tez sie chce... ale mąż sie boi. :ico_zly: No i co ja biedna mam zrobic? :ico_noniewiem:

Kasia, u mnie klima chodzi prawie cały czas. Goraco jak nie wiem co...
Oki, lece do okulisty. W koncu sie zapisałam na wizyte. Ciekawe jakie okularki bede nosic? :ico_oczko: Buziaki

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

12 cze 2007, 18:43

pracuje. bo im dluzej zostane w pracy to dluzej bede w domu po narodzinach dzidzi. prace mam spoko :ico_sorki: . sprzatam na oddziale urologii od prawie dwoch lat i wszyscy mnie tam znaja takze nawet jesli nic nie zrobie przez caly dzien to nikt nie ma mi za to za zle. :ico_brawa_01: :ico_haha_01: z reszta moj tato ze mna pracuje to juz calkowicie luzik. a moja siostra jest moim superwaizorem (sprawdzajacym) takze jest ok.
jesli chodzi o seksik to tez ostatnio co raz mniej szalejemy. no ale moze dzisiaj?? :ico_haha_01:
wypoczeta jestem jakos
:ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 cze 2007, 19:11

Wisienko powodzenia u okulisty. :-D
Beata 84 to masz labe niezłą. Ja pracowałam jako pani do sprzatania ale od 6 tygodnia ciążynie pracuje bo mój stan nie pozwalał, do tej pory nawet nie umyje wanny. Jedynie co mi zostało to podłogi prasowanie i takie tam drobne prace domowe.

[ Dodano: 2007-06-12, 19:15 ]
dziewczyny mam pytanie. Czy wasze dzieci przekrecaja sie tez tak wam w brzuniach ze miedzu pepkiem wywalaja wam sie dwa pagórki. Staram się wyobrazic jaka to moze byc pozycja dzidzi. bo polewej stronie pepka jest gorka i po prawej stronie pepka jest gorka? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 cze 2007, 20:07

Wróciłam. Nie jest ze mną tak źle jak myślałam. tylko 1.0 Luzik.
Beatko, to nawet spoko masz z rodzinką w pracy, ale ja nie wiem czy dałabym rade... :ico_wstydzioch:
Kasia, moja dzidzia to robi takie akrobacje czasami ze szok. :ico_szoking: Dzisiaj tez u okulisty tak szalał, ze az sie Pani smiała która siedziała naprzeciwko mnie i powiedziała, ze mam niezłego rozrabiake w brzuchu :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

12 cze 2007, 20:10

moja dzidzia jak do tej pory "wypycha" się tylko w postaci jednej górki. Chociaż czasem w nocy czuję, jak siedzi w poprzek brzucha, kopie nóżkami z jednej strony, a główką i rączkami z drugiej. Zdaje mi się, że dość często robi tam w środku fikołki.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 cze 2007, 22:54

wyglada na to, że moje maleństwo lubi sobie poskakać i pokoziołkować w dzionek, w nocki ani razu jeszcze mie nie obudził. Za to w dzień dokazuje we wszsytkie możliwe strony. :-D
Dziewczyny zauważyłyście, że jak kwietniówki i majówki znikneły z 9 miesięcy to strasznie cichutko się zrobiło. Brakuje mi ich. :ico_placzek:
Często do nich zaglądam. Zborra z majówek jest niewyjęta, jej opisy są niesamowite, to prawda powinna być feljonistką. :ico_oczko:
Wiecie co padłam dzisiaj na 1.5 godziny usnełam z tego upału 38st to zlekka za gorąco. Ale mężunio wrócił i teraz założyliśmy klime i zaczyna być po ludzku w naszym mieszkanku. :ico_brawa_01:
Dzisiaj mężunio robi jedzonko lazanie meksykańską, zobaczymy jakie pychotki nam wyjdą, już się doczekać nie mogę. :-D Z dzidzią jesteśmy bardzo głodni !!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość