Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

13 cze 2007, 09:53

79anita nie masz się czym przejmować, wyglądasz super. A zresztą po urodzeniu jak trzeba karmić piersią to dzidzie i tak wszystko wysysają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-13, 09:57 ]
Ja mam na razie 7+ ale jaka była moja waga przed ciążą to się nie pochwalę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ja na starcie miałam dwucyfrowy + od prawidłowej wagi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 cze 2007, 09:57

Anita learz tak powiedzial ale szczerze to nie wiem na jakiej podstawie skurczy ne mam ale termin mam na 3 sierpnia wiec to nie duzo wcześniej a warto być przygoowana martwie sie tylko bo coraz częściej napina mi sie brzuch a wiem że to niezbyt dobrze dzisiaj idziemy na wizytę wiec zobaczymy co lekarz powie
przytylam 14 kg i też mam nadzieję nie przekroczyć 20 kg :-D

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

13 cze 2007, 10:03

Dobra muszę iść coś ugotować mojemu synusiowi na obiad, bo już :ico_olaboga: się dopytuje jaką zupkę dziś gotujemy. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

13 cze 2007, 10:13

ja też w domku siedzę dzisiaj, obiadek już się gotuje.... szybciej będzie z głowy, ale za to piorę i prasuję... przekładam i zastanawiam się co spakować na wczasy :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 cze 2007, 10:44

a ja mam ochotę iść na spacerek ale nienawidzę chodzić sama więc siedzę sobie przed kompem a zaraz muszę iść na małą gimnastykę do wanny bo idziemy do lekarza więc trzeba sie ogolić a to będą nie złe akrobacje :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 cze 2007, 14:01

Dzien dobry!!!
U Was gotowanie obiadków, a u mnie 8 rano wiec pora na śniadanko. :ico_oczko:
Mój brzuch tez sie czesto napina, wczoraj trzymało mnie tak kilka godzin. Juz chciałam jechac do szpitala, ale pomału wszystko sie uspokoiło. Jestem ciekawa co powie Ci lekarz, Kasiu o tych skurczach. Ja mam wizyte dopiero w nastepnym tygodniu. Teraz juz bede chodziła co 2 tygodnie, potem co tydzien... :ico_noniewiem:
Aga, a gdzie jedziecie na wczasy? My przełożylismy nasza podróż do Chicago na "po ciąży", wiec bedziemy mieli małą wycieczke z naszym synkiem. :ico_brawa_01:
kasia1983, daj znac jak było u gina.

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 cze 2007, 14:20

kasia, jak udaje Ci się ogolić?? Ja szczeże mówiąc zrezygnowałam z tego procederu, czasem proszę Sebka o pomoc, ale on się boi i ręce mu się trzęsą . Trochę głupio, ale boję się pokaleczyć :ico_wstydzioch: Ledwo radzę sobie z goleniem nóg. (Moja znajoma sama ogoliła się na czysto przed porodem, nie mam pojęcia jak ona to zrobiła).
Wiecie miałam was zapytać o te skurcze (kiedy brzuch robi się twardy). Bo u mnie jest odwrotnie - zdażają się bardzo żadko i głównie w nocy, jak wstaje siku. A położna w szkole rodzenia powiedziała, że one między innymi pomagają dobrze dotlenić dzidziusia. I nie wiem, czy to dobrze, że mam ich tak mało?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 cze 2007, 14:42

Dziendobry dziewczynyk :ico_ciezarowka:
To prawda jak ma się inne dziecko już pod opieką to się nie pamięta o swojej niezdarności i dokluczliwych przypadłościach. Dziwne ale prawdziwe.
Jeżeli chodzi o skorcze to ja mam je sporadycznie i wiem ze te to są te przygotywujace do porodu, więc zabardzo się nie martwie.
Szkoda, że u nas jest taki upał bo nie mogę się wybrać na dworek siedze w domku i się nie ruszam, jedynie przekładam rzeczy z miejsca na miejsce i staram się co nieco przygotowac. :-)
Nadal nie mam nic dla siebie, mama wiele przywozi i tak naprawde to bede potrzebowac jedynie pompke, a reszta to już małe drobiazgii.
Ja też bym chciała urodzić wcześnie, jednak wydaje mi się, że dzidzia się nigdzie nie śpieszy. Zobaczymy w praniu. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 cze 2007, 15:10

mala-mysz pisze:I nie wiem, czy to dobrze, że mam ich tak mało?


mała-myszko, ja niestety Ci nie pomogę, bo sama nie wiem. Ostatnio jak byłam u gina to miałam go zapytac, ale moja skleroza zadziałała i zapomniałam. Teraz bede miała okazję go zobaczyc dopiero za tydzien, wiec jak sie dowiem to na pewno napisze.

Kasia3 pisze:tak naprawde to bede potrzebowac jedynie pompke, a reszta to już małe drobiazgii.


Kasiu, jaką pompkę? :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 cze 2007, 15:31

no ta do mleka do odciągania, ciagle mam problemy żeby pamietać po Polsku, bo ja wiecej po angielsku gadam i ciągle potem mam problemy jak jest coś nowego i po polsku szukam znaczenia jak bym nigdy w Polsce nie mieszkała.
Wiem wstyd i hańba no ale to chyba takie uroki z posiadania Kanadyjskiej rodzinki.
Może jak mama przyjedzie to troszke się zmieni i mój mężunio też się nauczy troszke po polsku. :-D
Kurczaki ale jestem zmęczona pewnie to przez ten upał. :ico_oczko: Nawet moja kociczka leży padnięta i się nie rusza, musieliśmy ja dzisiaj rano obudzić, a starszy nie przyszedł z nocki jeszcze, jedynie wpadł z małym rezencikiem, MYSZKĄ tak pod schodami na dziendobry. :-D Dobrze, że nie kruk albo gołąb jak ostatnio.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość