Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 cze 2007, 13:09

lucy wyluzuj!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-13, 13:11 ]
moja mama tez chciala wczesniej przyleciec... ale, ze ja bukowalam bilety i decydowalam o terminie to bedzie tutaj 7lipca... :ico_brawa_01: nie chcialam zeby byla za wczesnie i czekala razem ze mna (czyt panikowala) :ico_olaboga: itd hihi i mam nadzieje, ze do tego czasu juz urodze. :ico_oczko: .. a jesli nie to pewnie max tydzien wytrzymam... hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-13, 13:16 ]
no to lece papa

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 cze 2007, 13:17

Jejku dziewczyny współczuję Wam i tej pogody i wyczekiwania.Telefonów zawsze można nie odbierać a ludzie to czasami nie pomyślą ,że pod wpływem takiego dzwonienia stres się tylko nasila :ico_olaboga:

Avisek do mnie położna jeszcze nie przyszła i chyba będzie jutro, kurde a ja Miłosza o 9 z łóżka wyrzuciłam i sprzątałam dom jak szalona :ico_noniewiem:
Co do pępka to masz rację, bo jak już się zagoi to i przy kąpieli człowiek jest spokojniejszy.Apropo kąpieli to mam kłopot jak trzymać małą przy myciu plecków bo mam wrarzenie że robię jej krzywdę i w sumie to kładę ją na przedranieniu (jak do brzuszka) i w ten sposób myję całą.

Nie wiem czy to coś wam pomoże , ale mi czop odszedł dzień przed porodem.Może być różnie, więc chyba nie ma co w nocy wstawać żeby się go w końcu doszukać.

A depresja przedporodowa bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: :-D .
Ja wzięłam się za przymierzanie garderoby sprzed ciąży i też wpadłam w dołek, że już chyba nigdy się w te rzeczy nie wcisnę :ico_placzek: .

U nas nareszcie troszkę pada :ico_sorki: , bo 30 stopni w domu było nie do zniesienia.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 cze 2007, 13:26

Dziewczyny, współczuję Wam z tymi telefonami... Do mnie za bardzo nie dzwonią (jeszcze), choć dziś mój ojciec wpadł na ten genialny pomysł... a jego telefony działają na mnie tak : :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo jest to teraz dla mnie praktycznie obcy człowiek, z którym na siłę muszę wyszukiwać jakichś tematów rozmów. A co do znajomych, to jak ktoś się odezwie, to zawsze proszą, żebyśmy dali znać, jak coś się zacznie dziać, ale my zrobimy tak jak Frydza zamierza - poinformujemy wszystkich jak już będzie PO :-D :-D Oczywiście oprócz najbliższej rodziny.

Aha, poproszę o podesłanie deszczu do mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , bo w domku pewnie ze 30 stopni a na zewnątrz jeszcze więcej ... no ale za to nie muszę stać dziś przy garach, bo mój kochany mąż właśnie robi obiadek - naleśniki :ico_haha_02: :ico_haha_02: pycha, już się nie mogę doczekać, bo takie piękne zapachy z kuchni dolatują - mmmm...

Są już może jakieś wiadomości od Agniechy?

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 cze 2007, 13:29

acia - u nas narazie kapiel szybko szybko i dopiero wczoraj przypomnielismy sobie o namydlaniu pleckow, bo i tak przeciez w wodzie leza :-)

Laura pepek juz ma czysty, ale oczywiscie trzeba jeszcze mieszac tam patykiem bo w srodku jeszcze troche zostalo. bede to robic wodka, bo to leko mnie wkurza - te papierki sa takie sztywne....

co do ciuchow - ja narazie stracilam 8 kilo ... a gdzie reszta ??? tez nie moge sie w nic wcisanc ze spodni... na szczescie nie zrobily mi sie zadne rozstepy i brzuszek nawet wraca do normy...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 cze 2007, 13:31

Ja wlasnie zrezygnowalam z odbierania telefonow- tylko wybrane osoby maja dostep :ico_nienie: Ostatnio za duzo łez mnie to kosztowałoi stwierdzilam ze nie jestem zadna informacja, ze jak Misiek przyjdzie na swiat to dopiero wtedy bedzie mozna po prostu poinformowac. :ico_puknij: a moja Tesciowa... tak ja lubiłam.. a teraz naprawde - wyprowadziła sie 250 km od Gdanska, ma urlop i napastowała mnie.. Miałam nadzieje ze bedzie miedzy nami dobry kontakt.. A tu nagle pokazała prawdziwa tesciowa twarz :ico_puknij:


Acia nie przejmuj sie tymi ciuchami - przeciez w ciazy bylas 9 miesiecy, wiadomo ze ciałko sie zmieniło! Ale zobaczysz, ze raz dwa, szast prast i znow bedziesz chodzic w ulubionych szmatkach!
Ja tez sie troche martwie, ile mi zajmie powrot do "siebie". Nawet sobie kupilam kilka ciuszkow na "po ciąży" w ktore oczywiscie narazie sie nie mieszcze absolutnie- taka psychiczna mobilizacja :-) Wiem.. ześwirowałam.. Ale na mnie to pewnie poskutkuje :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 cze 2007, 13:56

Juli, wcale nie ześwirowałaś :-D Na mnie też taka mobilizacja działa hehe. Podczas pobytu w Stanach trochę mi się przytyło :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale ciuchy które tam kupiłam były w moim "normalnym" rozmiarze. Dzięki temu miałam motywację, żeby schudnąć - hehe. Wystarczył miesiąc intensywnych ćwiczeń i polskiego (ale odchudzonego) jedzenia. A po porodzie powieszę na lodówce zdjęcie sprzed ciąży i będę jeść gotowane warzywka i mięsko hehe. No i chciałabym zacząć znów ćwiczyć jak najszybciej. Ale to chyba jak trochę dojdę do siebie po porodzie no i jak będziemy mieli już w miarę unormowany rytm dobowy :). Szkoda, że w mojej małej mieścinie nie ma aerobiku dla mam z maluszkami. Koleżanka chodzi na taki i jest bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 cze 2007, 14:24

zasnelam na troche to mnie maz sms'ami obudzil :ico_zly: i sie sms'owo poklocilismy :ico_zly: polak jednak potrafi nawet sms'em nakrzyczec na kogos. wkurza mnie, bo odkad jestem w ciazy to na zakupy dla dziecka ze mna nie chodzil, nie mowiac o tym, zeby sam z siebie cos kupil, jak z allegro zamowilam ciuszki, to nosem krecil, ze za drogie, a sa sobie zamowil teraz zegarek za 200 zl i jeszcze mi pisze, zebym za niego zaplacila, bo jak on wroci to za pozno moze byc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . jak mu, q... zaplace!!! juz wole sie na negatywa narazic.

a do mnie nikt nie dzwoni juz :ico_placzek: wszyscy chyba mysla, ze juz nigdy nie urodze. permanentna ciaza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 cze 2007, 14:31

Jasnie Pani :), nie załamuj sie.. Ty tez sobie w takim razie cos zamow ibedziecie kwita- obydwoje uszczesliwieni. Nam wszystkim potrzeba teraz tylko cierpliwosci...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 cze 2007, 14:34

Jaśnie Pani :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: tacy ci nasi chłopi są, dla dzidzi skąpią a na siebie majątek by wydali :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ale mój jest podobny, sama robiłam prawie wszystkie zakupy on tylko po mnie przyjeżdzał żebym nie musiała tego nosić ot co :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-13, 14:36 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozpadało się, teraz powietrze na pewno się oczyści

[ Dodano: 2007-06-13, 15:32 ]
A co tu takie pustki????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 cze 2007, 15:42

Dominiczko nie denerwuj się :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość