Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 cze 2007, 23:06

elenar ale jestem ślepa!! Przecież napisałaś ze Twój synek miał ponad 3 kg a nie ponad 4 kg! Czyli pozycja "pierwszego giganta tiktakowego" została niezachwiana!!
Iza to zdjęcie Mirelki pod Twoim postem jest przecudne!!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 cze 2007, 07:15

Katelajdka Zdjęcia Bartusia są genialne napatrzeć się nie mogę normalnie, ostatnie szczególnie sobie upodobałam. :ico_brawa_01: ja jestem zodiakalnym skarpionem z początku listopada ale mój mąż to też bliźniak :-D
Hekkate Rocznik 80 górą!!!!!! Pewnie, że młodo wyglądamy a co nie wolno nam? :-D W Końcu reprezentujemy tutaj wszystkie mamuśki w tym wieku :ico_haha_01:
MLFajnie wyglądasz super Cię widzieć w końcu wiem jak wyglądasz. Mojemu Ł. ząbków nie widać i mam nadzieję że do 7 nic mu nie wyjdzie bo nie mam ochoty zostać pogryziona wystarczy jak dziąsłami ściśnie :ico_placzek:
qunickWogóle nie podobna jesteś do tego maleńkiego zdjęcia. Super z Ciebie babeczka i oczywiście nie wyglądasz na swoje lata ( zresztą jak my wszystkie :ico_haha_02: )

[ Dodano: 2007-06-14, 07:22 ]
LutówkiMam nadzieję, że kiedyś zrobimy sobie spotkanie, bo bardzo by chciała poznać was osobiście. dzięki że jesteście, bez was chyba bym nie dała rady przez to wszystko przejść :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 cze 2007, 07:51

Czułki w górę kobietki !

asiam_26 pisze:LutówkiMam nadzieję, że kiedyś zrobimy sobie spotkanie, bo bardzo by chciała poznać was osobiście. dzięki że jesteście, bez was chyba bym nie dała rady przez to wszystko przejść


Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś jestem nieprzytomna, chce mi się strasznie spać, mam zły humor i mam wszytskiego dość. Boli mnie głowa a jak sobie pomyślę, że dziś mam kolokwium to mnie ściska w dołku bo coś nie bardzo umiem, masakra!
Najchętniej to bym gdzieś znikła i tyle!

Mały się właśnie obudził a ja już mam wszystko porobione, tylko odkurzę sobie trochę i już!

Lutowianki Wiecie co, podziwiać to mnie nie ma za co ...! To, że wstaję o 4 rano wszystkim wychodzi na dobre a ja przynajmniej na spokojnie zjem śniadanie, posprzątam, pomyje, ugotuje i mogę w końcu bez wyrzutów sumienia siąść na TT i popisać na forum a poza tym mam wyskrobany cudownie czas dla siebie.
Od kiedy zaczęłam być takim skowronkiem to lepiej się czuję fizycznie i psychicznie, bo to ranne wstawanie0 tylko zaraz kiedy otworzę oczy, nie przysypiam już ani na sekundkę tylko wyskakuję z łóżka, biorę prysznic, jem wysoko kaloryczne śniadanko, żeby mieć silę do działania (najczęściej chleb z nutellą lub jakąś kiełbachę z majonezikiem na kanapce) a po pracy czas dla siebie ... :ico_haha_02:
:ico_haha_02: A tak na marginesie: nie wstaję sama, do pracy wstaje mój Tomek o 4 rano więc mi raźniej!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

14 cze 2007, 08:08

Małgorzatka, - fajnie to sobie zorganizowałaś. Ja jestem osobą która zawsze lubi mieć porządek w domu, ale teraz to jakoś mi nie wychodzi. Ostatnio to nawet mój mąż powiedział, że trzeaba coś z tym zrobić, bo wszędzie walają się jakieś rzeczy od Tobiasza. Mój Tobiśto zasypia dosyć wcześniej - 19.00, czasami 20.00 no i śpi potem do rana, więc w sumie mogłabym sprzątać wieczorem, tylko mi się nie chce.....
A co to będzie jak wrócę do pracy, zarośniemy chyba brudem.... hi,hi

asiam_26, - dzisiaj wlaśnie mnie ugryzł nad ranem - ała :ico_placzek: , a co będzie jak mu wyjdzie całkiem ten ząb, bo na razie to widać taki zarys i białe na dziąsełku.

lutówki - jutro mój mężuś zostaje sam z Tobiaszkiem. Przekona się jak to jest. Zrobię mu listę rzeczy, które ja zawsze robię i zobaczymy czy coś z tego zrobi. Bo jak na razie to on sobie chyba myśli, że ja siedzę w domu i nic nie robię.

[ Dodano: 2007-06-14, 08:12 ]
lutówki ota nasz psiak, Tobiaszek jak go widzi to woła oooooo i chce go dotknąć

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-14, 08:14 ]
dziewczyny- wczoraj mój mąż powiedział mi, że chyba w październiku wyjedzie na 6 miesięcy na misję pokojową do Libanu, w sumie to nie pierwszy raz jak wyjeżdża (był już w Iraku), ale teraz będzie inaczej bo zostawia nie tylko żonę ale i dzidziusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 cze 2007, 08:21

ML pisze:Zrobię mu listę rzeczy, które ja zawsze robię i zobaczymy czy coś z tego zrobi. Bo jak na razie to on sobie chyba myśli, że ja siedzę w domu i nic nie robię.


Ja tak zrobiłam- chyba już na tym forum o tym pisałam- u mnie poskutkowało! :ico_brawa_01:

ML pisze:w sumie mogłabym sprzątać wieczorem, tylko mi się nie chce.....


Mi się wieczorami nigdy nie chciało. Mały zasypia pomiędzy 20- 21 i śpi do 4 rano, daję mu cyca i śpi dalej do ok. 8-9 czasami przed 8 się budzi.

ML pisze:fajnie to sobie zorganizowałaś.


No fajnie, aż sama jestem z siebie dumna ... hihihihih :-D

asiam_26 pisze:wystarczy jak dziąsłami ściśnie :ico_placzek:

ML pisze:dzisiaj wlaśnie mnie ugryzł nad ranem - ała :ico_placzek:


Na razie zębolki się jeszcze nie przebiły przez dziąsła ale chyba go swędzą bo jak ten mały Pieronek ściśnie swoje dziąsła na moim delikatnym i jakże wrażliwym cycuszku to aż sikać mi się chce z bólu :-D

[ Dodano: 2007-06-14, 08:30 ]
ML pisze:będzie inaczej bo zostawia nie tylko żonę ale i dzidziusia


:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-06-14, 08:41 ]
hej a gdzie moje odliczanka ????????????????????????

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

14 cze 2007, 09:54

Mój mąż raz już został cały dzień sam z małą i musze przyznać ze bardzo dobrze dał sobie rade. Jak wróciłam do domu to mała była już wykąpana i gotowa do spania.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

14 cze 2007, 10:15

myszka_f, - no to nieźle, mój mężuś jak narazie bawi się z Tobisiem i czasami go usypia. Ale jeszcze sam nigdy go nie kąpał i nie przebiera mu pieluch - twierdzi jak ja to robię to potem wszystko mu przecieka

Tobiaszek przed chwilą zasnął, jak się obudzi to pójdziemy na spacerek i przy okazji na zakupy.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 cze 2007, 10:23

asiam_26, ja nie mam maleńkiego zdjęcia - avatarze to Zuzia i Nina (???)

Kurcze byłam u pediatry - dał mi skierowanie do kliniki na konsultację laryngologiczną, zadzwoniłam a tam terminy na wrzesień!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:
No to narazie i tak nie jedziemy - chyba pójdziemy wkońcu gdzieś prywatnie.........
myszka_f, mój mąż raptem raz przewinął Ninę ale za to Zuzią opiekuje się super więc ten podział obowiązków mi odpowiada. Poza tym długo pracuje zeby nas utrzymać to nie mam pretensji , czasem tylko mnie trochę dobija jak cos palnie że znowu siedzę przed komputerem...Ale nic to!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

14 cze 2007, 10:48

qunick, Ja byłam prywatnie na usg bioderek, bo musiałabym czekać 2 miesiące

ML, Jak mój mąż pierwszy raz przewijał małą to kremem na odparzenia miała posmarowane wszystko nawet brzuch i stopy, ale od tamtego razu już wie jak to robić, choć za często mu się to nie zdarza.

Dominika mało śpi w ciągu dnia tak 2-3* po 30 min, ale za to przesypia całą noc.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 cze 2007, 10:52

myszka_f, a to sa badania w ktorych wlasnie czas ich zrobienia jest wazny!_ paranoja!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości