Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 mar 2007, 22:54

Małgorzatka, dobrze, że nic sie nie stało! Może kup czajnik elektryczny - ma termostat...A egzaminem się nie marrtw - nie pierwszy, nie ostatni! Od czego są poprawki wkońcu

A ja używam najtańszych pieluszek (takich z biedronki) i się sprawdzają bo i tak muszę je bardzo często wciąż zmieniać i bym nie wyrobiła,. notabene obliczyliśmy ile Zuzia jest nam "winna" za pieluchy i wyszło że jakieś 3 tys. - -używała papmpersów...

Kurcze - zła jestem i przygnębiona :ico_placzek: bo Zuzia dziś wróciła z przedszkola niewyraźna :ico_chory: a ja ją jeszcze trzymałam na dworze bo ładnie było ... Dałam jej eurespal, rutinaceę junior i paracetamol i modlę się żeby jej przeszło i żeby Ninusia się nie zaraziła zwłąszcza,że była dziś na powietrzu 5 godzin! Spała sobie słodko a tak było ładnie że jej nie pakowałam do domku dopuki sąsiedzi nie zaczęli palić w piecu...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 mar 2007, 01:01

Kochane Próbowałam sie uczyć ale nic mi już do tego łba nie chce wchodzić, mały ciągle się przebudza a ja mam okropne wyrzuty sumienia, że taka niezdara ze mnie ... :wpale: Głupio mi jechać na uczelnię nie nauczona, bo i tak mi już na rękę poszli, że przesunęli mi sesje na marzec ... :506: ... Pewnie jutro mnie wywalą na zbity pysk ... Wrzeszczeć będą po mnie ... Martwi mnie to ... Czuję się zdołowana ...
Ale ja naprawdę sie starałam uczyć już od ponad tygodnia ... ale to zmęczenie naprawdę nie pozwala mi się skupić. Może gdyby Tomek miał ranną zmianę to wstawał by do Wojtusia kiedy płacze, kiedy ma kolki i nie śpi całe noce ... Wyspałabym się i udało by się mi coś wkuć ... Ale ma drugi tydzień z rzędu nocki a w dzień idzie robić z mieszkaniem ...

Sorki, że was tak tym zamęczam ale na wątrobie mi to strasznie siadło i się tym zamartwiam bo zależy mi na tej szkole ... Co ten wykładowca sobie jutro o mnie pomyśli ... :541: Ze leniwa jestem i tyle ...

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

13 mar 2007, 08:42

Witam,
ja też używam pampersów 2 i też nie jestem za bardzo zadowolona. Wiele razy wyleciało siusiu na całe plecki. rekordem był jeden dzień w którym Tobiszka przebierałam chyba z 10 razy. Myślałam, że ja jakoś żle te pieluchy zakładam.

Wczoraj Tobiasz miał straszne kolki - tak od 17 do 18. makabra, strasznie krzyczał :ico_placzek: . Daję mu kropelki do butli (zalecone jest żeby razem z pożywieniem) i one chyba nie pomagają.
Jutro idziemy do pediatry może nam coś przepisze bardziej skutecznego.

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Aha - dzisiaj mój Tobiaszek ma 1 miesiąc. :064:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 mar 2007, 10:22

Witam!
Moja Agatka pobiła dziś rekordy w spaniu!!! :ico_haha_01:
Zasnęła o 23:00 i pierwsza pobódka była dopiero o 4:45!! Potem znów zasnęła, kolejna pobódka o 7:00 i teraz nadal śpi :ico_brawa_01:

Co do pieluszek ja też używam pampersów! Jestem bardzo zadowolona.

Dziś kontrolowałam swoje "wymiary", w brzuszku zgubiłam już ponad 30cm (jejku jaka ja gruba byłam) :ico_olaboga: i pozostało tylko 20 do zguby...
Na wage nie wchodze...bo nie mam :-D

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 mar 2007, 11:20

Dziewczyny a jak z waszymi wymiarami, bo ja niby w biodrach mam 2 cm wiecej a jakos zadne spodnie nie chca wejsc i sie dlugo przed biodrami zatrzymuja, bo w biuscie to raczej jak karmimi to normalne ze wiecej. A jak wy wchodzicie w stara szafe bo ja spodni zadnych nie mam paujacych :ico_placzek: kurcze mam nadzieje, ze jeszcze w nie wejde, ze na razie to jeszcze za wczesnie, przeciez ja przytylam tylko 13kg i naprawde po porodzie mi jeszcze nogi schudly.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 mar 2007, 11:44

katelajdka mogę Ci poradzić, żebyś do lekarza zabrała jeszcze jakiś lekki kocyk lub coś do okrycia maleństwa, bo u mnie było tak, że najpierw pielęgniarka zważyła i zmierzyła małą, a potem kazała opatulić i dopiero czekać nawizytę. Dobrze, że akurat miałam mały kocyk więc okryłam Joasię, która była w samym body. Potem dopiero po wizycie ubrałyśmy się spowrotem we wszystko.

Ja przez miesiąc używałam pampersów 1 i 2 i byłam bardzo zadowolona - nigdy nic mi nie przeciekło, chociaż kupa pare razy była prawie na pleckach. Teraz używam pieluszek rossmanowych i też są super, a znacznie tańsze - polecam.

za godzinkę jadę z Joasią do neurologa - mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że dam radę sama wszystko załatwić, a zwłaszcza spokojnie tam dojechać i zaparkować, bo mój mąż dziś wyjechał na tydzień i zostałyśmy same i już za nim tęsknimy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 mar 2007, 13:21

Lutowe mamusieAle się rozpisałyście- ledwo zdążylam przeczytać. zazdroszcze wam spacerków z maluchami ( ja niestety nawet werandować nie mogę zacząć bo maly wciąż ma uporczywy katar). w następnym tygodniu jedziemy do szpitala na wizytę do ortopedy, i do POC - bo mój maluszek przez moją chorobę musi być kuty - bo trzeba sprawdzić czy tego dziadostwa nie przejął. Moj Łukasz to by od cyca najchętniej nie odrywalby się - ale karmię ile chce najczęściej co 1,5 - 2 h bo on taki chudy jest że aż strach ( ale przybral już trochę bo wkońcu brzusio mu się zaokrągla).
Małgosia Moj maly też tk rączkami macha - ale czytałam że to normalne odruch Moro. Trzymam kciuki za Ciebie - zdasz ten egzamin na bank :ico_brawa_01:
Iwona77 ja mam laktator ręczny polskiej firmy lakta plus ( z butelką na pokarm i smoczkiem) kosztował 27 zł - ściąga dobrze ale ja mam poranione brodawki więc boli. Co do pieluch ja używam pampersow jeszcze dziś 1 a jutro już 2 (bo tamte już jakieś za malutkie są) do tej pory jednak nic mi nie przeleciało ( a sporo tego jest :ico_haha_01: ).
Hekate Za pediatre na wizycie domowej nic nie zapłacisz - mają to w zakresie obowiązków. ja już skorzystalam - ale panią doktor mam bardzo sympatyczną.
Magdzinka Ja też planuje chrzest na maj - ale na sam koniec. Jak by nie patrzeć miesiąc cudny - w maju Łukasz się pojawił u mnie w brzuszku :-D Zazdroszczę, że możesz już seksik uprawiać :ico_wstydzioch: Ja szybko się nie zagoję minęły 2 tygodnie i żadnych zmian jak po porodzie świerzo. Acha no i bardzo serdecznie Ci dziękuję, że powiadomilaś tt o tym , że urodzilam :ico_brawa_01:
ML ja używam wkładek belli i są ekstra -wcześniej mialam Jonsona ale nie odpowiadaly mi przesiąkały choć grubsze były i na sutkach mi niteczki z nich zostawały jak z waty. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 mar 2007, 15:13

Magdzinka, dzięki za radę, wezmę kocyk ze sobą!
Mieliśmy dziś iść do prdiatry, ale nietety nici z wizyty, bo dostałam w nocy wysokiej temperatury(38,8). Obudziłam się zlana potem i było mi strasznie zimno. Wystraszyłam się na maxa. Przez cały dzień utrzymuje się temp. 38,4. Nie wiem czy to jakieś przeziębienie, zmęczenie czy od nawału pokarmu który mam od wczoraj. Mój synek pobił dziś w nocy swój rekord snu, spał nieprzerwanie 5 godzin, a ja nie mogłam spac z powodu tej temp! :714: :625:
Głowa mnie boli i kręci mi sie w niej. Posiedział dziś przy mnie tata i ponosił Batrusia po odbiciu, ja bałabym się że mogę go upuścić. On ma takie ruchy ze ni stąd ni zowąd odgina sie do tyłu i jakby z bańki chciał uderzyć, mógłby wtedy mi się wysmyknąć...
Nie wiem czy bedziemy mogli jutro jechać do tej przychodni, czy nie mogłabym zarazić innych dzieci, o ile to infekcja. Ale bilans miesięczny powinien być robiony o czasie...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 mar 2007, 15:21

katelajdka, mi sie zdaje ze to od nawalu masz ta goraczke, jakby byla infekcja to pewnie byc chocby katarek lub kaszelek miala albo by cie kosci bolaly
malgorzatka a mama twoje moze z toba posiedziec i zajac sie malym a ty bys sobie pospala albo pouczyla sie troche, przeciez moze sie malym zajac na dwie godzinki
Iwona77, ja schudlam ale tylko 11 kilo :ico_placzek: wciaz mam 9 do zrzucenia, ale chcialabym zatrzymac jeszcze kilka kilo wiec do jesli chodzi o zrzucenie to moze te 4 kilo by sie przydalo zrzucic, a musialam nowe spodnie kupic bo w zadne sprzed ciazy sie niemieszcze a ciazowych niebede nosila, ciekawam jestem na jak dlugo przyda mi sie ten wydatek bo oczywiscie wszystkie spodnie rozmiar wieksze.......

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 mar 2007, 15:58

MamciaKochana, ja też myśle ze to może być od pokarmu, ale z drugiej strony troche łamie mnie w kościach... Ale to moze ze zmęczenia.
JA straciłam 13 kilo od samego poczatku. Teraz mam 5 kilo na plusie i w sumie nie narzekam. Cycki mam jak Pamela! A one przecież taż ważą! Jedynie to po cesarce brzuszek nie tak szybko robi się płaski, ale u mnie i tak nawet wklęsł sie już sporo.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość