asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

14 cze 2007, 15:30

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-14, 15:34 ]
Wiesz chyba nie ma nic piękniejszego niż widok najbardziej kochanych osób :-D dzidzi i męża razem.
iw_rybka pisze:nauka nie zajac - nie ucieknie
święta prawda :ico_oczko: do wtorku zdąże :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

14 cze 2007, 16:00

Dagles, Majka dziekuje za komplementy. Od piatku jestem na dietce:marchewka, ryz,ziemniaki.....juz nie moge na to patrzec

Rybka, fajnie,ze moglyscie sie spotkac w realu, ja tylko moge Wam pozazdroscic :ico_placzek:

Asiula,
asiula.k11 pisze:"no pewnie, jak będzie miała 8 lat dostanie okresu i będe musiał chłopów kijami poganiać"
:ico_smiechbig: -tekst mnie rozbroil,zdjecia super

Kasik, ja mam nadzieje ze dlugo Maja nie bedzie cierpiala. Buzia robi sie coraz ladniejsza, ale nadalstrasznie ja swedzi. Wystarczy , ze potrze i znowu cala zaogniona sie robi :ico_placzek:.Zapytam dzisiaj czy mozna przepisac cos na zlagodzenie tych objawow.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 16:24

agi, ale jaka figure bedziesz miala :ico_oczko: A tak powaznie to zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :ico_olaboga:

Gabi - nie podoba mi sie Twoj opis na gg. :ico_nienie:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 cze 2007, 19:18

Ja chcialam sie tylko zameldowac , ze zyje, ale strasznie kiepsko z czasem.Pranie do prasowania rosnie i musze sie z tym w koncu uporac.na dodatek wlasnie maz wszedl do domu z koszykiem swiezo zerwanych truskawek.Mam ndzieje, ze to z bezmyslnosci a nie ze zlosliwosci, bo jak widze takie swiezutkie, pachnace to najchetniej zezarlabym caly koszyk, a tak musze sie pohamowac na paru sztukach :ico_placzek:
Zdjecia Waszych szkrabow pierwsza klasa!

Kasik-Wiki zawsze jest godna Antonia.I obiecuje, ze nie kaze jej w przyszlosci chrzcic ich wspolnego dziecka w historycznym becie.Jakby jednak do tego czasu mi cos odwalilo to przypomnij, ze publicznie obiecalam nie zmuszac.

Znikam, bo burza, a ja sie burzy bardzo boje.

[ Dodano: 2007-06-14, 19:20 ]
iw_rybka pisze:Gabi - nie podoba mi sie Twoj opis na gg.

mnie ten opis tez zasmucil

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 19:37

katrin - zaryzykuj :ico_haha_02: Ja najpierw jadlam po kilka truskawek, a po kilku takich razach - kiedy nic sie nie dzialo - najadlam sie jak swinka :ico_wstydzioch: I nic mu nie bylo i nie jest :-D

Powiem wiecej,poszlam za ciosem i tak jak Koleczka,dalam mu polizac truskaweczke i nic mu nie bylo a smakowalo bardzo :-D

Dzis lizal jabluszko i tez sie usmiechal i oblizywal :ico_brawa_01:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 cze 2007, 20:51

Witam
Opis już zmieniony, miałam takie ciężkie chwile, ale już jest ok :-D .
Rybko super zdjęcia ze spotkania z dziewczynami z tt. Zazrdoszczę Ci tego spotkania. A powiedz mi w jakim wieku te dzieciaczki są?
Katrin ja też odważyłam się zjeść najpierw kilka truskawek, Oleńce nic nie było więc teraz opycham się nimi ile wlezie bo je uwielbiam.
Asiula zdjęcia super, masz piękną córę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 cze 2007, 21:07

my po wizycie u lekarki...
mała rozpłakała się jak nigdy w życiu. jakby ją ze skórki obdzierali, a nic takiego się nie działo, zeby miała płakać - to był niestety jej czas drzemki
w leżeniu na brzuszku, jak doktor osłuchiwała ją, łezki az kapały z polików!!!! ale moje dziecię tak długo trzymało z nerwów główkę w górze, że mucha nie siada!!!! założe się, ze jutro na szczepieniu bedzie leniuszek i nie podniesie główki...
wyniki są w normie!!!!! pani doktor miała specjalną ksiązeczkę z normami!!!! ale ze względu na to ze niektóre są na pograniczu to dostaliśmy witaminkę E i magnez a mama ma łykać kompleks witamin i minerałów dla koboet karmiących i żelazo... bo się opuściłam... (na szczescie wyniki mam dobre, ale może za mało Jagódce przekazuję)
teraz nejlepsze... ze względu na to ze Jagoda za mało je, mam ją dostawiać tylko do cyca... i oduczyć smoczka... bo laktacja może teraz zanikać przez coraz krótsze karmienia (przybrała tylko 100g w 2 tygodnie )
nie wiem jak bedzie z zasypianiem
to tyle. jutro idziemy szczepić to się nasłucham o za małym przyroście wagi (ale mam nadzieję, ze zacznie przybierać jak bede co chwila karmić

[ Dodano: 2007-06-14, 21:14 ]
asiula.k11 pisze:Teraz niestety nie mogę już jej dopajać niczym bo jak z tydzień piła z butelki herbatkę(a bardzo lubi) to nagle jej sie cycuś sie odwidział i przez 2 tyg musiałam ściągać mleko do butelki i dawać bo inaczej nie chciała-a wierzcie takie ciągłe ściąganie to tragedia.Na szczęście teraz zawziełam sie i powiedziałam że skoro z cyca nie to wogóle nie dostanie :ico_nienie: no i wróciło do normy i od 3 dni znowu wprost z cycusia je i niestety butelka tylko wtedy gdy na egzaminach będe i ani razu więcej :ico_nienie:

i jeszcze pytanie do doświadczonych mam :-D Natalia od wczoraj podnosi nóżki do góry i jednocześnie główke do klatki tak jak by chciała już siąść :ico_szoking: strasznie sie boje że sobie krzywde zrobi :ico_olaboga: Ona coś wogóle wszystko robi szybciej :ico_noniewiem: jak powiedziałam mężowi że już ząbkuje jak miała 1,5 miesiąca to powiedział "no pewnie, jak będzie miała 8 lat dostanie okresu i będe musiał chłopów kijami poganiać" :ico_haha_01: :ico_haha_01:
powiedzcie kiedy dzieciaczkom zaczyna się za rączki pomagać siadać? bo na pewno jeszcze nie teraz?

ja mam to samo ze smoczkiem... i od poniedziałku po poworocie od dziadków odstawiamy smoka!!! rany co to bedzie :ico_placzek:
brawo dla Natalii za szybkie postępy!!!!! mąż niezły!!!! hihihi

Iwonko super ze Andrzejek wesoły!!! ja wymiękam jak Jagoda się do mnie śmieje!!! a najbardziej mi przechodzi senność jak to robi na powitanie o 5-6 rano :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-14, 21:17 ]
agi pisze:Dagles, Majka dziekuje za komplementy. Od piatku jestem na dietce:marchewka, ryz,ziemniaki.....juz nie moge na to patrzec
wiem o czym mówisz :ico_placzek: ja jem juz duzo rzeczy ale miałam przez ta dietę depresję!!! oj jak ja ujezdzałam na męzu jakby on był winien!!! a jak coś jadł przy mnie to wróg numer jeden!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-14, 21:20 ]
Asiula.k śliczne foty!!!!!!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 cze 2007, 21:24

Dagles bardzo się cieszę, że Jagódka ma dobre wyniki, biedactwo zamiast sobie słodziutko spać to musiało w tym czasie być u lekarza. Ale u nas też tak zawsze jest. Mała zazwyczaj zasypia wtedy kiedy nie trzeba. Pamiętaj żeby po szczepieniu bardzo mocną ją przytulić. Moja Olka tak strasznie płakała, że aż się zanosiła. Ta szczepionka od żółtaczki jest niestety strasznie bolesna. Na szczęście po szczepieniu nic małej nie było. 29 czerwca mamy drugą dawkę szczepień. Dagles bardzo dobrze, że z Tobą też wszystko ok. Ja też biorę zestaw witamin, bo jak wiesz nie wszystko możemy jeść karmiąc piersią i trzeba uzupełniać brakujące minerały.
Pisałyście o wizycie u gina. Ja wizytę mam już za sobą, lecz nie jest tak jak powinno. Mała była duża, więc byłam nadcinana a oprócz tego nieźle popękałam. Więc miałam dużo szwów. Niestety moje ciała jest ciężkie tzn. jakiekolwiek rany goją mi się bardzo powoli. I niestety pomiędzy szwami powychodziły mi kawałeczki "mięska"(zapomniałam jak się to fachowo nazywa). Myślałam, że to wina gina i źle mnie zszył, ale to niczyja wina. Tak nieraz się dzieje. Muszę więc czekać aż się samo to wchłonie. Niestety czuję ból i dyskomfort. Chyba za szybko po porodzie zaczęłam się krzątać,trochę przesadziłam i teraz mam. Ale mam nadzieję, że to minie lada moment.
Co do pierwszego, drugiego razu czy jakoś tak, mamy już za sobą. Nie było kolorowo niestety ze względu na tą moją ranę. Jednak jest już troszkę lepiej i mam nadzieję, że niedługo dojdę do formy :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 cze 2007, 21:33

Gabrysiu oj kochana bedę tulić z całych sił!!! dziękuję za radę!!!!! :ico_sorki:

życzę Ci żeby szybko się ładnie zagoiło ciałko!!!!! takie to my juz koboety jesteśmy ze sobie zaszkodzimy bo wszystko chcemy juz...
ja za szybko usiadłam po porodzie i miałam obrzęk i krwiak wkoło całego szycia :/ :/

my po 1 razie jesteśmy i nie wiem kiedy nastąpi drugi raz... nie mam chęci na sex, a jeszcze to wrażenie ze znów rodzę... :ico_olaboga: brrrr...

kasia735
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2007, 20:54

14 cze 2007, 21:45

witam po długiej nieobecności!!!

Po burzy z pioruamiokazało się,że mój kompute nie działa.cos się spaliło :ico_olaboga: dopieo teraz go naprawiłam.
No i będę teraz zaglądać tutaj częściej.
Pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość