Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 cze 2007, 16:25

Dzwoniłam do lekarza i na razie mam siedziec w domku. Jak tylko cos sie zacznie dziac z brzuszkiem to pedem do niego, a jezeli wszystko bedzie w porzadku to jade na wizyte o 5.15. Na razie jest oki. Nie wiem tylko czy to zasługa kroplówki czy tak po prostu... :ico_noniewiem:
K@tk@, ślicznie Ci dziękuję. Mam nadzieję, ze Mały wiercipięta jeszcze trochę posiedzi w brzuszku. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 cze 2007, 18:22

Wisienko tak sie ciesze ze wszytsko dobrze!!!Caly dzien o was myslalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 cze 2007, 20:01

Kochane co do tego puchnięcia to radzę zdjać pierścionki bo jak by co to je wam rozetną a poza tym one będą cisnać na spuchnietych paluchach i krew nie będzie doplywać

Kasia3 moj maż też mnie wczoraj zaskoczyl bo sam zaczął temat porodu czy sie boje itd i jak powiedzialam ze tak to mnie przytulił i wogóle taki czuly był bardzo milo z jego strony

Wisienko musisz nas na bieżąco informować co z tobą

Ja dopiero wrócilam od bratowej posiedzialam troszku na dzialeczce, pobawilam sie z bratankiem a do tego obcięłam włoski wiec humorek od razu lepszy szkoda tylko ze mężunio będzie późno

[ Dodano: 2007-06-14, 20:04 ]
Muszę sie wam jeszcze pochwalic że dzisiaj stuknęła nam 50 tka :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 cze 2007, 20:32

kasia1983, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 50 to juz bardzo [powazna cyferka. Za kilka dni tez będę taką miała... :ico_oczko:
Ja juz dawno wszystkie pierscionki zdjęłam. Czekają cierpliwie w szkatułce. :ico_haha_01:
U mnie na razie bez zmian. Brzuszek mięciutki więc jestem spokojna. Oby tak dalej. :-) Jak wrócę od lekarza, to zdam Wam szczegółową relację, ale wtedy będziecie juz pewnie spały smacznie, bo u Was bedzie ok północy.
Dziewczyny, czy Wy tez macie taki ciągoty do nabiału? Ja jakos nigdy szczególnie nie przepadałam za takimi rzeczami, a teraz w kólko moge jesc jajka, sery, jogurty, mleko... Moze dzidzia tego potrzebuje? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-15, 01:11 ]
Wróciłam od gina. Wszystko póki co wygląda dobrze, ale na wszelki wypadek dostałam skierowanie do laboratorium na dokładne badania, żeby wykluczyc zapalenie nerek albo pęcherza. Ale gin powiedział, że to był prawdopodobnie jednorazowy wybryk mojego Skarba. I całe szczęscie. Mojemy mężusiowi tez od razu sie humorek poprawił. :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

15 cze 2007, 07:21

Wisienko, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. Ale uważaj na siebie.
Ja się wczoraj koszmarnie pokłóciłam z Sebkiem. Jeden z jego wójków poprosił go o przysługę: ma na cały dzień jechać gdzieś pod piłę po jakiś samochód. Uważam, że to jest brak przyzwoitości, prosić teraz o coś takiego, kiedy my mamy dwa miesiące na przygotowanie mieszkania. A Sebek oczywiśie nie potrafi odmówić i się pokłóciliśmy. Powiedziałam mu, że w razie czego moi rodzice przyjmą mnie z małą do siebie - chyba trochę przesadziłam. :ico_placzek:
Ale dziś idziemy do lekarza, zobaczę moją dzidzię, to mi się humorek poprawi.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 cze 2007, 09:11

mala-mysz nie mozna być samolubem i skoro wójek prosi to trzeba mu pomóc chociaż ja też nienawidzę jak mi ktoś grzeska na caly dzień porywa

wisienko cieszę sie ze wszystko dobrze uważaj na siebie

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

15 cze 2007, 09:34

Hej, hej, ja postanowiłam kliknąć coś przed pracą. Na szczęście dziś tylko konferencja, no ale takze 4 godzinki to przyjdzie mi posiedzieć. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mała-mysz u mnie to kwestia nastawienia, zawsze wiedziałam, że chcę być nauczycielką to co mam teraz żałować. Tylko wkurza mnie to że mam jedną taką klasę. że nie wiem czy wszyscy razem mają współczynnik inteligencji powyżej 100 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Wisienko cieszę się że Twój skarb już się uspokoił. Trzymam kciuki i oby tak dalej, przynajmniej do 38 tyg. :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Kasia 1983, Gratuluję 50 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 cze 2007, 09:57

Czesc Dziewczynki!!!!
A ja dzis spalam 5 godzin tylko i czuje sie strasznie ale nie moge teraz spac bo goraco.
Mala Myszo faceci poprostu miedzy soba maja brak asertywnosci i moj tez taki jest a ja tego nie rozumiem.Ale on tlumaczy mi to ze to taka meska sprawa :ico_olaboga: :ico_zly:
Tego sie chyba nie zmieni.....
Wisienko ciesze sie ze z wami wszytsko dobrze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gratuluje Kasiu 1983 wczorajszej 50tki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa
Linka Ha najwazniejsze ze sie robi to co sie lubi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 cze 2007, 11:15

witam a ja dzisiaj mam 5 rocznice slubu ale co tu robic ani sie napic ani pobzykac :ico_placzek: moj mezunio we Wroclawiu na spotkaniu bedzie poznym popoludniem jednym slowem kupa :ico_placzek: co do pierscionkow to juz dawno zdjelam ale mam obiecany jakis nowy sygnet :ico_oczko: za rocznice urodzinki i syna :ico_oczko: bedzie grubo bo oszczedzac nie zamierzam

[ Dodano: 2007-06-15, 11:18 ]
moze macie jakis namiar na jakies fajne domki albo kwatery nad jeziorkiem w Zielonogorskim bo tak sobie kombinuje ze jak nie morze to moze jezioro

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 cze 2007, 11:19

Anita gratuluje rocznicy noi tego sygnetu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My w poniedzialek obchodzimy 2 rocznice slubu , a moze tez by jakis sygnet sobie zazyczyc :ico_oczko: .......
Ja pierscionki i obroczke tez zdjelam bo czasem mi puchna te serdelki moje....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość