Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 cze 2007, 13:57

ja biore cały czas witaminki Feminatal N

no i w końcu mogę wam się pochwalić swoim wózeczkiem, zakupy się dzisiaj udały, jeszcze kupiłam smoczek uspokajający imitujący ruch sutka :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, 10:44 przez eve81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

15 cze 2007, 14:02

eve81 wózeczek jest nonono !!! :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 cze 2007, 14:16

Wozek super.. mercedes w swojej klasie :ico_brawa_01:

Ja caly czas biore Feminatal N a kwasu foliowego dodatkowo nie bralam bo podobno w tym juz jest sporo. Za to ze 3 miesice przed ciaza bralam sam kwas foliowy. Czlowiek jakos ma spokojnijsze sumienie wtedy :ico_haha_01:

Dominisia, beda Cie badac w srode bo mi pewnie tylko brzuch pomaca i posluchamy serduszka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-15, 14:17 ]
A dziewczyny moj mezu wczoraj wynalazl imie na wypadek chlopca, troche mnie nim zaskoczyl i na poczatku bylam zdruzgotana ale teraz jak tak sobie je powtarzam i sie z nim obylam to chyba nawet ok... Co myslicie o imieniu Bruno?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 cze 2007, 14:35

eve81 pisze:kupiłam smoczek uspokajający imitujący ruch sutka
O rety co to za smoczek?? czego to oni nie wymysla :-D A wozeczek super, podoba sie mi bardzo, kupie sobie taki przy drugim Dzidziulku (a wczesniej przejde powazna awanture z mezem, bo kiedys mu powiedzialam ze jeden wozeczek to wystarczy na kilka Bobaskow :-D )

Czy mnie beda badac, nie wiem, bo mnie nigdy nie badaja :) Teraz bedzie sluchanie serduszka, pierwszy raz, standardowo waga, cisnienie, badanie moczu i pobranie kropelki krwi z palucha i na tym pewno koniec...

A imie Bruno, hmm pierwsze moje skojarzenie to serial... Kurcze jak on sie nazywal, taki doktorek mial tak na imie, zawsze w niedziele na dwojce... Rok mnie w Polse nie ma a juz zapomnialam :-D Mi podoba sie tak jakos srednio...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 cze 2007, 14:41

No byl z tego serialu "na dobre i na zle" ale mi sie pierwsze skojarzenie rzuca na Bruno Szulca z jezyka polskiego w Liceum hihihi
Mnie tez nie powalilo na kolana, dopiero dzisiaj taak powoli sie z nim oswajam. Podoba mi sie w nim to ze nie mozna go zdrobnic, i to ze kojarzy mi sie z takim prawdziwym meskim facetem no i po trzecie tak samo wymawia sie i w Polsce i w Szwecji. A co bedzie.... zobaczymy.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

15 cze 2007, 15:51

Bruno Walicki
Imie fajne, troszeczke inne niż Piotr czy Paweł ale mi osobiście też sie bardzo podoba.
Dzis śniło mi sie że miałam dwuch synów:4-latka i 2-latka.Ciekawe czy to proroczy sen.Jak powiedziałąm o tym mężusiowi to sie troche zmartwił bo on strasznie chce mieć córkę.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 cze 2007, 15:56

Hej dziewczyny, dzisiaj klikam z kielc :-D nie ma to jak u mamusi. Nawet znośnie zniosłam podróż autobusem, troche trzęsło ale daliśmy radę :ico_brawa_01:
Następnym razem jak będę miała zgagę to wyprubuje sposób z kroplami miętowymi albo zaparzę miętę :ico_haha_01: Straszne gorąco, wymiękam, mam nadzieje że na uczelni jutro będzie chłodno. Narazie zmykam bo brata zepchnełam z krzesła żeby coś napisać :)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 cze 2007, 16:04

Dzieki za podpowiedz serialu :) Bo normalnie mi to spokoju nie dawalo, to jest okropne jak sie cos wie, a nie mozna sobie przypomniec tytulu albo czegos podobnego :) Najgorzej jest jak rozmawiam z jakims tam dawnym dawnym znajomym i nie umiem sobie przypomniec imienia rozmowcy, to jest dopiero straszne :) Ja w sumie tez szukam takiego uniwersalnego imienia, podobaja sie mi typowo polskie ale co z tego jak chhcemy zostac w Norwegii i potem sa problemy w urzedach... Ostatnio chodzi mi po glowie Jan i Dawid... Kurcze mam wrazenie ze juz wam o tym pisalam??

Ewasiek, hmm to pewno mamulka rozne pysznosci Ci szykuje co nie?? Ja juz nie moge sie doczekac przyjazdu mojej mamy

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 cze 2007, 16:12

Oj z mamusiami jest fajnie :ico_brawa_01: Ale moja to chyba dopiero na Boze Narodzenie sciagnie do nas. Tak sie z mezem zastanawialismy czy po porodzie jej sciaganc zeby mi troszke pomogla, ale.... jednak nie. Zuzie wychowywalam z babcia, nie moglam robic tego czego chcialam bo... babcia, babcia byla kochana ale zaszczepila mi sporo niepotrzebnych lekow i strachow o mala, ktore mi by do glowy nie przyszly i dzieki temu bylabym szczesliwsza. Ja wiem ze ona to robila z dobrej woli, bo sie troszczy o mnie i moje dziecko.....Ale tym razem chce zobaczyc jak to jest byc naprawde mama a nie ubezwlasnowolniona mama :ico_oczko: Pewnie bedzie mi ciezko na poczatku, ale juz wiem na pewno jakich bledow poraz drugi nie popelnie a ktore przy babci sila rzeczy popelnic bym musiala.

Inna sprawa ze przy drugim dziecku jest sie pewniejszym i spokojniejszym bo wiele sie juz raz przeszlo.

Dominisia, no wlasnie uniwersalne imie..... Ciezko jest znalesc takie co sie podoba i jest uniwersalne no i zeby pasowalo do nazwiska... Jan ladnie a Dawid dla mnie troche oklepane (przynajmniej tutaj).

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

15 cze 2007, 16:45

Witajcie :ico_ciezarowka:
Troche mnie nie bylo, a to dlatego, ze ostatnie kilka tygodni spedzilam w szpitalu :ico_placzek: Okazuje sie, ze jestem zagrozona gestoza :ico_placzek: do tego wykryto u mnie nadczynnosc tarczycy :ico_placzek: Teraz wrocilam na kilka dni, ale we wtorek znow wyjezdzam do klininki AM w Poznaniu :ico_placzek: Leze calymi dniami plackiem i mysle, mysle, mysle... Mam nadzieje, ze wszystko zakonczy sie dobrze i ze z moja Misia bedzie wszystko w porzadku :506:
Trzymajcie sie cieplutko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość