Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

15 cze 2007, 20:36

Iwona77, ty mnie nie strasz z ta herbtaka nie wiem jak ja czytałam ze nie doczytałam ze tylko 100 ml dziennie ona o wiele więcej piła nawet jak maila miesiąc :ico_szoking: :ico_placzek: Ja tez chodze z lista a moja położna mówi ze jestem przesadnie przewrażliwiona a to dlatego ze ja nie mam sie gkoo zapytac nieraz o błache sprawy i zawsze dzwonie do niej.

Jak byłam w przychodni to pediatra mi mówiła bym jej dużo dawała picia ale nie cały czas to samo.qunick, Ja mam wyciągnięty szczebelek od strony łózka i dziś w nocy obie nogi tam były a ona spała.

Mirelka kiedys częściej miała a teraz bardzo rzadko ma czkawke

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 cze 2007, 22:22

LUTOWKI Cześć wam wszystkim, ale mnie serce boli jak pomysle o ELVISCE :(, kurcze tak pamiętam jak odliczła dni do porodu jak przezywała cała ciąze czesto z nami siedziała na tik-taku, jeny ja jestem bardzo uczuciowa i normalnie nie moge o takich problemach czytac bo łzy same mi sie cisną, ze tez takie maluszki musi cierpienie dotykac, po co dlaczego ach ......., lepiej nie bede o tym pisac choc bardzo czesto tez o nich mysle i prosze Boga zeby im pomógł i obdarzył Jasia zdrowiem :)
Amelka tez nie chciała nic pić poza cycem ale zmieniłam jej smoczek i to był trafiony zatopiony bo teraz miedzy karmieniami jak sa te upały to sobie popije ok.50ml czyli w ciagu dnia tak ok.100ml-150- maxymalnie. Pije tylko koperkową narqaize cos innego za 2 tygodnie moze zacznę po 4 miesiacu widziałm ze jest jabłuszko z meliska chyba :)
Amela tez mi sie obraca w łozeczku czy gdzie lezy o 360 stopni hi hiu hi.
Wierszyk o sroczce mówie jej często ale bardzo mi sie spodobał ten wirszyk do kąpieli jest sliczny musze sie go szybko nauczyć.
SESILA witam cie cieplutko, córeczka przecudna, no spróbuj moze zmienic smoczek bo Amelka własnie tez nic nie chciała ani glukozy no i nadal jej nie lubi ale od czasu jak smoka jej zmieniłam na lateksowego tego zołtego to pije cherbatke koperkowa

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

16 cze 2007, 15:17

mam pytanie: jak na etykiecie jest napisane "po 4. miesiącu" to mogę już teraz podawać czy dopiero jak od 5. Bo w poradniku wyczytałam że "po 4. miesiącu" = "od 5. miesiąca". Czyli mojemu Kubie nie mogę podawać jeszcze herbatki po 4. miesiącu życia?[/b]

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 cze 2007, 15:21

HaRe, po 4 mcu tzn jak skończy cztery miesiące czyli Kuba już może jeść

Lutówki ja to chyba histeryczka jestem - stara a głupia :ico_szoking:
pojechałam dziś prywatnie do laryngologa bo Ninka od rana mało jadła , nie mogła zasnąć i wogóle jakaś marudna była. Podejrzewałam że to ucho no i pojechałam. Zapłaciłam 50 zł za wizytę żeby sie dowiedzieć że panikuję i że dziecko jest zdrowe..... :ico_olaboga: no coments

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

16 cze 2007, 16:11

qunick, tez już to przechodziłam byłam prywatnie bo Mirelka ma krzywa główkę i miałam podejrzenia o krzywice tym bardziej ze bardzo sie pociła pediatra mi powiedziała ze jestem przewrażliwiona i ze nie ma sie czego czepić Mirelki jest zdrowa zapłaciłam 60 zł za 5 minut rozmowy ,i okazało sie ze główka krzywa z dwóch stron tak samo poprostu już taka ma.

[ Dodano: 2007-06-16, 16:12 ]
qunick, tez już to przechodziłam byłam prywatnie bo Mirelka ma krzywa główkę i miałam podejrzenia o krzywice tym bardziej ze bardzo sie pociła pediatra mi powiedziała ze jestem przewrażliwiona i ze nie ma sie czego czepić Mirelki jest zdrowa zapłaciłam 60 zł za 5 minut rozmowy ,i okazało sie ze główka krzywa z dwóch stron tak samo poprostu już taka ma.

Moje szoguniatko opeclowało dzis cały słoiczek marchewki z jabłkiem i winogronem :ico_szoking:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 cze 2007, 19:46

qunick pisze:po 4 mcu tzn jak skończy cztery miesiące czyli Kuba już może jeść


Zgadzam się!

Iza@ pisze:60 zł za 5 minut rozmowy ,i okazało sie ze główka krzywa z dwóch stron tak samo poprostu już taka ma.


Ja tak miałam z powodu obsesji, że mały ma krzywą prawą nóżkę :ico_puknij: :ico_puknij: Tyle, że zapłaciłam 50 zł za 5 minut u specjalisty :ico_olaboga: !

[ Dodano: 2007-06-16, 19:47 ]
qunick pisze:Zapłaciłam 50 zł za wizytę żeby sie dowiedzieć że panikuję i że dziecko jest zdrowe..... :ico_olaboga: no coments


Hm... panikujemy bez powodów ... O co chodzi ... ?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 cze 2007, 20:38

Małgorzatka, oj panikujemy, panikujemy!
A wiecie co mi jeszcze pani laryngolog powiedziała (nawiasem mówiąc robiła doktorat u p. Gierkowej na laryngologii i jest naprawde dobrym specjalistą)? Żebym kąpiąc małą zanurzała jej główkę z uszami pod wodę żeby woda sobie do uszków spokojnie wpływała i wypływała a potem po prostu wytrzeć ręcznikiem. No i tak zrobiłam Nina była lekko zdziwiona ale podobało jej sie taplanie. Ja zawsze przy kąpaniu uważałam, żeby przypadkiem uszków nie zamoczyć !

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

16 cze 2007, 21:34

Ja bardzo uważam na uszy by nie zamoczyć dlatego zamieniła misia na siedzisko do wanienki jest bardzo wygodne polecam dziewczyny zapłaciłam 17 zł .
W szoku jestem ze można moczyć :ico_szoking: To chyba nie bede już tak uważać na te uszka w sumie w brzuchu cały czas tam była woda.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 cze 2007, 22:00

Hekkate, byłam w za dużym szoku podczas tej wizyty i nie zapytałam ale pani dr powiedziała mi jeszcze jedną rzecz: że Nina może tam mieć (w uszkach) pozostałości mazi płodowej. A poza tym mówiła zeby niczym nie grzebać w uszkach i nie czyścić wacikami i chyba od tego się zaczęło jak mi mówiła żeby zanurzać te uszy> Mówiła jeszcze że niektóre matki nie kąpią dzieci codziennie jak sa chore i że to niedobrze i trzeba codziennie kąpać.
W sumie to jak dzieci pływaja w basenie to przecież im się uszka zamaczają i problemu z tym nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-16, 22:04 ]
Hekkate, czy Daniel na tym zdjęciu ze smoczkiem nie jest przypadkiem spiący? Nina tak robi jak właśnie jest spiąca!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 cze 2007, 16:50

Mieliśmy dziś fajna wycieczkę. Pojechaliśmy całą rodzinką do skansenu w Babicach i ruion zamku Tęczyn. Byłao fajnie choć gorąco. Ninka sie ukupkała po samą szyję i przydał się przewijak bella happy z biedronki ;)! Wklejam fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-17, 16:53 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-17, 18:07 ]
i cała rodzinka
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości