Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 cze 2007, 01:07

JPo, :ico_puknij: no wlasnie tam sa odcienie czerwieni i zolty,wczesniej to widzialam i nawet teraz nie spojrzalam zeby sprawdzic :ico_noniewiem: ale juz nie bede kolororkow zmieniac

...skrapek jak zwykle sliczny :ico_brawa_01: Zuzia slicznie wychodzi na zdjeciach....ja wlasnie cwicze dalej te naciecia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 cze 2007, 01:28

ale mi się dziś fajnie skrapuje... serwetka i kokardka wycięte ze zdjęć... Zuzia fajnie wychodzi na zdjęciach bo znalazłam odpowiednie tło... za tło robi koc, którym zaścielam wersalkę :-D i to na jaśniejszą stronę... bo na tej drugiej już tak fajnie nie wychodzi... dlatego Zuza ma tak dużo prawie takich samych zdjęć :-D ... a jeszcze zawsze poprawiam nasycenie i kontrasty na zdjęciu... czasami tez podmaluję pojedyncze włoski ... :-D

Obrazek

ale już mówię dobranoc... późno się zrobiło... :-)

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 cze 2007, 01:54

ja tez zawsze troszke zdjecie upiekszam :ico_oczko: ale ja swojej Shili nie wsadze na kanape :ico_noniewiem: popierwsze juz jest ciezka,ponad 20 kilo a po drugie to ona w miejscu nie usiedzi,chyba ze spi....ostatnio zaczeła spac na pleckach i na dodatek łapki do gory :ico_haha_01: chce jej zrobic zdjecie ale jak podchodze tak cichutko na paluszkach to ona i tak slyszy i sie zrywa,a tak fajnie wyglada te jej spanko :-D

...skrapek piekny,tylko sie powtarzam :ico_oczko: ale wyciecie serwetki idealne :-)

.....wklejam skrapka ale jest niezbyt udany :ico_noniewiem: kolorki mi nie pasowały ale i tak najbardziej chodzilo mi zeby pokazac ten wierszyk,chociaz i tak nie jest w całosci,niestety nie zmiescil sie....no i ten wierszyk napisalam sama dla mojego meza :ico_wstydzioch:
Obrazek
materiały:
tasiemka do naciecia w tle- JPO
dodelek -brush do photoshopa
tła i wierszyk moje

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

18 cze 2007, 08:23

agnesha, piękne :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

JPo, świetne (ale to wiesz ) :-) powiedz mi jkeszcze co ty za kanal ogladasz , to ja tez zaczne :-D

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 cze 2007, 09:35

Witam :-)

Lady, dziekuje :ico_haha_02:

....u mnie dzisiaj ponuro,leje bez przerwy...i znowu caly dzien w domu przesiedzimy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

18 cze 2007, 10:11

witam

agnesha - ten skrapek jest przecudowny, doskonały to za mało powiedziane... a wiersz... kurczaki - brak mi słów... wrzucaj go na SkrapLan.... do wyzwania tematu...

Lady - ja nawet satelitki nie mam :-D - oglądam najczęściej TVN ....


u nas też dziś zasmarkana pogoda... ale wolę taką niż upały 30-sto stopniowe...

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

18 cze 2007, 11:30

JPo, dzieki, nie myslalam ze tak sie komus spodoba :ico_wstydzioch:...skoro mistrzyni skrapkow sie podoba to rzeczywiscie musi w nim cos byc :ico_oczko: ...juz go wrzucam na Skraplandie :-)
....ja tez nie mam satki,mam tylko 5 programow....wiecej mi nie potrzeba bo i tak wiekszosc czsu spedzem przed kompem :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 cze 2007, 08:46

witam was kochane! mam do was kolejne pytanie... zrobilam wlasny pokaz slajdow i nie wiem w jaki sposob zamiescic go na forum... czy ktoras z was wie moze jak to zrobic??? bardzo prosze o pomoc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

19 cze 2007, 09:31

witam z ranka , ale tu cisza :ico_noniewiem:

MONIKAB fr, ja niewiem , ale moze dziewczyny jak sie pojawia to ci podpowiedza , ale wiesz chyba na blogu Joasi jest cos o tym , tak mi sie cos kojarzy :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 cze 2007, 09:39

witaj Lady! tak, na JPo blogu jest instrukcja jak zrobic taka animacje i z niej korzystalam... (meczylam sie 3 dni :ico_wstydzioch: ) a teraz mam juz gotowa animacje i nie wiem co z nia zrobic... :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość