katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 cze 2007, 14:03

delicja, pamietam jak nie pojechalas na to wesele, bo juz bylas na ostatnich nogach, a tu taka tragedia... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nic na swiecie nie jest w stanie pocieszyc Twojej siostry, tu pomoze tylko czas i bliscy, ktorych ma obok.Strasznie wspolczuje, ze spotkala Was taka tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-18, 14:23 ]
Kolka-to mialas niezlego stresa z mala w nocy :ico_szoking: Dobrze, ze sie nic nie stalo

A poradzcie co mam zrobic-maly od dwoch dni pije czesciej, ale chce tylko jedna piers.Do tej pory za kazdym razem oproznial dwie, czy cos jest nie tak?Martwi mnie ten moj kruszek, moze juz mu moje mleko nie smakuje?

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

18 cze 2007, 14:26

Delicja - strasznie mi przykro:( w takich chwilach nie ma slow ktore pociesza Twoja siostre, badz z nia i pozwalaj jej sie wyplakac... czas zaleczy rany..ale jest go potrzeba bardzo duzo, nie zostawiaj jej teraz samej,niech czuje sie potrzebna .. zycie jest strasznie niestparwiedliwe:( a co do ciazy - Delicja koniecznie sie zabezpieczaj bo to jest taki okres kiedy bardzo latwo zajsc w ciaze..pisalam kiedys wczesneij o znajomej ktora w jednym roku miala dzieciaczki - synek w styczniu i w grudniu - blizniaki.

Agi - moj tez co chwila ma krostki, pojawiaja sie i znikaja.. juz przestalam sie nimi az tak przejmowac..

Katrin - dziekuje za komplementy:), nie robilam nic zeby schudnac, ale i nie mialam czasu jesc:( przez to schudlam pewnie, ale i mialam za malo kaloryczny pokarm i musialam wprowadzic butle.. wiec chyba lepiej poczekac z tym chudnieciem. poza tym zostalo jeszcze kilka kg najtrudniejszych do zrzucenia wrrrr - tu juz trzeba sie bedzie postarac:)

Mordeczka - tez dziekujemy za komplementy. Musze powiedziec Co to samo! super wygladacie. a twoja corcia taka ladna, ze pewnie nie bedzie sie mogla opedzic od chlopakow..:) a Ty ze zdolnosciami do robienia takich fajnych rzeczy ze zdjeciami powinnas zajmowac sie tym zawodowo

Kolka - 27 lat!! piekny wiek mmmm kiedy to bylo??;)

a teraz moje kolejne pytanie:
uzywalismy do tej pory pieluszek pampersow 2, ale robia sie za male a slyszalam ze 3 nie sa tak udane jak 2. jakich pieluszek uzywacie? i czy ktoras z was moze cos powiedziec na temat takich pieluszek: http://www.allegro.pl/item203392819_pie ... gpack.html maja dobra cene ale nie wiem co sa warte... doradzcie prosze.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 cze 2007, 14:31

dziękuję dziewczyny za współczucie. Także widzicie odechciewa się wszystkiego :ico_placzek: musimy żyć dalej, ale jest cięzko, ciągle myślimy o męzu siostry, wspominamy, a żal ogarnia serce z jeszcze większą siłą. Kupili sobie samochód niedawno. Nawet raz się nim nie przejechali :ico_placzek: Boże oni mieli tyle planów. Na wakacje mieli jechać na wycieczkę do Włoch :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Serce mi pękło, bo zawsze najbardziej pragnęłam szczęścia mojej siostry. nawet jak ja miałam jakieś niepowodzenie w życiu, to nie przejmowałam się tym tak, gdy wiedziałam, że moja siostra jest szczęsliwa. teraz nic mnie już nie cieszy :ico_placzek: człowiek dopiero wtedy docenia szczęście gdy je straci. Chciałabym znów mieć beztroskie poranki, budzić się z radością, że nadszedł nowy wspaniały dzień, ale nie potrafię. Przynajmniej na razie. Wiem czas leczy rany,a le potzrebujemy duuuuużo, bardzo dużo tego czasu :(
na dodatek złapało mnie jakieś cholerne przeziębienie i boję się zeby nie zarazić Oli :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 cze 2007, 15:37

basik, ja uzywam tych pampersow i jestem zadowolona

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

18 cze 2007, 16:22

To straszne że niektóre kobiety musza przeżywac takie tragedie. :ico_placzek: Życie jest takie niesprawiedliwe!! :ico_zly: Z całego serca współczuje...

Jeśli chodzi o pieluszki to my używamy Huggiesy po pampersach i happy miał biedny strasznie pupcie czerwona

katrin, Wydaje mi sie ze Antoś poprostu upodobał sobie jedna pierś, Cyprian przez jakis czas tez tak miał, bałam sie że to przez butelke bo dokarmiałam go ściaganym pokarmem (zreszta dalej to robie 2 razy dziennie- lepiej śpi po butli). Mimo wszystko powinnaś go przystawiac do tej piersi.

Dziekujemy za życzenia :ico_haha_02:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

18 cze 2007, 16:34

basik ja też używam papmers 3 i jest ok, ale ostatnio kupiłam huggies i też są fajne, mąż nawet woli przebierać w hugisy bo mu lepiej idzie zapinanie :-D .A chłonne jak dla mnie tak samo. Myśle że to kwestia gustu.

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

18 cze 2007, 16:48

Iw_rybko wszystkiego najlepszego dla Andrzejka z okazji 2miesiaca
Mam pytanie czy zażywasz jakieś leki z wapnem skoro nie jesz nabiału.
Moja córka tez ulewała az chlustało z niej byłam z nią u prywatnego lekarza przepisał jej jakiś lek ktory musiałam podawac na 15 minut przed karmieniem i mleko Enfamil od ulewania

Delicjo przykro mi z powodu rodzinnej tragedii

Katrin moj maly tez czesto ssie piers a ze twoj upodobał sobie jedna to moze dlatego ze lepiej leci i nie musi sie meczyc aby wyssac

Mordeczko dziekuję za dołaczenie małego do kwietniowych bobasków.Fajny album tworzysz dla swojej rodzinki i mały rzeczywiscie duzy

Mam pytanie czy mozna miec okres co 2 tygodnie po 3-4 dni jestem po cc

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

18 cze 2007, 17:56

delicja, bardzo mi przykro...nie wiem jakie slowa moglyby ukoic Twoj zal i smutek

[size=150] :ico_urodzinki: 100 lat dla Andrzejka i Cyprianka, niech rosna zdrowo!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 cze 2007, 18:00

DELICJO przykro mi że taka tragedia spotkała twoją siostrzyczkę ale uwierz mi że wiem jak się czujesz bo po smierci taty też tak miałam ze nic mi sie nie chciało robić przy małej i było mi żle ale z czasem wszystko przechodzi i to jest prawda.Trzymaj się i wspieraj swoją siostrę.
STO LAT DLA ANDRZEJKA :ico_tort:
STO LAT DLA CYPRIANKA :ico_tort:
KOLKA super że masz juz egzaminy za sobą ,a obronisz się napewno tego ci życzę
ASIULA ja tez prosze o kołysankę sstrzyzewska@o2.pl
KASIK one tak coś pokazyja żle trzeba chyba zmienić na inny
RYBKO na pewno Andrzejkowi nic nie jest bo ulewanie u niemowlat jest normalne a niektórych to nawet taka uroda mojej kolezanki tez tak miał i mineło,a jeżeli to szybko wykryty refluks sie leczy i jest potem ok.Nicolka miała refluks tyle ze pęcherzowo-moczowodowy jjak miała 2 miesiące był wykryty i obyło sie bez operacji.
BASIK super wygladacie na zdjęciach a zwłaszcza na tym w trójeczkę, ja używam pampersów i
MORDKO masz super dzieciaczki całą czwóreczkę, a tam gdzie sama jesteś to niezła laska z ciebie

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

18 cze 2007, 18:11

katrin, mysle, ze Mai nie smakuje to lekarstwo pomimo tego,ze ma slodkawy smak.Kiedys chcialam podac jej kropelki na gazy rozcienczone z woda-strasznie sie wtedy krzywila i plula. Raz musialam jej podac mleko modyfikowane; zjadla, ale na poczatku tez nosem krecila.Odliczam do czwartku, wtedy podam jej ostatnia dawke.

basik, powtorze po Katrin- laska z Ciebie, wcale nie widac, zebys rodzila niecale 2 miesiace temu :ico_brawa_01:U mnie niestety 7 kilosow na plusie. Fajniutkie zdjecie rodzinne.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość