Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 cze 2007, 16:24

Moja szwagierka dziś na porodówce wylądowała ... pewnie teraz się męczy co niemiara ... byle poród trwał krótko i dzidzia była zdrowa! Dorotko, powodzenia!

Teraz jeszcze moja siostra na czerwiec w kolejce czeka... :)

Mi się macierzyński kończy w tym miesiącu a w sumie to już się skończył bo do 10 czerwca miałam!

Lece do teściwej oczekiwać z Wojtusiem i Tomkiem co się urodzi ... hihihi ... no to zobaczymy czy będzie siusiaczek czy szpareczka :ico_brawa_01: !

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

18 cze 2007, 17:01

karolas wszystkiego NAJ NAJ spóźnione ale szczere :ico_tort:
Kuba też puszcza rykse jak kogoś dłużej nie widzi - jest to raczej przestraszenie ale wystarczy że powie mu się "dzień dobry", uśmiechnie się i już jest ok.

Dziewczyny fajnie macie że sobie tak na wycieczki jeździcie i te wasze dzidzi tak sobie leżą w wózeczkach. Ja bym nie dała rady nosić kuby.
Próbowałam na spacerówkę ale to też nie zdaje egzaminu. Nie wiem co mam już robić- przecież już niedługo to dojdzie do tego że nigdzie z nim nie będę wychodzić bo nie dam rady. Teraz to z mężem z nim wychodziliśmy i to on go nosił bo gorąco było i dopiero wieczorem jak M. z pracy wrócił. No ale powiem wam że niedługo to tu padniemy.

Hekkate, oczka są szaro- niebieskie :ico_oczko:
U Kuby są trochę jaśniejsze kolor niebieski. Mąż ma zielone ja niebieskie ale wygrał kolor blue :-D

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 cze 2007, 17:02

Iwona 77 nie iwem dlaczego cos mi się ubzdurało że to Ty jestes drugą dziewczyną z naszego forum która ma 17 czerwca rocznicę ślubu... Ale rękę dałabym sobie uciąć ze nie tylko MAgdzinka miała tego dnia rocznicę...
karolas u nas było identycznie. Bartuś nie widział teścia od 3 tygodni i jak go brał na ręce to już była podkówka, a potem to już poszedł w bek!! Nasze dzieci już wchodzą w ten okres że zaczynają się wstydzić.
magdzinka zdjęcia Asi są cudne!! Ale ma piękne sukieneczki, mała laleczka!! Nie dziwie się już że ona taka sniada jest, Twój mąż ma bardzo ciemną urodę. A na jednym zdjęciu jesteś w koszuli nocnej, ja mam taką samą!!
Iza dzięki za zdjecie tej foczki. Ale skoro dziewczyny piszą ze u chłopców to sięnie sprawdza, to sama nie wiem co zrobić... Taki z gąbki z kolei to też podobno nie jest do końca fajny bo nasiąka wodą i ciężko go wysuszyć, a w takim środowisku szybko mogą sie mnożyć bakterie. I często trzeba zmieniać taka gąbkę, hekkate co myślisz na ten temat??
Synek Elviski jest superowy, taki dzielny chłopczyć. Zeby Elviska jak najszybciej zabrała go do domku!!!
małgorzatka daj znać jak tam szwagierka!!! Oby poszło szybciutko!!
hekkate oczka są zdecydowanie niebieskie!! Ale masz fajnie, nie sądzę zeby jeszczemiały się zmienić!! Gratulacje, tak chciałaś!!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

18 cze 2007, 18:05

Małgorzatka, - to teraz na wychowawczym jesteś , czy już pracjesz??

Magdzinka, - mnie też czeka rozłąka z dzidzią, aż strach pomyśleć. Ja chyba będę bardziej płakała niż Tobiaszek.

Hekkate, - Daniel na tym drugim zdjęciu tak samo podnosi rączki jak mój Tobiś (też jak wstanie z drzemki)

katelajdka, - te zdjęcia Bartusia są rewelacyjne

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

18 cze 2007, 19:50

kADELAJKA ja tez miałam misia raz w tygodniu kupowałam nowego i to prawda ze ciężko wysuszyć ,cała noc cały dzień a na następne kapanie i tak trochę był mokry HEKATE może ty masz jakiś fajny sposób na wysuszenie?
Ja wam sie przyznam ze nie ptorafie kąpać sam bez tego misia albo siedziska normalnie sobie nie radze Mirelka tak wierzga kopytkami robi mostek chlapie na wszystkie strony z nie potrafię jej utrzymac .


Ml tak patrze na to zdjęcie ze twój Tobis tak ubrany a ja Mirelke w samym pampersie i koszulce kłade spać bo tak gorąco u was tak nie jest ciepło?I to jeszcze pod kołderka Mirelka spi pod pieluszka flanelowa albo cienkim kocykiem a my i tak mamy cała noc okno otwarte , moze ja ja za cienko ubieram :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 cze 2007, 21:15

IZA@ Amelka tez strasznie wariuje we wanience az dziwie sie bardzo ze tak sie rozbrykała bo przez pierwsze dwa miesiace w kapieli był ryk.
jakos daje radę i choc ona cała lata w tej wanience, ślizga sie, jeżdzi to i tak ja kapie tylko trzymając jej główke na moim przedramieniu :).
Nie boje sie bo upuścic sie nie da-raczej ;) a pomyśl ze te cudne wynalazki techniki to od niedawna wprowadzili a wczesniej o misiach nie było mowy, ja kładłam przy kacperku pieluszke tetrowa na dno wanienki zeby nie jezdził i juz a przy Amelce nie stosuje nic, poprostu musiałabys przezwyciezyc strah bo pewnie sie boisz ze ja upuścisz ale mówię ci matka wie co robi i bedziesz ja trzymac a to ze sie bedzie kręcic na prawo,lewo i odpychac od brzegu nozkami to normalka nie bój sie,a przeciez Mirelka rosnie i cały czas nie sposób ja kąpać w tym misiu co nie? Mirelka za ok. 2 miesiące moze 2,5 bedzie siedziec to kapiel bedzie dla was obu przyjemniejsza ona bedzie mieć radoche zobaczysz :ico_haha_01:
.no własnie ja tez tak patrzę na fotke ML ze Tobis tak ubrany i pod kołderką hhhhmmm Amelka spi w samej pieluszce i w body z krótkim rękawkiem i pod pieluszką tetrową w te najwieksze upały i tak całą noc a jak teraz nieco chłodniej to w samej pieluszce,body z długim rękawkiem bez żadnego spioszka i pod lekkim kocykiem:)
ML napisz nam czy u ciebie moze nie ma takich upałów? czy to zdjęcie z wczesniejszego okresu jest moze?
KATELAJDKA no własnie izie@ napisałam ze moim skromnym zdaniem nie ma sensu chyba szukac jakis misków itp. do kapieli bo za ok. 2,5 miesiąca nasze pociechy beda sie zabierać za siedzenie więc to bedzie dla nas ulga one bedą siedziec i sie cieszyc z zababwy podczas kapieli a my bedziemy czuwać zeby sie nie przechylili i bedzie super zabawna kapiel dlatego chyba nie warto juz szukac tych siedzonek do wanienek do kapieli tak mi sie wydaje trzeba sie przemeczyć jakos kiedys tego nie było i jakos sie dzieci tez wykąpało, ja np. Kapcerkowi do wanienki zeby sie nie slizgał wkładałam tylko na dno pieluchę tetrowa i tyle a tez był patan jak wiesz teraz Amelce nic nie wkładam, czekam az zacznie siedziec :-)
HARE wiesz co kurcze nie chcę zebys pomyslała, ze ja jakas wyrodna matka jestem i hetera ale kurcze ja sobie nie wyobrazam zeby nosić dziecko na spacer na rękach :ico_noniewiem: . hhhhmmmm akurat moje dzieci nie miały kolek ale mam sporo kolezanek i nawet mała od szwagierki miała długo kolki i tez były te dzieci duzo, duzo noszone na rekach w domku ale na spacery wychodziły a raczej wyjezdzały normalnie. Fakt faktem ze znajome mowiły ze ich dzieci z poczatku histeryzowały ale twardo z nimi wyjezdzaly, poczatkowo koło bloku czy domku ale wkładały do wózka i tyle, dzieci płakały, wyginały sie a one twardo kołysały wózkami i z czasem nie od razu ale ich dzieci sie przyzwyczaiły do spacerów we wózkach.
Kobieto przeciez ty jakąś niebywała mekę przechodzisz z tymi spacerami, przeciez spacery to jedna z przyjemniejszych czesci z dzieciństwa co nie? wspólne spacerki itp.... no dobra dobra nie chciałabym cie dolinowac bo nie po to pisze by cię urazić czy cos poprostu mysle ze powinnaś go wpakowac do wozka i tyle, niech sie drze to próbuj tej metody moze z "języka niemowląt" z podnoszeniem i odkładaniem jak ze zasypianiem w łozeczku, moze z czasem on sie jednak przekona do wózka no przeciez robi sie coraz ciezszy nie no musisz cos z tym zrobic bo masakra sama przyznajesz przeciez.
Mi Amela tez sie nieraz drze w niebogłosy na spacerze i jednak staram sie jej z wózka nie wyjmowac tylko podaje jej cherbatkę jak lezy we wózku albo przekładam ja inaczej no próbuje róznych rozwiązań byle tylko jej nie nosic na spacerze bo wiem ze dzieci bardzo szybko podchwytują i pare razy bym ja wyjeła z wózka to skonczyłoby sie zle .
Nie chce zebys mnie zle zrozumiała czy coś takiego poprostu chce ci pomóc jakos nakierowac, moze przekonac cie zebys spróbowała jednak go wkładac do wozka i przyzwyczajac bo ci kobieto rece odpadną i nic nie masz z tych spacerow.
No głowa do góry, powodzenia trzymam kciuki, a jak w ogóle Kubuś z kolkami ma je jeszcze?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 cze 2007, 21:18

katelajdka Jeszcze nie urodziła bidulka, czekamy dalej!

ML To znaczy jeśli wyjdzie mały przekręt i ominięcie prawa to będę na wychowawczym, jeśli nie to niestety będę na płatnym bezrobociu przez pół roku, ponieważ mój "ukochany" i "wspaniałomyślny" szef nie przedłużył mi umowy (wygasła z dniem porodu) , bo jego zdaniem specjalnie zaszłam w ciąże a w zasadzie "zroiłam sobie bachora" :ico_noniewiem: głupol jeden!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 cze 2007, 22:05

PS. DZIŚ MIJA ROK JAK NA TT WESZŁAM PO RAZ PIERWSZY !!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :564: :564: :564: :564: :564: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :064: :064: :064: :509:

[ Dodano: 2007-06-18, 22:25 ]
A co z naszą Lulu81 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ????????????????????????

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

18 cze 2007, 22:59

Małgorzatka :ico_tort:
Elviska przykro mi mam nadzieje ze szybko mały dojdzie do zdrowia
dziewczyny jak mysle ze mam jechac do wawy w srode to mi słabo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

18 cze 2007, 23:16

Hekkate dzięki za pomoc, zaraz będe próbować

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość