Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

19 cze 2007, 12:28

sosna, ja też mam zwykłe drewniane łóżeczko. Nad takim rozkładanym w tapczanik zastanawiałam się ale postanowiłam, że zanim Maciuś będzie z niego korzystał minie sporo czasu. Potem kupimy jakiś ładny tapczanik pasujący do pokoju.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 cze 2007, 12:32

Hej laseczki

My już po spacerku,bo strasznie sie pochmurzyło i nie wiadomo co z tego bedzie... :ico_olaboga:

Dla Julci i Wiki-słoneczka prez całe życie :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Dzięki za zyczenia z okazji rocznicy,minęła bez większych sensacji,ja miałam @,nawet poszaleć nie mogliśmy,poza tym to było Boże Ciało i my zostaliśmy u rodziców a mąż musiał wrócić :ico_placzek: .Byle jaka ta nasza 10 rocznica była :cry:

Eluś dostałam od Ciebie coś ale nie chce mi się otworzyć,prześlij mi jak możesz jeszcze raz na wp,bo na tlenie większośc poczty mi się nie otwiera.Wogóle jak macie mój "tlenowy" adres to zmieńcie na wp,już podaję iwcia332@wp.pl

U nas też jest kolejny ząbek-hip hip huuurrra -to już 6,ale ostanie dwie nocki :ico_olaboga: ,lepiej nie wspominać.

[ Dodano: 2007-06-19, 12:36 ]
Chciałm jeszcze o łóżeczku-ja mam zwyklłe(stare),ale koleżanka miała takie przerabiane na tapczanik i chyba była zadowolona :ico_noniewiem: .Ja chociażby na brak miejsca nie mogę sobie na takie pozwolić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

19 cze 2007, 12:40

hej!
Sosna- ja mam najzwyklejsze drewniane łóżeczko z szufladą. na razie się nie martwie co później, teściunio ma zakład tapicerski więc...on cos wykombinuje. Ale podoba mi się to za 299, te za 300coś i sie nie podobają-nie lubie kolorowych mebli.
Dlaczego ja nie mam zdięć od Eli, Maritki i innych, nie macie mojego maila, czy mnie po prostu zlewacie? :ico_nienie:
akna- bidactwa z Was, zyczę Wam wiele zdrówka!
Najlepsze zyczonka dla Julki i Wiki :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 12:46

Agatko widzę, że Davidek ma wciąż 5 m-cy :ico_oczko:
Moje dziecko w końcu zasnęło, ale wcześniej koniecznie musiała pochodzić po pokoju trzymając się mebli a ja za nią, już mnie plecy bolą od schylania. Dopiero śniadanie zdążyłam zjeść...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 cze 2007, 12:49

Lila jest okropna, ryczy od rana, krzyczy... tak: AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! jak to nie zęby to poprostu zaczarowany dzieciak ;-) jak nigdy próbuje rykiem coś wymusić , ale nie nie nie :ico_nienie: nie ze mną te numery... super bawi się w tym baseniku-kojcu poza teraz tym incydentem :-D teraz siedzi przed nim i się gapi :ico_haha_01:

Agatko - zdjęcia poszły ode mnie - sprawdź może to poczta Cię zlała :-P może coś sie pochrzaniło...

mam nerwa, leje deszcz, miałam jechać po receptę na mleko a tu powódź - przeciąg mnie obudził o 11:47 :ico_zly: eeeehhhh :ico_noniewiem:

nie wiem co jej jest źle się ułożyła teraz to pierwsza rzecz - ryczy!!! potem poprawia się i jest ok, zaraz znów coś nie tak i ryk :ico_olaboga:

Sosenko - ja na razie o łóżku nei myślę dla Lili bo i pokoju przygotowanego nie mam :-/ a do naszej sypialni kolejny mebel to problem, planuję jeszcze na przyszłą zimę obie dzidzie mieć w naszej sypialni i to już maxior :-D i dzięki z akomplementy ja chałupki nie mam - to ich jest hy hy hy gdyby nie ten burdel co widać za plecami Daniela czy Eli na fotkach, byłoby całkiem przyjemnie a tak...

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

19 cze 2007, 13:03

iwcia, zapisałam twój nowy meil. Ja też musiałam zmienić
Też zamierzam przenieść Maciusia do jego pokoju ale strasznie się odkrywa w nocy i często wybudza. Ale po wakacjach, to już nie będzie laby, eksmisja i już :ico_haha_01:
agatko, zmień suwaczek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 cze 2007, 13:03

Maritko, mój Jaś dziś też ciągle sie drze, piszczy, krzyczy, płacze ale u nas tak czesto a u Was zeby jak nic...
teraz mi zegarek mamle, to moge chwile popisac z nim na kolanach.
Agatko, ja tez wysyłałam do Ciebie,
Iwciu, już próbuje na ten 2 adres,

Maritko, ja bym duz o o ddała za takie podwórko jak Ty masz!
My wykańczamy teraz domek w stanie surowym ale to u rodziców, daleko od Wawy, i planujemy że bedzie na wakacje i na emeryturze się tam wyprowadzimy, ale plany dalekosiężne ;)

i znów darcie, ide...

MARITKO, PODAJ LINKA DO TYCH KULEK....

dziewczyny, polećcie jakieś fajne zabawki edukacyjne dla dzieci w naszym wieku, albo zabawy....

[ Dodano: 2007-06-19, 13:05 ]
Chloe, mój Jas tez sie odkrywa w nocy, wierci, wybudza popłakuje, ale spi oddzielnie dzieki temu wstaje na wieksze alarmy a tak to bym ciagle sie budziła

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 13:06

Ja już się zaopatrzyłam w basenik z piłeczkami :) teraz czekam na listonosza :)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 cze 2007, 13:08

podajcie linka do tych piłeczek i baseniku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 13:15


Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość