Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 cze 2007, 23:09

ooo rany to ja chyba jakis zarlok jestem... Namowilam meza, skoczylismy na stacje benzynowa, ja musialam zjesc cos slodkiego, i to nie obojetnie co, ale batonika Liona... Katastrofa...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 cze 2007, 23:14

Dziękuje dziewczyny za powitanie :ico_brawa_01:

Gosiaperełka super spędziliście czas z mężem, gratuluje rocznicy :-) Ja z moim Ł. niewidziałam sie już 1,5 miesiąca bo on jest teraz w Angli :ico_placzek: ale na szczescie juz przyjezdza za tydzień lub dwa to sobie odbijemy :-D

Eve81 współczuje z tym samochodem,to zawsze jest stres,a w naszym stanie to niewskazane :ico_nienie:

Paulina wszystkiego naj z okazji studniówki :ico_tort: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-06-19, 23:27 ]
Oj to ja chyba tez jestem żarłok, to już wiem skąd te moje 8kg na plusie :ico_wstydzioch: .Dziś wciągnełam:płatki z mleczkeim,paczuś,dwa bananki,talerzyk zupki,batonik,kiełbaska na gorąco i bułeczka a no i ten budyń.A tak woóle to mnie dziś troche pobolewa brzucholek na dole, niewiem od czego to , moze wczoraj za bardzo sie przemęczyłam bo wieczorem to padałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 cze 2007, 07:58

Kicia10, ja już też mam 8kg na plusie :ico_wstydzioch: a na początku to się martwiłam że mało tyje, a teraz..eeehhh najważniejsze że maluszek zdrowy :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 cze 2007, 08:05

o kurcze a co ja mam powiedzieć bo mnie się przytyło już 10,5 kg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 08:33

a ja ide za momencik do lekarza to sie dowiem ile na plusie... chociaz chyba wolabym nie wiedziec :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

20 cze 2007, 09:51

Ja zauważyłam że jak pracuje to jem mniej,, bo nie mam kiedy:) ale już niedługo się skończy bo w piątek ostatni dzień w pracy:) HURRRRAAAA A wczoraj zjadłam 3 kromeczki z dżemem i kakao, później kawusia, woda mineralna, banana, kaszkę cynamonową smakija, na obiad burito, arbuza i z 6 truskawek:)to wszystko.
Ale czasami są takie dni że się obrzeram. Mam na plusie 13 kg:( ale pocieszam sie ze moja mama miała ze mną 30 kg i straciła wszystko:)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 10:56

Hejka,
Ja jutro sie dowiem ile mam na plusie, i chcialabym aby przynajmniej ze 4 kg bylo, bo do tej pory to ta moja waga byla taka marna jak na ciezarna (tzn przybor wagi). Mi obliczyla polozna ze z moim wzrostem i waga sprzed ciazy moge przytyc 13-14 kg.
U nas pogoda ladna, a ja chyba dzis zrobie lazanki, tylko do sklepu musze smignac.....
No i swieze prasowanko z wczorajszego prania juz czeka na mnie.

A tak w ogole to cos bym poprzestawiala, przemeblowala a nie mam co, grr.... :ico_zly:
Dziewczynki, pocieszylyscie mnie z tym zarelkiem. Ja w sumie na raz nie potrafie duzo zjesc, ale jem czesto i podjadam. Jem bardzo malo slodyczy (te paczki cholerne mnie tylko kusza szczegolnie w polaczeniu z zimnym mleczkiem'). Mam cala szafke czekolad, cukierkow i ciastek ale nawet mnie nie ciagnie do nich.

U nas w piatek dzien ustawowo wolny od pracy Midsommar, czyli powitanie lata i Noc Swietojanska :ico_brawa_01: Szwedzi chyba przez to ze prezez wiekszosc jesieni, zimy i wiosny maja szaro i buro tak celebruja lato, a imprezy sa wszedzie..... Jak to jest w Norge, Dominisia? Tez impra?

Ide sie ubierac wreszcie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 11:31

No ja dopiero zaczełam tyc od 4 miesiaca a tak pierwsze trzy to nic!Wazne zeby dzidzius był zdrowy!Zrzucimy wszystko po porodzie :-) Przy dzidziusiu się nalatamy.A ja musze dziś sie uczyć :ico_placzek: , bo mam egzamin w piatek,a potem jeszcze we wtorek i koniec :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 11:34 ]
Oj niema mojego zdjęcia po nikiem :ico_placzek: chyba jest za duże :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 cze 2007, 11:37

paulina1978, gratuluję studniówki!
Mi przybyło 6 kg, nie dużo chyba. Ale chudzina nigdy nie byłam i może dlatego. Waga wyjściowa 70 kg.
A co do żarełka- ja też tak mam,że jak jestem w pracy to jem mniej (jak przed ciążą), a w domku trochę więcej. Ale tak ogólnie to nie podjadam bardzo i wiele się nie zmnieniło. Tylko piję dużo więcej wody.
Byłam dzis na badaniu, znowu glukoza... Tylko dziś było mi zdecydowanie gorzej. Chyba przez to siedzenie, bo nie ruszyłam się nawet na moment. Jutro mają bć wyniki, jak zdążę to skoczę do gin i zobaczymy.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 cze 2007, 12:01

Dominisia to znaczy że nie jestem jedyna z tym mlekiem :ico_sorki:

Kicia ja też zaczęłam rosnąć dopiero w 4 miesiacu.
Bardzo lubie arbuzy wiec Misiek sie śmieje że jednego połknęłam w całości :ico_haha_01:
A co do jedzonka to ostatnio znów zaczynam mieć problemy z jedzeniem.Wczoraj na siłę zjadłam 2 kanapki, banana i jednego gołąbka na obiad i to było całę moje jedzonko.Gdyby nie to że wiem że muszę jeść to chyba bym miała głodówke.Chyba znowu mi badania wyjda niedobre,

Dziś miałam kontrol z ZUSu.Facet był nawet miły i wszystko spisał co do niego mówiłam ale z życia wiem że to tych miłych powinno się najbardziej bac.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość