mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

19 cze 2007, 16:37

Ja na skórcze też łykam MGB6. I szpinak też. Zdaje się, że trochę pomaga. Na wątróbkę to chyba trzeba uważać, bo ma dużo żelaza, ale też witaminy A, a tą podobno można przedwakować i to jest niebezpieczne dla maluszków. Na siusianie chyba nie ma rady :ico_oczko:
Nudzi mi się. Sebek z moim ojcem remontują, a ja się czuję jak bobek leżąc na wyrku.
A co do wymiarów to 16+, a w talii 110.. CZadzik.
Wisienko, zazdroszczę ci pomalowanego pokoiku. :ico_brawa_01: Może pstryknij fotkę i pochwal się.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 cze 2007, 17:00

mala-mysz pisze:Może pstryknij fotkę i pochwal się.


Prawde mówiąc myślałam o tym, ale postanowiłam się pochwalic jak juz wszystko będzie skonczone. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam mnóstwo pomysłow na dekoracje tego pokoiku i nie wiem na która sie zdecydowac... :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 cze 2007, 17:05

Czesc Dziewczyny!!!
Musze sie pochwalic ze kupilismy dzis Nelci kilka ciuszkow, a najbardziej podobaja mi sie spodenki, jedne biale a drugie w bialo-zolte paseczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do wymiarow to mam 92 w brzusiu i 9na plusie.
na skurcze tez lykam magne b6.Anemi narazie nie mam, tzn ostatnio nie mialam.W piatek ide oddac mocz i krewke i glukoze zrobic wiec zobaczymy jak bedzie.
Trzymajcie sie dziewuszki a ja ide ogladac ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-19, 17:07 ]
Aha gratuluje pokoikow dzieciecych i wypranych ciuszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mala myszo rozkoszuj sie chwilami odpoczynku bo na pewno za nimi zateskisz za jakis czas :-D

[ Dodano: 2007-06-19, 17:10 ]
Kasiu 3 wracaj szybciutko do zdrowia!!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 cze 2007, 18:46

martuunia1, gratuluję zakupów!!! My juz od dawna nic nowego nie kupujemy, bo nasz synek na prawdę ma mnóstwo ciuszków. :ico_haha_01: Za bardzo sie na poczatku ciązy rzuciłam na ubranka i teraz nie mam juz tej frajdy. :ico_noniewiem: Nio, ale za to znalazłam sobie nowe zajęcie - urządzanie pokoiku. Tez fajna sprawa, chociaz po wczorajszym malowanku (a pomalowałam az całą małą ścianę) mam straszne zakwasy. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 cze 2007, 20:37

Wisienko tak sie oszczedzamy teraz ze jak nam przyjdzie dzidzie nosic to dopiero rece nam odpadna :-D !
Ja tez bym bardzo chciala urzadzac pokoik dla naszej corenki no ale takiego nie mam.Bo jak moj mezus bedzie w stanach to ja u mamy bede mieszkala, wiec dopiero po powrocie mego Kochanego cos urzadzimy.
Juz sie ni9e moge doczekac zdjatek Twego pokoiku dla syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak w ogole to bym chciala swoje zdjecie wkleic w koncu ale nie wiem jak...Moze ktoras mi jutro pomoze??Bo ja taka niekumata :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 cze 2007, 23:41

Martunia, nie wiem czy Ci pomoge, ale zawsze moge spróbowac... (tak prawde mówiąc czasami sama mam problemy z wklejeniem zdjec) :ico_wstydzioch:

Ja zawsze wchodze na http://imageshack.us/ tam klikasz Przegladaj i wybierasz zdjecie, które chcesz wstawic, a potem klikasz na Host it! Jak juz zdjecie sie wgra, to kopiujesz link i wstawiasz go na forum, tam gdzie zawsze piszesz posta. A jezeli chcesz wstawic zdjecie na dole, pod podpisem, to musisz ten kod wstawic w profilu, tam gdzie wklejałas kod do suwaczka.

Mam nadzieje, że nic nie poknociłam i wkleisz nam teraz swoja fotke!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuunia1 pisze:Ja tez bym bardzo chciala urzadzac pokoik dla naszej corenki no ale takiego nie mam.Bo jak moj mezus bedzie w stanach to ja u mamy bede mieszkala, wiec dopiero po powrocie mego Kochanego cos urzadzimy.


A widzisz u mnie jest odwrotnie. Mam pokoik, ale za to nie bede miała żadnej rodziny. moge liczyc tylko na siebie i swojego R (i to tez nie zawsze). Zobaczymy jak się spiszą moje koleżanki, ale póki co wolę sie nie przyzwyczajac do mysli, że mi pomogą, bo mogę sie rozczarowac... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 cze 2007, 08:39

nasze maleństwo będzie z nami w pokoju wiec nie ma co urządzac ale planuję przykleić na ścianie takie obrazki z Kubusiem Puchatkiem :-D
Dzisiaj prasujemy najmniejsze ciuszki :ico_brawa_01:
Nie wiem tylko co ze swoimi rzeczami tzn z koszulami stanikami i szlafrokiem czy też prać w tym plynie dla dzieci? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 cze 2007, 09:41

Dzieki Wisienko za pomoc i dzis na pewno sprobuje to zrobic! Nie martw sie bedziemy sie wspierac wszytskie na tt!!! :-D Na pewno nie zostaniesz sama!!!!
Kasiu 1983 mysle ze nie ma znaczenia w czym upierzesz swoeje rzecz, fakt ze po plynie dzidziusiowym bedzie delikatniejsze i milsze, wiec moze w tym plynie sprobuj :-D
Ja w koncu tez sie wybieram po koszule i staniki.
Buzki

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 cze 2007, 11:31

Boze jak goraco :ico_szoking: Kaska jak dajesz rade jeszcze z tym żelazkiem :ico_szoking: ja oczywiscie len od rana zbieram sie umyc wlosy ale dzisiaj podjade chyba po ten plyn i tez zaczne przynajmiej prac bo los plata figle :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-20, 11:33 ]
no i Boze ( co ja mam dzisiaj jak Doda z tym Boze) ja tu prawie 34 tydz czas umowic sie z polozna a ja jeszcze sie nie zdecydowalam ktora??? dobrze ze jest ten suwaczek bo bym nie wiedziala w ktorym tyg jestesmy :ico_szoking:

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 cze 2007, 13:54

Czesc dzewczynki

Kurcze jakie upaly ja juz niemoge wytrzymac!! a pomyslec ze jeszcze 2 miesiace takiego ukropu przechodzic musze z ttym brzucholem :ico_olaboga:
wczoraj bylismy u pana doktora i nasza dzidzia juz wazy 1900 , teraz juz wiem dlaczego tak mnie plecy zaczynaja pobolewac i te kopniaki coraz bardziej daja mi w kosc hihi
kurcze na poczatku nie moglam sie doczekac kiedy poczuje pierwsze ruchy , a teraz .... zastanawiam sie kiedy moje dziecko spi... :ico_szoking:
dostalam dzisiaj zdiecie , az musze sie z wami podzielic
Obrazek

Tatus mojego meza sam zrobil kolyske dla naszego synka :ico_brawa_01:
bardzo sie z niej ciesze lubie takie pierdolki dla dzidzi.

Co do pokoju to my tez narazie nie mozemy urzaszic typowego pokoiku dla malego, bo mieszkamy w jednopokojowym mieszkaniu, wiec to dopiero po przeprowadzce, ale pewnie nie tak szybko. puki co wszystko sie musi pomiescic , teraz musimy kupic jeszcze szafe drewniana zebym miala gdzie ciuszki malego poukladac bo z tego co mamy to nawet szuflady nie wygospodaaruje hihi. , a kurcze ceny mnie przerazily na to wyglada ze za szafe bede musiala zaplacic wiecej niz za wozek :ico_szoking: katastrofa :ico_noniewiem:
dobra wystarczy tych wywodow , bo ja takaa jestem jak nie piesze to kilka dni a jak juz dorwe klawiature to naklepac sie nie moge hihi :ico_prezent:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość