kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 cze 2007, 20:49

Cześć dziewczyny,
ja tak tylko dosłownie na minutkę, bo mały nie śpi i pewnie za chwilkę badzie beczał :ico_placzek: . U mnie w miarę ok, tylko cierpię na totalny brak czasu. Krystian rośnie jak na drożdżach, niestety nie wiem ile dokładnie waży, ale w przyszłym tygodniu się dowiemy bo czeka nas szczepienie. Ogólnie jest grzecznym dzieckiem, uśmiacha się juz częściej i coś sobie zaczyna już po swojemu gaworzyć. Je dużo przy najmniej tak mi się wydaje, bo domaga się butli co 3 godz. i zjada ok 90-110 ml :ico_szoking: takiego mamy głodomora :-D
Karina dzisiaj miała zakoczenie roku szkolnego i znów piękny występ był :ico_brawa_01:
A ja to zmagam się z sesją, niestety ciężki weekend przede mną, ale mam nadzieję, że jakoś będzie i przeżyję te egzaminy. Pozatem to w ostatnim czasie często odwiedzam dentystę. Zaczęło się od głupiego bólu zęba, niestety okazało się że sprawa stała się dużo poważniejsza bo mam zapalenie dziąseł i dużo dziur (po ciąży) do zaplombowania.
Przepraszam was dziewczyny, że nie odpisuję na posty, postaram się nadrobić zaległości w przyszłym tygodniu. Muszę zamykać bo dziecię wzywa.
Pozdrawiam i mocno ściskam :ico_haha_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 cze 2007, 20:50

Zmykam do wyrka tez jestem jakaś zmęczona chyba przez tą pogode.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 20:57

hektorka, bo biore te swiadczenia w Irlandii a to mi sie bardziej oplaca bo na polskie pieniadze jest tego 10 razy wiecej :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 cze 2007, 21:29

to masz super a już sie dowiedziałam ile tego jest marne 400 zł dobre i tyle, ale mogło byc troszeczke więcej

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 cze 2007, 22:09

kari24, super,ze Krystianek dobrze sie rozwija :ico_brawa_01: No i powodzenia na sesji :ico_szoking:

hektorka, dobre i 400 zl - ja na kuroniowce bede miala tez 400 zl :ico_noniewiem:

A tu fotki ze spotkanka :-D

Byla Urmajo z Majka i Mikołajem,MouMou z Raulkiem ,DorotaCzekolada z Matim i ja z Andrzejkiem :-D

To zdjecie zrobione na naszym podworku :ico_haha_01:

Obrazek

I tu jeszcze jedno

Obrazek

A tu moj synek zglodnial - oczywisciepoczekal az wszyscy sie najedza i dopiero on :ico_olaboga:

Obrazek

Tutaj papunia Majka i Mati :ico_brawa_01:

Obrazek

To ja z Andrzejkiem

Obrazek

Dorotka z synkiem

Obrazek


Aska z Majka i Mikołajem

Obrazek


Zdjecie grupowe z parku :-D

Obrazek

Mati tak ladnie pozowal,ze musialam mu strzelic jeszcze jedna fotke :ico_wstydzioch:

Obrazek

Standardowo wozeczki chlopcow

Obrazek

Dorota i Emanuela na alejkach - tu spaceruje codziennie z Andrzejkiem wzdluz morza :-D

Obrazek



No i tu specjalnie dla Kasi.k zdjecie nad morzem :ico_haha_02:


Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 cze 2007, 22:12

M0rD3CzKa, - no daj spokój ..pomóc chciałam tylko :ico_wstydzioch: .. ty masz 4 dzieci i sama .. mój Dominik to ciągle w pracy od 9-do często 22 - więc ja tez tak trochę sama się czuję - i jak mi strzelił kręgosłup w zeszłym tygodniu ..i byłam sama- bo mój na szkoleniu - ... o wiem jak się czujesz.. a ty masz 4!! no dobra..tam .. jak coś do Płocka też da rade podjechać .. :-D jak powiedziałam D. - to powiedział, żę da samochód :-D a poza tym ty taka połowiczna majówka jesteś :-D

za życzenia dziękujemy :-D :ico_sorki: ale mam dużeeego syna :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 cze 2007, 22:14

Marzenka - czy udalo by ci sie zrobic cos ladnego z tych zdjec ???? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

I cosik na mojego blogoska :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Oczywiscie jak juz wydobrzejesz :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-06-21, 22:16 ]
Gosia A, no teraz to juz niemowlak jest - nie noworodek :-D

Przeslij mu :ico_tort: od Andrzejka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 22:20

Gosia A, do Płocka serdecznie zapraszam :ico_brawa_01: :-D ja tez mam chory kregoslup woec wiem co przezywalas i wlasnie cos czuje ze znow bede miala tydzien z glowy czyli tydzien w lozku z moja rwą kulszowa :ico_zly: nie mam pojecia co ja z dziecmi zrobie ... starszakow to ostatecznie jeszcze tesciowej podrzuce ale z kacpim ... nie wiem a juz mnie boli :ico_zly:
iw_rybka, super zdjecia i spotkanko az zazdroszcze Ci :ico_wstydzioch: fajnie jest tak spotkac sie ... a o ktore fotki chodzi?? :ico_noniewiem: o te ze spotkania czy o zdjecia jedrusia??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 cze 2007, 22:25

M0rD3CzKa współczuję...szkoda, że nie ma Ci kto pomóc...siostra... :ico_nienie: nieładnie...och ja też bym pomogła, gdybym mogła...ale na odległość się nie uda...szkoda... Bądź dzielna!jesteś super mamą i na pewno dasz radę!ale uważaj na siebie kobieto!

Iw_rybko :ico_placzek: ja też chcę takie zdjęcia!!! a ja durna pała mieszkam na odludziu jak shrek i nonono! ale może za tydzień jak mojemu J promotor sprawdzi pracę to bedzie miał obronę w Gdańsku i może z Doris i Kinią się spotkamy! już się nie mogę doczekać!
Śliczne te Wasze dzieci! buziaki dla wszystkich!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 22:27

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-21, 22:30 ]
zborra, ale fajniusia twoja Hanusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ma minke :-D uwazam na siebie bo mam dla kogo byc zdrowa :ico_haha_01: juz jest lepiej ... natalka pomogla mi przy małym nawet go kąpała a ja tylko patrzylam i poszlo jej super :ico_brawa_01: teraz grzecznie juz spi a mi sie nie chce ruszyc tylka na łózko :ico_wstydzioch: odpoczywam od dzieci przynajmiej wieczorem :-D

[ Dodano: 2007-06-21, 22:34 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość