Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 cze 2007, 19:19

A mnie coś brzuszek dziś boli na dole i to nawet coraz bardziej, niewiem co jest, jak kiedys tak miałam i powiedziałam lekarzowi to mówił ze to nic złego no ale boli jak na miesiączke,no niewiem :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 cze 2007, 19:26

Kicia lyknij Nos-pe. Ja sie odezwe za jakas chwile, bo dopiero wrocilismy i umieram z glodu!!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 cze 2007, 21:49

a ja wróciłam dopiero ze spaceru z mężulem, wyciągłam go na lody..pychotka :ico_ciezarowka: teraz kąpanko i spanko :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 cze 2007, 00:20

Już przestało boleć,bez nospy,ale nospa i tak mi nigdy niepomaga,lekarz dał mi skopolan jakby co.A ja się bardzo ciesze bo mój ukochany ma już bilecik na wtorek i bedziemy już znów w trójeczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
JA zmykam spać bo mi się już tak oczka kleją.Dobranoc wszystkim.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 cze 2007, 09:44

Kicia ja mam takie same bółe.W dole brzucha i ostatnio sie nawet nasiliły.Dobrze że mam wizytę w nastepny poniedziałek to sie dowiem co to takiego.

Ja wczoraj niestety sie znowu ni wyspałam bo mój Misiek wstawał do szkoły na 8 wiec sie obudziłam a potem tylko poleżałam troszeczkę.
Niech on wkońcu skończy tą szkołe i będziemy mieli niedziele dla siebie

A co do kreski na brzuchu to ja nie mam za to u Miśka jest całkiem pokażna :ico_brawa_01: .

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 cze 2007, 10:30

Czesc dziewczyny, wreszcie chwila swietego spkoju aby sie odezwac. Wczoraj padlam po calym dniu lazenia po sklepach (chcemy kupic kjakies upominki dla rodzinki). Przy okazji kupilam sobie kilka ciuszkow, teraz sa tutaj takie promocje ze naprawde warto sie obkupic, obnizki po 70 procent. Kupilam sobie dwie tuniczki, takie leciutkie i przewiewne, legginsy do komletu, na lato jak znalazl, i sukienke taka kopertowa. Co najfajniejsze nie sa to ciuchy ciazowe wiec bede miala tez na przyszle lato :ico_haha_01: No i kupilam jeszcze krotkie spodenki ale to juz dla ciezarow bo w innych bylo mmi cholernie niewygodnie.

Co do boli brzuszka to mi sie tez oststnio nasilily takie typowe miesiaczkowe, ale to normalne, macica teraz bedzie rosla jak szalona. dopoki nie ma plamien ani skurczow jest ok wiec nie denerwujcie sie kochane :-) Mi polozna powiedziala ze teraz wchodzimy w 3 trymestr i niestety trzeba bedzie wiecej odpoczywac i juz. Nie oszukamy naszych brzuszkow, kregoslupa i serduszka.
A linia, owszem zaczyna sie cos pojawiac, a zauwazylam to wczoraj w jazeniowatym sklepowym sklepie w przebieralni. Nie pdoba mi sie ta linia, bo ja generalnie lubie brzuszek wystawiac a ta linia dla mnie psuje efekt :ico_oczko: Juz sie nie moge doczekac paradowania w stroju po plazy :ico_brawa_01:

Ja mam dzis kupe prania, prasowanko i jeszcze nic na obiad :ico_szoking: Co Wy macie? wczoraj ugotowalam na 2 dni i zjedlismy na raz :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-25, 10:44 ]
Dziewczyny szykujcie sie jutro na wodke :ico_oczko: Jutro moja studnioweczka. stawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

25 cze 2007, 11:10

Cześć WAM WSZYSTKIM:) Wodeczka??? Momo zuzi, u mnie odpada, ale za to takie slabe malibu z mleczkiem:) ja powoli muszę się wziąść za wyprawkę dla malucha, te drobiazgi są najgorsze, jest ich tyle, że boje sie że pozapominam czegoś kupić. Ja już zaczęłam 29 tydzień, jak ten czas leci:)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 cze 2007, 11:27

MAmoZuzi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na wódke?nie no to ja sie zgadzam,hehehe!( :ico_oczko: ).
To dobrze że te bóle to nic strasznego,bo mam wizyte dopiero 16 lipca.
Też bym chciała wyskoczyć na plaży w strój no ale niewiem :ico_noniewiem: ten mój celulitis ciążowy to mnie troche dobija bo niemozna z nim za bardzo wlaczyc a ja nienawidze celulitisu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A ja sie przed chwilą dowiedziałam że ta poprawka będzie ustna :ico_placzek: nielubie ustnych odpowiedzi tym bardziej u niego,bo koleś jest taki ze potrafi powiedziec dziewczynie ze jest brzydka i żeby odpowiadała zza szafy bo niechce na nią patrzec :ico_placzek:
A ja dziś na obiadek mam pomidoróweczke a juz wsunełam miche truskawek,mniam :723: :723: :723:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 12:19

Dzien doberek! Wlasnie zwloklam sie z lozeczka, ale tak dobrze sie mi spalo, ze nie chcialo sie mi wczesniej wstawac... Ja jednak nastepnym razem musze sie zapytac doktorka czy aby ze mna wszystko w porzadku ze tyle spie. Szkoda tylko ze nie da sie wyspac na zapas, tak ze jak pojawi sie Dzidzia to zebym mogla nie przesypiac calych nocy :-D

Mamo Zuzi gratuluje udanych zakupow! Ja w koncu tez sie musze wybrac, bo ostatnio jak bylam w centrum po wizycie u lekarza to widzialam tyle fajnych promocji a portfel swiecil pustkami... No coz u mnie tak zawsze, jak jest cos ciekawego to nie mam kasiorki, a jak nastawiona jestem zeby cos kupic to akurat nic nie mozna znalezc. A co do wodeczki, to ja strasznie nie lubie, mam tak slaba glowe ze jestem bardzo szybko pijana a potem kac mnie meczy przez 2 dni. Tak wiec z alkoholi to winko albo jakis likierek. Teraz wogole mi nie brakuje drineczkow, dla mnie procentowe napoje mogly by wogole nie istniec. A na obiadek to jeszcze nie wiem co bedzie, jakos weny dzis nie mam...

gosiaperelka pisze: boje sie że pozapominam czegoś kupić.
oj ja mam tak samo, i chyba jest to nieuniknione, na szczescie po urodzeniu Dzidzi chyba sklepow nie zamkna, wiec...

Kicia ustna poprawka sie nie przejmuj, na pewno dasz sobie rade, a wrednymi tekstami durnowatych facetow po prostu sie nie przejmuj.

[ Dodano: 2007-06-25, 12:21 ]
Kicia o rety ale mi wyszlo maslo maslane, nie przejmuj sie i nie przejmuj :-D :-D :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 cze 2007, 13:08

Dziewczynki, no co Wy, z ta wodeczka to byl glupi zart :ico_oczko: odkad jestem w ciazy nawet procenta do ust nie wzielam. Ale jak skoncze karmic to na dobrego drineczka sie skusze, a co? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość