Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

24 cze 2007, 21:38

Noooo, takie to ja Was lubię ;-)

To się nazywa porządne sprawozdanie :-D

Oskar dla lasencji Gosi za najdłuższy chyba post na tym forum :-D :-D :-D
Obrazek
Ps. Gosiu dla mnie to Ty jestes mega lacha i to serio :ico_brawa_01:

I dla Riterki vice Oskar za najdłuższy post w jej życiu :-D :one:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

24 cze 2007, 21:43

no to i ja

Dziewczyny są świetne, nie znałam i nie spotkałam w jednym miejscu tak fajnych babeczek.... spr cos dodać do Gosi, z którą zgadzam sie w 100%

to ja może alfabetycznie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_oczko:

Gosia - starsza siostra jaką bym chciała mieć; laseczka nie wiem jak, boję sie pytać, stargowała cenę z 60zł na 40zł, nie mieli łazienki w pokoju... p. Boczek był jak chmura gradowa.... Mówi się jej "pijemy, to pijemy...idziemy, no to idziemy" i jak tu jej nie kochać, a pośmiać się, oj można i było z czego :one: Maż jej Adam też superowy gość, chłopy nagadały się jak stare kumple ;-) i faktycznie łazili za nami jak małe robociki, chodzcie tu-tam itd ;-) Juleczka, uśmiech nie schodził z jej słodkiej buźki. Na zdjęciach wydaje sie większa, a tu jest małą drobną dziewczynką. Nad czułkiem ma takie małe loczki, ogólnie to taki blond mały wariatek :-D Pięknie się spisała jako najstarsza z małego towarzicha.

Jagula
- dzielna kobietka, jako jedyna całe dwa dni zajmowała się Jagódką sama, mąż zjawił sie na party a rano w nd pojechał dalej, taki z niego pędziwiatr ;-). Z Iloną świetnie można się porozumieć, w końcu my góralki. Jak to sami powiedzieli wiek nie świadczy o niczym, nigdy bym nie powiedziała ile to dziewcze ma lat. Strasznie fajna babeczka. Edi (czyli małż) prawdziwy BACA. Jagula siedziała mu na kolana, bo nie mieliśmy więcej krzeseł, a jak już wspominałam było ciemno jak w d**e, to jego twarzy nie było widać i do naszych rozmów dochodził głos znikąd i nie powiem że te wypowiedzi to najświętszych należały :ico_wstydzioch: Jagódka, wszystko się jej podobało, dziewczynka była niewyspana, ale przesłodka, zawładnęła sercem mojego męża :D Reszta dzieci nie traktowała jej zbyt poważnie PULUTKA *, bo ginęło z maleńkich rączek co tylko zdołała sobie wywalczyć. Mają superanckiego psa Majora, który wygrał dziś na wystawie psów nagrody, dwie dokładnie, ale nie powtórzę :583:

Mosob, ja jak słuchałam jak ona opowiada i o czym to jednym słowem mogłabym to określić, że jest "SŁODZIUTKA", jest tak faaajna, babeczka bez obciachu, o pięknym uśmiechu, łagodność i przyjacielski charakter. O winku Gosia już pisała :-D, że dzielnie utrzymała formę ;-). Jak to mój mąż stwierdził, że jakby miał firmę to zatrudniłby ją bez wahania. Firma ukochana IKEA, zresztą kocha tą Moniczkę z wzajemnością, dokładnie 80 ze 100 krakowskich pracowników i ja się im wcale nie dziwię, bo jest za co :-D Nie żeby mnie przekupiła dźemem truskawkowy, :D CZAREK, mąż, którego ja i mój małż całkowicie rozumiemy (jak przyszłam do domu to powiedziałam mężowi, że jest ktoś całkiem do niego podobny :-D), skoczył sobie na basenik, na rowerek i po prostu przetestował Suchą i chyba wyszło na+. Oleńka, to malutka kropeczka, zaśnie w hałasie, jak każą leżeć to leży, ale jak się coś nie podoba to zawalczy o swoje. Ja niestety nie miałam okazji Oleńki nawet potrzymać, ale zawsze to można nadrobić :)
Riterka, tu nie ma mowy o powolnym rozkręcaniu się imprezy, kielonek wypity - balujemy :) A jak kawały opowiada, już nie ważne o czym, tylko JAK. kawał o "wszystko mnie wkur..." nigdy nie zapomnę jak został opowiedziany :-D. Jeśli na imprezy to z KAROLINĄ, inaczej nie idę :-D.... BRAWA DLA obojga za morderczy przejazd w obie strony :ico_brawa_01: Krzyś, opiekował się Jasiem i sie nie poznaliśmy bliżej, ale widać było że potężna dawka humoru u niego to "uszami wychodzi" :-D Jaś, mały dynamicik, musiał się oswoić, ale jak już to zabawka w zęby i długa przez pokój :-D Naprawdę jest malutki, taki porcelanowy o dużych oczach i zalotnym loku ;-) .Próbowałam się zaprzyjaźnić, ale nie wyczułam odpowiedniego momentu :-D


* Pulutek, tak nazywa Edi Jagódkę, mój mąż na naszą mówi UPLUTEK ;-)

alem sie upisała, a nie jest to nawet 1/10 wszystkiego :-) teraz zrobię wszystko żeby być na następnym spotkaniu

[ Dodano: 2007-06-24, 21:45 ]
Kocica_26, a ja, a ja?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 cze 2007, 21:46

Tak oficjalnie dla Maritki i jej męzusia dużo szczęścia z okazji 1-wszej rocznicy ślubu :ico_buziaczki_big:

Kobietki fajnie, że już jesteście...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 cze 2007, 21:58

no ładnie zrobią ze mnie alkoholiczkę a ja tak dawno nie piłam :ico_oczko:
alfabetycznie powiadasz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
fotki poszły
Buziaki dla Marittki i Bartoliniego
ja tu szaleję, a Krzyś butle myje :ico_noniewiem:
moja poczta no o2 jest unicestwiona, plis zmieńcie na riterka@wp.pl plissssssssssssssss
idę spać bo jakaś niedospana jestem, wczoraj mnie bujało po jeździe samochodem :-D
:-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 cze 2007, 22:47

Riterko nowy adres już zapisałam.
Dla Karolka buziolki z okazji 8 m-ca :)
Jak tak czytam co dziewczyny piszecie o tym spotkaniu to och... Może kiedys w końcu uda mi się z wami spotkac :) Muszę w końcu bo wypadę z towarzystwa...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 cze 2007, 23:07

no tak fakt Asiu wszystkie się już prawie znają w Realu...

Riterko---fotki "wyrąbiste"

[ Dodano: 2007-06-24, 23:11 ]
Marittce i Bartkowi buziaki i Najlepsze Życzenia z Okazji 1 Rocznicy a Karolkowi Witaminki buziaki z Okazji 8 miesiąca :ico_buziaczki_big:

Spokojnych Snów.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

24 cze 2007, 23:56

Dziewczyny, ale fajnie Was czytać. Aż normalnie chciałabym, żeby następny zjazd szybciej się udał. Może naprawdę zrobimy go gdzieś bliżej centralnej?

Jedno pewnie potwierdzicie: niesamowite jest to, że spotykają się babki, które nigdy się nie widziały, a tak dobrze się znają i nadają na jednej fali...

A zdjęcia cudne, cudne. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeszcze, jeszcze. gdzieś się tylko sexi Sosenka pochowała i tylko swój skrawek pokazała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 01:22

Ja jeszcze dwa zdania.... właśnie wróciłam....skąd? Ko zgadnie gdzie jeszcze dziś byłam i z kim się widziałam?

[ Dodano: 2007-06-25, 01:31 ]
Chciałam tylko jeszcze napisać, ze zgadzam się z przedmowczyniami :-D po prostu jesteście wszystkie zaje*iste! i Was kocham!

Kociczku - dzięki za Oskarka :ico_sorki:

Marittko - najlepszego z okazji rocznicy :-D oj dzieje się pewnie dzieje :ico_oczko:

Witamina - dla synka też najlepszego :ico_tort:

Asia - nic się nie martw, następnym razem na pewno Cię już ządne choróbsko nie dopadnie i bedziesz z nami imprezować.

Anetka - a kiedy Ty się z nami zintegrujesz?

Margo - to moze następny zlot w przyszłym tygodniu skoro nie możesz się doczekac?

Riterka - kochana, ja tym 0,7 będę pewnie dalej rzygała niż widziała, po tym 0,5 miałam już dosć. Do tego stopnia, że jeszcze mnie trzyma :ico_olaboga:
No i zapomniałąm w końcu poprosić Cię o te mleko w kartoniku :ico_placzek:

Sosenko - siostro Ty moja! :ico_buziaczki_big: Ty już wiesz za co :-)

Jagula - jak tam Major, żyje po tym chlebie? bo ja CI nie powiedziałam ale to był chleb pieczony :ico_haha_01:

Mosobku - poślesz nam dżemik pocztą? bo myśmy wszystkie zapomniały o Twoim dżemiku truskawkowym :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Teraz to już idę lulać
Dobranoc

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 cze 2007, 06:23

komu kawy?????
ja ledwo żyję, chyba dzisiaj dopiero mnie dopadły efekty picia z Gosią :ico_olaboga:
Gosiu zrobim 0,7 tylko tym razem dłużej posiedzimy :-D
jestem za spotkaniem w centrum, ale Jaś musi mi podrosnąć, bo ja kolejnej podróży nie przeżyję, już odwołujemy wyjazd nad morze :ico_placzek: :-D
Witaminka dla Lolka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Asiu następnym razem musi wyjść :-D

wiecie co po spotkaniu stwierdziłam, że Jaś jest najbardziej płaczącym dzieckiem ze wszystkich, może podróż i zmiana otoczenia troszkę pomogły ale w sobotę normalnie szok, co my go na kocyk to on w ryk i do mamusi, po jakimś czasie się troszkę opanował i pobawił z dziewczynami, w niedziele było już troszkę lepiej, ale dużo ryczy :ico_oczko: a jak nie ryczy to jest super chłop

[ Dodano: 2007-06-25 ]
Buziaczki dal Zuzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

25 cze 2007, 07:25

hejj....
Wszystkiego naj dla Lolka :ico_tort:

Trzeba, oj trzeba bliżej .... tylko jak nasz jechała 2,5 km przez Suchą to był jeden wrzask, a po drugie nie mamy samochodu, ALE co tam muszę sie z Wami zobaczyć :-D

a mówiłam Wam, że Gosia to motorowa wariatka? :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość