doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 cze 2007, 18:31

Zbora :ico_brawa_01: zdjecia super!!! wyglądałas na prawde fajne i wyróżniałas sie w tłumie :ico_haha_01: Hania też cudeńko małe :ico_brawa_01: no i twoj mezulek ma rozowa koszule :ico_haha_01: moj nigdy by takiej nie załozyl, a szkoda

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 cze 2007, 19:30

Witajcie Kochane!!
Ale piekne zdjęcia z wspaniałych uroczystości. :ico_brawa_01: Zbora i Hania :ico_brawa_01: Doris i Kinga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja jakos dawno nie zagladałam, ale Karol zafundował nam taką piękną niedzielę, najpierw spał od 21.30 do 5.00 non stop, potem tylko cycek i znów do 8.00 i już dalej tak calą niedzielę, budził się na cycka, przebierałam pieluchę i dalej szedł spać. Zaliczyliśmy spacer i spędzałam czas z rodzinką. Dziś już nie było tak pięknie, ale jestem po niedzieli wypoczęta więc mogłam tańczyć z małym cały dzień.

Anza wiesz mnie piersi bola miedzy karmieniami, ale to taka chwila, ja czuję poprostu jak mi sie napełniają mlekiem, kiedyś to było mocniejsze, teraz stopniowo Karol robi większe przerwy i jest to mniej odczuwalne. Wstrzymaj się może jeszcze troszkę z tą butelką jak bardzo chcesz karmić, może przejdzie.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

25 cze 2007, 19:46

zborra, no nie mogę się napatrzeć na Ciebie z córunią :ico_brawa_01: wyglądałaś rewelacyjnie - przynajmniej jak dla mnie, lubię takie kolorki a nie jakieś smutasy szaro-bure :-D a Twój śmieszek jest cudny!!! nam się jeszcze nie udało uwiecznić uśmiechu naszej Iguśki a też jest słodziutki :ico_haha_01:
dzięki za słowa otuchy - potrzebuję wsparcia, bo oprócz męża nie mam z kim pogadać... już sama nie wiem co robić, może będę odciągać (bo odciąganie mnie tak nie boli)... albo czasem dam jej butelkę z modyfikowanym :ico_noniewiem: jakoś nie mogę się zdecydować; wydaje mi się że dobrze chwyta, tym bardziej, że boli mnie właśnie otoczka a nie sam sutek... próbuję sobie wynajdywać jakieś pozytywy w tym wszystkim i przynajmniej mogę się cieszyć że Iga rośnie jak na drożdzach i przesypia po 5-6 godzin w nocy i nie ulewa raczej i nie ma kolek... to chyba nie jest tak źle? tylko ja się męczę...
no dobra bo Wam ciągle ględzę o swoich problemach
to się pochwalę swoją dzidzią:
z mamusią
Obrazek
a to prawie uśmiech
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-25, 20:37 ]
qrcze jak byłyśmy w ciąży to cały czas tu ktoś był a teraz pustki...... hmmmmm...
takie życie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 cze 2007, 21:05

Obrazek
Obrazek

wklejam tylko zdjatka i zmykam,napisze jutro po wazeniu i wizycie u polznej..papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 cze 2007, 21:47

Anza głowa do góry! po pierwsze, skoro młoda się najada, to nie wprowadzaj modyfikowanego mleka...takie jest moje zdanie...Ja bym nie chciała, żeby moje dziecko piło to świństwo skoro nie musi. Jak już to odciągaj swoje...i karm na zmianę cyckiem i butelką. Tylko kup taką, żeby smoczek był jak najbardziej zbliżony do kształtu sutka, albo chociaż żeby mała musiała popracować przy nim jak przy piersi...Polecam chicco...Kupiłam dodatkowo oprócz małej butli, taką jak ma Doris, fizjologiczną zakrzywioną. Ale i moja mała butla od laktatora i ta mają ten sam plus! ze smoczka nie leje się strumień i dziecko musi dobrze ssać! No a poza tym widzę u Was same plusy! brak kolek i ulewania to sama rozkosz! oby tak dalej!życzę powodzenia w karmieniu! Śliczne z Was kobietki!!! bardzo mi się podobacie...
Dzięki za komplementy :ico_wstydzioch:
No i masz rację, jako :ico_ciezarowka: to non stop tu był ruch, aż klawiatury gorące...a teraz? kupy, karmienie, spacery, pranie i zmartwienia...heheheh...ja dziś zrobiłam stertę ręcznego prania królewny...A młoda znowu strzeliła kupala giganta!!! i bardzo ją to rozbawiło! chyba z 20minut śmiała się do mnie na przewijaku...a potem był ryk, bo już głodna...więc szybko musiałam zmontować samodzielne kąpanie, bo J jeszcze nie wrócił od promotora...w kąpieli się wyciszyła, nawet były uśmieszki...a potem znowu rozbawiona przy ubieraniu! już można się z nią pobawić nieźle...mówię "uwaga, uwaga...daj buziaka!" i już uśmiech! :ico_brawa_01: Albo całuję ją w brzuchol! super jest! teraz mi się zaczyna podobać rola matki! po kąpieli musiałam wezwać babcię na pomoc, bo butla od laktatora na dole w lodówce....przyniosła, nakarmiłyśmy się...odbiła, a potem babcia chwilę jej pilnowała a ja pod prysznic i do łóżka z Hanią, bo troszkę się wierciła...jak już przysypiałam, to ona wielkie gały! no to ja ją na ręce...chwila na ramieniu i odjechała w siną dal...no to rzut na kanapę i zaglądam tu...ale jak skończę skrobać to lecę spać...chociaż ze 2godzinki...

Glizdunia czekamy na relację...A Maya jest super! i jak te nasze dzieci rosną...patrzę na suwaczki i normalnie :ico_szoking:
Dobrej nocki wszystkim...
nieobecnym też...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 cze 2007, 21:52

dziewczynki dlugo mnie nie bylo ale w sobote mielismy straszny wypdek
mała zakrztusiła sie w nocy i wezwalismy pogotowie
3 razy ja odsysali w domu i potem na oddziale
niedziele i czesc pon przesiedziałysmy a wlasciwie ja przepłakałam w szpitalu
na szczescie maz mogł byc ze mna bo bylam w fatalnym stanie psyhicznym
i nadal nie jest lepiej
boje sie jej karmic zeby znowu sie cos nie zdazyło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 cze 2007, 21:59

Jagódko kochana.... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: nawet nie wiesz jak mi przykro...rozumiem Cię kochana...wyobrażam sobie co czuliście...Boże....teraz najważniejsze bedzie pokonać swój strach...Nie myśl o tym...Będę mocno trzymać kciuki, żeby było ok! życzę z całego serca spokoju!trzymajcie się! a jak się miewa Jagódka????

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 cze 2007, 22:10

zborra, dzieki za wsparcie
poki co chyba dobrze tylko strasznie dzisiaj marudziła i oczywiscie wisiała na cycku
a ja sie boje ja tak duzo karmic zeby znowu do czegos nie doszło
a przez ten szpital to czuje sie najgorsza matka z mozliwych :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 22:14

Jagodka24 bede trzymac kciuki zeby z Malutka bylo wszystko w porzadku!
Zborra normalnie ale Laseczka z Ciebie, od razu widac ze oryginalana i przebojowa, zajeb....! Super zdjecia! Piekne z Was kobitki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 cze 2007, 22:23

Agatka, przestan tak mowic !!! Jestes najlepsza mamusia pod sloncem!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość