Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 cze 2007, 13:11

ja przezte 2 miesiace tylu fajnych zdjec nie zrobilam :ico_placzek: mialam tyle okazji :ico_placzek:

dzis Oskarek ma dzien noszenia i siedzenia an rekach
odkladam go a on wryk, jakas przesada

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

26 cze 2007, 13:19

Natashka u nas tez najchetniej Maja siedzialaby na rekach ale ja juz ją wyczulam,wkladam ją do łóżeczka, placze ale jak siąde obok od razu jest spokój. Łatwiej posiedziec niz dzwigac takie klocuszki...
Maja to w ogole robi sie cwaniara , jak robie jej nu,nu to ona odwraca sie sie i mowi nie,nie,nie... i dalej robi swoje :ico_olaboga: Teraz tez zaczyna zabawki niszczyc - wczoraj sprzątam w łóżeczku patrze glowa u lalki urwana, ksiązeczka porwana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 cze 2007, 13:33

mojego łobuza to nie rusza ze ktos obok siedzi , on chce na rece i koniec bedzie tak dlugo ryczal i histeryzowal az go ktos wezmie a wtedy od razu spokoj i usmiech
juz...
maly wymuszacz sie zrobil
i terz juz nie zasypia ze zmeczenia od placzu, teraz moze ryczec i ryczec

[ Dodano: 2007-06-26, 14:59 ]
a przed chwilak Oskarek zjadl barszczyk czerwony po raz pierwszy nie na drobiu...
uwielbia ostatnio takie pampuchy drozdzowe z koktajlem truskawkowym, strasznie mu to smakuje, tak samo jak kaszka truskawkowa...
a powiedzcie mi kochane jak to jestz krowim mlekiem?? pija juz wasze dzieci, takie zwykle kartonow?? ile procent?? bo chcialbym aby zjadl sobie taki budyn z proszku, bo na pewno mu bedzie strasznie smakowal aletam pelno mleka i nie wiem jak to ...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 cze 2007, 15:44

Natashka ja Adzie robie budyń i kaszke manne na zwykłym kartonowym mleku 3,2 % bardzo jej smakuje :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

26 cze 2007, 18:39

Natashka Maja pije tylko mleko krowie i nic jej po nim nie jest. A dzis od 16-ej zjadla juz dwie parowki z chlebkiem i ogromną porcje rosolu. Jak nie jadla to nie jadla a teraz to troszke przesadza, ja nie chce grubaska :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 cze 2007, 19:20

My musimy się pochwalić, bo Michałek od jakichś 3 godzin raczkuje :ico_brawa_01: i to nieźle sobie poczyna. postanowiłam wziąć go na wabika i daleko od niego postawiłam butelkę, a on się zawsze lubi bawić takimi gratami, no i przeraczkował przez cały pokój, a jak się już odważył to śmiga po całym mieszkaniu :ico_haha_01:

Ostatnio z powodu wyników morfologii Michasia sporo czytałam o anemii i wyczytałam,że podawanie krowiego mleka jest niewskazane, bo sprzyja anemii. żelazo z niego jest mało przyswajalne, a duża ilośc białka nadmiernie obciąża organizm Tak samo jest z kozim, dlatego ja daję sporadycznie kozie, a kaszki robię na modyfikowannym.
ugotowałam Michałkowi budyń dzisiaj jednak na kozim, ale zjadł 3 łyżeczki. jest jak ze wszystkim u niego, apetyt tylko chwilowy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 cze 2007, 20:04

ja na razie odczekam z tym krowim mlekiem chyba, ew, sporadycznie cos mu dam na nim przygotowane, np taki budyn...
na razie je serki, maselko

dziewczyny ale sie wzruszylam przed chwila dostalam kosz czerwonych roz od Tomka na nasza jutrzejsza 4 rocznice
35 pieknych , cudownie pachnacych roz.., ale mnie zaskoczyl... :-D

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

26 cze 2007, 21:15

dobry wieczor :-D
ja wlasnie od dwuch dni powoli podaje z kartonu (1,5%),przy Ani czekalam do roku ale tym razem sprubowalam wczesniej i nic sie nie stalo :-) ja tez czytam rozne relacje na temat podawania mleka z kartonu ale to jakos wszystko mija sie z prawda ze dopiero od 3 lat powinno sie podawac,to dlaczego podaje sie dzieciom serki czy jogurty przeciez one nie sa na mleku w proszku robione,dla mnie to nie jest zbyt logiczne ale niech kazdy robi jak chce :-)

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

26 cze 2007, 21:19

Czesc Edytka zadzwonie do Ciebie jutro :-)

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

26 cze 2007, 21:27

justysia30, no mam nadzieje ,jutro sroda :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości