Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:18

Kurcze pogoda taka byle jak, wieje, boję siętroszkę tego wyjazdu by mała mi się nie rozchorowała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-27, 13:19 ]
Elu ja tez tylko luknełam na to forum, nie che ciśnienia sobie podnosić

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 13:19

WItaminko, a gdzie Ty na kafe byłaś? Masz linka do naszego byłego forum?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:21

Joluś Witaminka prosiła mnie o linka wiec podałam, to źle?? Dajmy juz temu spokój, mnie wkurza świadomośc, że ta osoba może ma radochę, że tak piszemy o tym :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 13:22

dobrze, a co sądzi reszta, chciałabym usłyszeć opinie większości, bo niestety wszystkich się nie da zebrać..... i jeżeli ta "niestety" nie napisze teraz w czym problem, to niech mi już ze swoim cierpieniem związanym z przebywaniem na naszym forum nie wyskakuje, i jeśli się nie ujawni, to niech nie zarzuca nam wypowiadanie się jako anonimowe osoby, do czego wydaje mi się nie posuwamy, ja jestem przekonana że to ktoś z KAFE mąci, mamy tam ze 2-3 "życzliwe" a z drugiej strony zagląda tam tyle osób, że hej
dziewczyny piszą, ze to ktoś z nas.... ja sie serio pytam jeśli Ci w czymś dokuczamy?, twierdzisz "że my nie lubimy, że my że my tamto, a Ty też masz kogoś kogo nie lubisz", więc o co chodzi? tzn wynika z tego ze mnie lubisz, bo jeszcze mi tego nie powiedziałaś.... kogo jeszcze lubisz? LASECZKI, czy ktoś Wam powiedział, że Was nie lubi?

Witaminko piszesz a na kafe jest coś takiego:
"witaminka25 (niewinna82@tlen.pl) niewinna82@tlen.pl
nie wierzyłam a jednak.... Mój nick też tu się pojawił. Tak z boku wygląda trochę jakbym to ja anonimowo tak pisała..... Nie wiem czy uwierzycie czy nie ale to nie ja..... I również trochę wzburzona jestem."
1.czy to Ty pisałaś? bo to się już dziwne robi?
2. czemu miałbysmy Cię podejrzewać
3. dziwi mnie ze jak przeczytałaś kafe, skąd miałaś linka? nie pytasz kto to WIKI i czemu Cię z nią porównują..... możesz mi odpowiedzieć

absolutnie Cię nie obwiniam, jestem bardzo ciekawska, zwłąszcza że ktoś psuje i chce być co do Ciebie pewna, po prostu.

[ Dodano: 2007-06-27, 13:25 ]
asiapanda, kiedy podałaś tego linka? chyba dość dawno?

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 13:26

sorry brak mi słów odnośnie tej fałszywej osoby. JEst mi po prostu bardzo przykro, ze jest z nami ktoś dwulicowy, ktoś kto ma skrzywioną psychikę i chce za wszelką cenę nam dojebać. Jak tak sobie myślę nad tym to zrobiło mi się jeszcze gorzej, bo ja tu czasem Wam wywlekam moje żale, smutki, ale i radości i ten ktos po prostu może siedzieć i się ze mnie nabijać, szydzić itp. :-( Chciaąłbym stworzyć jakieś zamknięte forum, żeby nikt już nas nie podczytywał, chciałabym wyeliminować tą fałszywą istotę z naszego grona. Ale chyba się nie da. Zawsze jakiś "smrodek" się do nas przypląta, jak nie Wiki to znów październikówka.... przykre i żenujące.
Rzecza oczywistą jest to, że się nie da wszystkich lubic, ale nikt nie każe tej istocie lubić i nam słodzić, po co to robisz? Czujesz jakaś presję? Chcesz też czuć sie lubiana a tylko w ten sposób umiesz sobie zaskarbić sympatię? Tylko kłamstwem?
To wszystko burzy moją wiarę w ludzi....poraz kolejny....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:26

Dziewczyny to już jest dziecinada, jakaś gówniara (mam nadzieję, ze nikt z nas - nie wierzę) ma zabawę naszym kosztem. Ja podałam linka Witamince, zabijcie mnie za to, co to za problem. Idę bo się wkurzyłam, jeśli taki był cel tej anonimówki to gratuluję, wkurwiła kilkanaście osób. Normalne przedszkole! Sorry, zę sie unosze, ale już nie mogę...

[ Dodano: 2007-06-27, 13:28 ]
Jestem za tym samym co Gosia, nie da sie jakoś inaczej, żeby nikt nie czytał!!!

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 13:32

nonono mać o co chodzi? to już jakaś bonanza isę robi!
Anonimowa się nie przyzna, wiadomo...pewnie jest tu lubiana na TT bo wszystkim fałszywie słodzi i się cieszy, że nas w chuja robi.
ŻENADA październikówko, ale nie bój się na pewno są sposoby na eliminacje takich trolli.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:35

Proste jest problem, to go wyelimonować, wykasowac temat i już, jabym nawet tam nie zajrzała gdybyście o tym nie wspomniały, dla mnie cafe to przeszłość, po co tam łazić jak tylko same przykrości z tego.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 13:38

asiapanda, tylko wykasować trzeba i ten na TT, chyba musimy zacząć do siebie listy pisać i to te na papierze, bo jeszcze będzie twierdzić że je przechwytuje :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 13:39

ciekawe czy znajdzie się to samo IP dla "październikówki" i którejś z TT? Riterko zatrudnisz małża do poszukiwań? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość