Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 16:26

Moja przed chwilą zwymiotowała mi jak jej dałam samo :ico_placzek: Już nie wiem jak dawać, ech...
Elusiu Ciebie nie da się nie lubić, zresztą jak wszystkich, każdy ma swoje gorsze dni jasne, ale jesteśmy ludźmi i mamy swe uczucia, daltego uważam że takie bzdurne wypowiedzi tylko zaciskają więź między nami i tyle na ten temat :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

27 cze 2007, 16:38

a mnie denerwuje że ktoś ma radoche

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: prowokacja się udała

ja jestem ze skasowaniem kafe , tego w.atku nie ma co żałować , bo powstał w nerwach że nasz ukochany pamietnik został skasowany :ico_placzek:

i tyle na ten temat

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 16:39

Witaminko wrzuć na luuuz :)

[ Dodano: 2007-06-27, 16:40 ]
Kurcze tak dostakuje do kompa, bo mała łazi, długo nie spała, a teraz się śmieje, a najbardziej jak na pupe upada :)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 16:40

Witaminka25, jedno trzeba przyznać, że jak się pojawiasz to zawsze się coś dzieje, nie było Cie z mies i była cisza i spokój, a tu drugi dzień i BUM :-D .... i wiesz zawsze po takiej nieprzyjemnej burzy, jak ludzie są czyści jest przyjemniej.... przynajmniej mam nadzieję

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 16:44

U mnie była przedwczoraj burza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 16:44

wróciłam z relaksującego spaceru - jest mi lepiej.

DZięki dziewczyny za wsparcie i solidarność. Mimo wszystko jesteśmy razem! I tak już zostanie! Trudno, jeśli ktoś nam chce fałszywie słodzić, jego sprawa, jego sumienie i kij mu w oko ;-) A jeśłi chce wywalać nam swoje flustracje no to tylko można jej współczuć, bo to biedny i chory człowiek :ico_puknij:

Chyba tak jak MArgo napisała, będę sie trzymać tego, ze poznałam super dziewczyny w Suchej, a pewnie jeszcze poznam niejedną super laskę na następn ym zlocie :-)


A tu coś o wysadzaniu na nocnik:
Ważną zasadą w mądrym towarzyszeniu dziecku w jego rozwoju jest podążanie „krok za nim” - nie przyspieszanie niczego, by nie frustrować dziecka, gdy nie poradzi sobie z zadaniem za trudnym dla siebie, ani też nie kroczenie razem z dzieckiem, by nie wyręczać go, gdy napotka trudności.

Przykładem pierwszej postawy (kroczenie „przed dzieckiem”) jest zbyt wczesne sadzanie dziecka na nocnik, podczas gdy rozwojowo dziecko ma do zrealizowania inne zadania: uczy się komunikowania z otoczeniem, zaczyna chodzić i poznawać coraz to dalsze miejsca, rozpoznawać zagrożenia, uczy się coraz bardziej precyzyjnego manipulowania przedmiotami, nawiązuje pierwsze świadome relacje z bliskimi sobie osobami. Z perspektywy dziecka są to dużo ważniejsze i bardziej atrakcyjne zadania, niż załatwianie się do nocniczka.
Adriana Hajdas, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Strzelcach Opolskich

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

27 cze 2007, 16:44

a teraz się pytam kto mi podmienił dziecko w Suchej??? przyznawać się

Asiu Ola je żółteczko w zupce rozgniatam ze powstaje papka

Aneta jak by moj mąż taki numer wycioł że nie jedzie z dzieckiem do lekarza to nie wiem co bym mu albo z nim zrobiła ale dziecko by u lekarza sie znalazło
a z tym moczem to ja tez słyszałam , jak dla mnie meksyk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 16:45

byłam na rozmowie, praca byłaby już od 1go, tylko musiałabym u niego siedzieć w biurze, a ja tak nie mogę, bo mam Zuziulka.... powiedział, że da znać w pon, i jak mnie nie zatrudni to będzie mi podsyłał zlecenia, tylko jak już kogoś znajdzie to nie wiem ile tego będzie, ale anwet jakbym szarpnęła 100zl miesięcznie to bedzie git i coś do CV bedzie do wpisania. Dostawałabym okres próbny 800zł, pół roku 1000zł, a potem 1200zł..... zdałoby się, BO AJ AUTO MUSZĘ KUPIĆ ŻEBY DO WAS NAD MORZE I DO WROCŁAWIA I DO LUBLINA I DO CZESTOCHOWY I DO WA_WY jechać !!!!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 16:47

Dzięki Gosiu za info z tym nocniczkiem, mama wciąż mi wisi nad uchem "sadzaj na nocnik, bo będziesz miała problem"
Mosob próbowalam w zupce i pluła dalej niz widziała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

27 cze 2007, 16:47

Sosna, a do Krakowa to co , za daleko???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość