Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 16:10

Jasnie Pani :) pisze:nie boli - swedzi
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Jasnie Pani Ty to masz poczucie humoru :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 16:12 ]
Marcia ja tez byłam zszokowana na poczatku ciąży opieką tu, ale jak sobie wzięłam to na spokojnie to stwierdziłąm ze tu o niebo lepiej wiec sie nie przejmuj,
aha, na pocieszenie Ci dodam ze ja nawet na to spotkanie o paszport jeszcze sie nie umówiłąm

[ Dodano: 2007-06-27, 16:14 ]
no i dzwonie sie umówic do tego konsula od soboty i nonono :ico_puknij: nikt nie dbiera to po co podają nr tel???? :ico_puknij: oj ja im jazde zrobie :569: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 cze 2007, 16:17

nareszcie doczytalam was, troche tego bylo.

lucy23 pisze:gosiaa Tomus duzy chlopczyk,nie wyglada na niejadka

No wlasnie, ale on to tuczony na kaszy. Po za nią by mogl nic nie jesc.

fela pisze:zauwazylam ze tomek gosi w majteczkach juz chodzi

Fela dobre masz oko. Na zdjeciu jest bez pieluchy ale to nic nie znaczy. Wtedy akurat probowalam go przestawic, robil siku na nocnik i za chwile podsikiwal. Raz bardzo duzo nasikal wiec ubralam go zadowolona w spodenki i do sklepu sie wybralam. Tomek latal po sklepie nagle czuje jakies mokre na nodze. Patrze w dol a to Tomek sie zsikal. :ico_wstydzioch: Tak mi wstyd bylo :ico_wstydzioch: ze wzielam go na rece zeby nikt nie poznal ze ta wielka plama to jego sprawka. Wiec teraz w pieluchach lazi, jedynie co wieczor o 21 na nocnik kupe robi. Na szczescie uporzadkowaly sie te sprawy i juz nie ma zaparc.

Ilonka z domem chwile czekam. Bo murarza chce zmienic i nie wiem jak to bedzie. Na razie mam chwile zwatpienia. Ale jakos to bedzie. Vinee sliczniutka urosla dziewczyna porzadnie. A pamietam jak zaczelam pisac na forum to miala 6 miesiecy. Rzeczywiscie strasznie ten czas leci.

marcia_pod witaj!!! A skad jestes z polski? I ile masz lat? I w ogole cos opowiedz o sobie.

Julie rzeczywiscie korzystaj z babci poki na miejscu siedzi. A solarium bardzo dobrze wplywa na nastroj. Ja uwielbiam chodzic przede wszystkim w zime jak na dworze zimno,choc niestety nie mam czasu.

Kasik mam nadzieje ze Viki szybko przejdzie ta skaza. I nie bedzie tak cierpiala. A moze wybierz sie do innego lekarza jak ten przepisuje nie pomagajace leki.

Jasnie Pani łozeczko Łucji bomba. :ico_brawa_01: I jakie tanie. Chyba tez Tomka lozeczko na allegro sprzedam i takie kolo kupie. Ostatnio w tesco widzialam za 2zł. Ze tez 2 lata temu na to nie wpadlam.

Marta zycze porodu wymarzonego tzn w wodzie. Ale mnie szczerze mowiac takie cos nie pociagalo. Nie wiem jakas staromodna pod tym wzgledem jestem. Ja chcialam tylko lezec bo na nic innego nie dawalam rady z bolu, a polozna kazala mi po pilce skakac. A czy to prawda ze nie nacinaja w wodzie krocza?

swbasia ty nam zazdroscisz ze mamy dzieciaczki przy sobie a ja z rozmarzeniem wspominam czas ciazy. To najszczesliwszy byl okres w moim zyciu.

Lucy ja calkowicie inna bylam. Lezalam w szpitalu i kto tylko chcial Tomka na rece to mu dawalam. Pamietam jak siostra przyszla i sie bala go wziac na to szagier szybko ciach i Tomka nosil. Moze dlatego teraz to takie cyganskie dziecko i do wszystkich chodzi. Przynajmniej wstydliwy nie jest :)
A do pomocy na poczatku pilnuj swojego a potem zobaczysz jak sobie swietnie bedzie dawal rade. Moj P tez na poczatku troche odlaczony ale jak Tomek mial 8,5 miesiaca to siedzial z nim sam w domu i spisal sie na medal. Tomek wstawal 8-9 a moja mama przychodzila o 14:30 i juz dalej siedziala z Tomkiem. Smieje sie do tej pory ze o 14:31 P juz dostawal szalu jak mama nie przyszla. Mowil ze Tomek niegrzeczny itp. Tylko dziwne ze robil sie nie grzeczny dopiero o 14:31, a wczesniej aniolek.

Fela co do spania to Tomek spi 2-3h dziennie. Wstaje 8-9 a kladzie sie spac 22-23. Bede chciala trzymac dzienne spanie jak najdluzej sie da bo gdyby nie spal w dzien to by padal wczesnie a wtedy bym go malo widziala bo dopiero o 19 w domu jestem.

Jaśnie Pani tatus jaki przystojny. I jaki mlody. Ile on ma lat?

Madziorka a gdzie ty jestes??? Znowu spisz do poludnia? Czy rodzisz juz?

Delfina Maycia sliczniutka, a jaki niemowlaczek w tej pizamce.

No dobra tyle sie naczytalam wiec teraz wy sie meczcie przy moim poscie bo chyba sporawy wyszedl

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 cze 2007, 16:37

czesc mamcie.... i :ico_ciezarowka:

wrocilam niedawno do domku :ico_oczko: ... od poloznej.. znow mialam szybki spacer... :ico_brawa_01:
bo ciezko sie wstaje o 7.30 kiedy przyzwyczailam sie juz ze dzien zaczynam od poludnia , a bywa ze i pozniej :ico_wstydzioch: hihi wiec znow musialam gonic, zeby nie spoznic sie za bardzo hihi :ico_olaboga: :ico_brawa_01: ale co tam.. dobrze mi to zrobilo... :ico_brawa_01: i ciagle mam sile, :ico_szoking:
oczywiscie z maluszkiem wszystko ok... :ico_brawa_01: ulozony jest bardzo dobrze :ico_brawa_01: (mam nadzieje, bo to wywnioskowane jedynie na podstawie macania po brzuchu hihi :ico_brawa_01: ) cisnienie ok, i coz wiecej moge sie tutaj dowiedziec??? hihi :ico_brawa_01:
we wtorek mam zabukowana kolejna wizyte jesli do tego czasu sie nie rozpakuje :ico_oczko: hihi w razie przeterminowanie czekaja 12 dni a potem wywolanie :-D i jak pocieszyla mnie polozna... wiekszosc ciaz bywa przenoszonych :ico_olaboga:
dopiero dzis wpadlam na pomysl, aby zapytac jak moja skolioza ma sie do ewentualnego znieczulenia zewnatrzoponowego.. :ico_olaboga: . no i polozna nie bardzo wiedziala co mi odpowiedziec.. :ico_noniewiem: . zadzwonila do szpitala i w poniedz mam sie zglosic na badanie pod tym katem.. :ico_noniewiem: i zobaczymy.. jesli bedzie najmniejsze ryzyko to raczej sie go nie podejme.. :ico_placzek:
:ico_nienie: i bede musiala zadowolic sie (czyt zaciagnac sie hihi) gazem...i poudawac glupiego jasia hihi :ico_olaboga:

a po wizycie oczywiscie nie moglam przejsc obojetnie obok zakupkow :ico_oczko: hihi i zakupilam kilka fajnych cudeniek w tk maxie :ico_oczko: hhhhihi mam wreszcie dla babęlka cieply dresik.. :ico_brawa_01: uniwersalny, bo kremowy kubusia puchatka hihi i body zolte w pomaranczowe kraby6-12 miesiecy hehe :ico_oczko: , oraz taka slodka sukieneczke pluszowa z rajstopkami koloru piaskowego hihi :ico_oczko: na 6 miesiecy hehe :-D , kocyk kubusia puchatka :ico_brawa_01: i dla siebie fajna letnia sukieneczke hihi :-D takze bardzo sie ciesze z zakupkow hihi :-D

a co do nastroju porodowego.. to melduje, ze nadal u mnie brak!!!!!!!!!! hihi :-D
adam mowi, ze on chyba cala noc bedzie czuwal, :ico_puknij: bo im blizej terminu to bardziej sie stresuje :ico_puknij: .. a ja spie jak susel. :-D .. nie chce mi sie czekac, niecierpliwic itd :-D hihi mamy jeszzce czas... :-D trzeba spac ile sie da.. :ico_brawa_01: . hihi
dzis zadzwonilam do niego z informacja, ze wody mi odeszly. :ico_szoking: . boze a on juz chcial gonic do mnie piorunem hehe .. :ico_puknij: na zartach sie nie zna... :ico_oczko: hihi
od kilku dni uczy sie nowych slowek po angielsku pomocnych przy porodzie hihi :ico_oczko: ale w stresie napewno wszystkich pozapomna albo co gorsze pomiesza hihi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: faceci!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a teraz zmykam poczytac posty bo przyznam sie, ze jeszcze nie nadrobilam :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 cze 2007, 16:41

Kasia79 co do wlosow kreconych Delfiny. Moze nie mam tak bardzo pokreconych ale popatrz na to zdjecie. A zeby mi sie tak krecily to po umyciu glowy nakladam pianke z woskiem i tak ugniatam wlosy suszac je jednoczesnie. Jejku ale sie dzisiaj i rozpisalam i zdjec nawklejalam a to dlatego ze sie ciesze ze Ilonka wrocila!!!
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-27 ]
madziorka hihi pisze:dopiero dzis wpadlam na pomysl, aby zapytac jak moja skolioza ma sie do ewentualnego znieczulenia zewnatrzoponowego..


ja mam skolioze i kiedys mialam usuwaną łękotkę z kolana i wlasnie mi dali takie znieczulenie zewnątrzoponowe ale pamietam ze bardzo sie wtedy obawiali i debatowali dlugo czy zrobic mi takie. Podobno jest duzo wieksze ryzyko ze ci nie wbiją tam gdzie potrzeba. Moze rzeczywiscie gazik starczy co?

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 17:14

martuchafrost, ja bukowalam spotkanie na necie adres tej strony to http://www.polishconsulate.co.uk/organizer/ tam wybierasz sobie termin i wpisujesz swoje dane itp.
madziorka hihi, fajnie ze wszystko w porzadku z dzidzia :-) i ze sie dobrze czujesz
ja ide robic objad bo sie zasiedzialam heheheeh :ico_wstydzioch:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

27 cze 2007, 17:15

Gosia no nareszcie, zdjecia bomba, i duzo sie nie pomylilam, z Tomusia juz kawaler!!! Pewnie nastepne zdjecia z Tomusia slubu dopiero??? :ico_smiechbig:
Kasia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiedzialam, ze czegos zapomnialam!!! :ico_sorki: Juz kochana mowie, a raczej pisze, uzywam do krecenia pocietej pieluchy tetrowej na paseczki, nakladam paseczek na dlugopis nakrecam wlosy, i wyciagam dlugopis i zwiazuje konce pieluchy, i juz!!! Kasia musisz nakrecac male kosmki wlosow, nie zupelnie mokre, tylko wilgotne i nakrecac na noc, mozna suszarka podsuszyc bo moga nawet po nocy byc troche wilgotnawe!
Felunia teraz na Ciebie kolej z fotkami!!! :-D
Julie :ico_brawa_01: super, ze juz masz opiekunke!!!
Fela zapomniala bym, odpowiedziec na Twoje pytanie, z tym widelcem to tak, ze pare dni temu zaczela przy jedzeniu krzyczec DAJ na widelec, to to dalam, i sama zaczela nim jesc :ico_szoking: sama w szoku jestem, myslalm, ze to normalne???
Lucy ciesze sie, ze dajesz na luz z ta nadopiekunczoscia, warto sie mezem powyreczac, ale tak wlasciwie, to moim zdaniem ojciec jak i mataka maja takie same prawa i takie same obowiazki wobec dziecka!!!! Boze ile ja mam takich kolezanek, ktore jak obserwuje w relacji z mezem to mam wrazenie, ze dziecko ktore maja wspolnie jest tak naprawde dzieckiem tylko matki. Zdarzaja sie np teksty gdy dziecko placze: MARTA ZROB COS Z NIM!!!! No gdyby cos takiego uslyszala to :514: :502: :503: :502: :514: :503: :512: z miejsca!!!
Martucha jedz bananki, bo zdrowe :ico_haha_01: a ztym cisnieniem to myslalma, ze ci skacze??? :ico_noniewiem:
Jasnie Paninie od razu Krakow zbudowano, dopiero urodzilas zdrowa sliczna Corcie, daj organizmowi odpoczac i zobaczysz zaczna sie spacerki z dzidzia i kilogramy same spadna, nie podjajdaj slodyczy i bedzie lux!!! Pamietaj slodkie Twoj wrog :ico_smiechbig:
Kasik moze rzeczywiscie krochmal pomoze??? Jak Maya miala problemy ze skora niestety tylko oilatum pomoglo, w krochmalu, rumianku kapalismy ja od urodzenia, no ale moze Ksiezniczce krochmal akurat pomoze???
FITNEY GDZIE SIE KOCHANA ZAGUBILAS??? :569: :569: :569:
Ilonka :ico_smiechbig: Maya nie chodzi, jeszcze. Jak na razie staje sama i tak sobie stoi, cykor boi sie dac kroczek. Ewentualnie sama pcha wozek, ale trzyma sie :ico_haha_01: A Wienne kiedy zaczela chodzic???
Madziorka wczesniej pisalam Ci o fridzie.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 cze 2007, 17:47

marcia_pod witaj serdecznie! wiedziałam, ze nam sie nowych mamusiek namnoży :ico_brawa_01: :ico_oczko:
DELFINA, masz szczęście! :-D tak myślałam, ze o mnie zapomniałaś :ico_oczko: ale chyba zwykły materiał też może być/ albo wezmę lenki jakieś stare pieluchy w ostateczności :ico_oczko: tylko kurcze taki zabieg chyba troche trwa co? może na sobote sobie zrobie, bo mi sie strasznie te twoje loczki podobają :ico_brawa_01: a tak a propos facetów, to ja troche za późno zaczęłam kube angażować i to wcale nie dlatego, ze sie bałam, ze sobie nie poradzi, tylko on tak wolno wszytsko robił, ze mnie do białej gorączki doprowadzał :ico_zly: ale teraz czuje, ze to była jego technika na unika :-D więc Lucy do dzieła, Tata niech sie teraz synkiem pozajmuje! :ico_oczko:
Fela
Gosia ja tez lence na podwórku, jak jest ciepło, majtochy zakładam, ale na razie bez rezultalu, sika gdzie chce :ico_oczko: może ja mam te włosy za ciężkie? bo mi w życiu na piankę by sie niestety nie ułożyły :ico_noniewiem: naprawde trudno mi zmienić fryzure, może te pieluchy Delfinki coś pomogą :ico_oczko:
Jaśnie Pani ale ty musisz cały czas te pas nosić? ja to normalnie jestem jak jakiś neandertalczyk, nic nie wiem o żadnych nowościach :ico_oczko: ty nosisz sobie pas, a ja sie ciągle o niego pytam...jakieś zboczenie :-D
swabisia i co dobrego zrobiłaś na obiadek? chłop nakarmiony? :ico_oczko: bo jak głodny to zły :-D
Marta czyli widzisz nie boli tylko swędzi :ico_haha_01: ja z was nie mogę dziewczyny :ico_haha_01:
Madzia bardzo sie ciesze, ze maleństwo ma sie dobrze u mamusi :ico_ciezarowka: zakupy jak zwykle udane...gdzie ty madziulka te wszystkie rzeczy mieścisz? masz jakieś specjalne szafy czy co? :ico_oczko:
Ilonka ja mam przebite uszy, ale mama zaprowadziłą mnie jakoś po komunii, bardzo lubie kolczyki, szczegolnie jakieś malutkie i zawsze je u innych zauwazam. musze kube namówic na przebicie uszków u lenki :ico_oczko:

kuba pojechał z lenką do moich rodzicow, bo pomaga mojemu bratu zrobić remont tam gdzie my wczesniej mieszkaliśmy. ja sie powoli szykuje, mam nadzieje, ze nikt spotkania nie odwoła, bo sie wściekne :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 17:52

gosia888 pisze:Jaśnie Pani tatus jaki przystojny. I jaki mlody. Ile on ma lat?

18 :-D :-D , tak powaznie to 26, ale dobre ma geny to mlodo wyglada :ico_oczko:

mowilam, ze madziorka na zakupach :ico_oczko:

DELFINA pisze:Pamietaj slodkie Twoj wrog

na szczescie przyjacielem nigdy nie bylo :ico_oczko: , chyba juz pialam, ze ze slodyczy preferuje schabowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

27 cze 2007, 17:54

hej
pisze po raz kolejny posta :ico_placzek: :ico_placzek: i zakazdym razem jak tu whodze to nie ma :ico_szoking: :ico_szoking:
strasznie denerwujaca jest ta wiecznie wyskakujaca informacja o skasowanych watkach :ico_zly: :ico_zly:


widzialam cudne dzieciaczki,kraglutkie brzuszki i fajniutkie mamuski :-D

KASIU
nie wiem czy zauwazylas ale calkiem pisac przestalam :ico_oczko:
poza tym codziennie mysle o ucieczce,brak pracy mnie wykancza psychicznie,w czym jeszcze maz mi doklada od siebie :ico_noniewiem: chcialabym pracowac w fabryce plyt cd na greenfordzie ale nie znam nikogo kto by mnie poinformowal gdzie to ani jak tam sie dostac,bo przez agencje nie ma szans,juz dawno cv wyslalam :(

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 17:54

kaasiaa79 pisze:Jaśnie Pani ale ty musisz cały czas te pas nosić? ja to normalnie jestem jak jakiś neandertalczyk, nic nie wiem o żadnych nowościach ty nosisz sobie pas, a ja sie ciągle o niego pytam...jakieś zboczenie

bo ty forumowy zboczek jestes :ico_oczko: . tylko w dzien sie go nosi i najlepiej cwiczenia jakies do niego robic, ale ja cwiczen jeszcze nie moge, lekarz powiedzil, ze dopiero po 6 tygodniach od porodu moge zaczac.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość