Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 cze 2007, 23:19

iw_rybka, no wlasnie nic :-d cos tam probowalam sprawdzic ale nie wiem jak sie to robi :-D ale naucze sie :-D to mial byc odtwazacz z piosenka :-D

[ Dodano: 2007-06-27, 23:21 ]
z ta piosenka bardzo mi sie podoba :-D http://klauuduusia91.wrzuta.pl/audio/cdG9vJa01n/

[ Dodano: 2007-06-27, 23:25 ]
Dobrej nocy :-)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 23:26

justynat. pisze:Hej!!
Prosze Was dziewczyny jak robiłyscie wyniki czy wasze dzieciaczki miały podwyzszone płytki krwi (plt) bo mój Cyprian ma przekroczona norme, norma jest 110-440 a on ma 681. Czytałam ze jest podwyzszony przy chorobach krwi!! :ico_placzek: :ico_placzek:
moja miała 530. i to było w normie. niemowleta mają wysokie. to fizjologia.

[ Dodano: 2007-06-27, 23:33 ]
dzieki za komplementy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasik bedzie dobrze na szczepeniu. moja mała płakala ale jakos dałam radę... super ze z nią juz lepiej!!!!!

delicja
jak mała miała bolesci brzuszka to nosił... teraz ja czasem wezmie, ale zwleka do ostatniej chwili jak marudzi... ech...

Iwonka mamy oboje fajnych bokserów!!!!!

[ Dodano: 2007-06-27, 23:40 ]
ja mysle co mojemu mam zrobic zeby nie czuł ze zżędzę a zajał sie wiecej dzieckiem.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 cze 2007, 23:52

Dagles, tak - super bokserzy :-D

Maly juz sie wierci - zaraz sie pewnie obudzi na jedzonko.

Ja mojego podchodze psychologicznie - jak raz wykapal malego,bo ja robilam mu kanapki do pracy,to patrze - swietnie mu idzie,maly nie placze,nawet przy wychodzeniu z wanny :ico_szoking: A jak razem kapalismy to zawsze plakal jak go wyciagalismy - wiec mu powiedzialam,ze jak on to robi,ze jemu maly nie placze???? ( oczywiscie zaraz czul sie dowartosciowany ) i sam zaczal sie garnac - ja go wykapi bo tobie on placze :-D A ja na to jak na lato :-D

Moj tlumaczyl,ze chcialby zeby maly juz chodzil,mowil - zeby go ciagnal za rekaw - tata na spacer,na rower itp. Myesle,ze wtedy juz wogule chetnie bedzie sie nim zajmowal :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-27, 23:53 ]
dobra - ide spac.Maly przestal mlaskac,wiec chyba mam spokoj do 2.00

Do jutra :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 cze 2007, 01:09

mój Eryczek pierwszy chlopak w kwietniu hehe ale godzinki niema no to pisze-01:06 czasu UK(w nocy)
pozdrawiam Bużka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 01:29 ]
znikneła mi wiadomośc!!! a więc od nowa!!!

Dagles ja tez nielubie karmić piersią a juz myślałam ze jestem zła!!!

a co do spania to Eryk śpi od jakiegoś czasu cała noc a wcześniej budził się raz co najwyzej dwa!!!-mam farta-bo z nas takie 2 śpiochy!!!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 cze 2007, 09:20

Mróweczka, witaj :-D

A ja uwielbiam karmic piersia. Moj maly jest wowczas tylko dla mnie - a ja dla niego. Kiedy placze,ze jest głodny i ja szybko ukladam nas do karmienia - podaje mu cycusia a on przestaje w momencie plakac i patrzy mi w oczy - cudowne uczucie.

A najpiekniej jest jak juz zasypia - i podnosi na sile powieki zeby jeszcze popatrzec i widzi mnie i usmiecha sie z polprzymknietymi powieczkami niewypuszczajac cycusia z ust. No poprostu boskie uczucie :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 09:35

Mróweczka pisze:Dagles ja tez nielubie karmić piersią a juz myślałam ze jestem zła!!!

a co do spania to Eryk śpi od jakiegoś czasu cała noc a wcześniej budził się raz co najwyzej dwa!!!-mam farta-bo z nas takie 2 śpiochy!!!
pozdrawiam

hehe to moze nasze tez zaczną przesypiać niedługo?????? :ico_brawa_01:
ja nie lubie karmic piersią... nigdy nie jest mi wygodnie , a tem mój mały histeryk rzuca sie i płacze, wiec juz w ogóle super :/ (ale juz przyzwyczaiłam sie... karmienie butelką równiez wymaga pracy wiec spox)

[ Dodano: 2007-06-28, 09:38 ]
iw_rybka pisze:A ja uwielbiam karmic piersia. Moj maly jest wowczas tylko dla mnie - a ja dla niego. Kiedy placze,ze jest głodny i ja szybko ukladam nas do karmienia - podaje mu cycusia a on przestaje w momencie plakac i patrzy mi w oczy - cudowne uczucie.

A najpiekniej jest jak juz zasypia - i podnosi na sile powieki zeby jeszcze popatrzec i widzi mnie i usmiecha sie z polprzymknietymi powieczkami niewypuszczajac cycusia z ust. No poprostu boskie uczucie :-D

kurcze ale zazdroszcze!!!!!!!! moja Jagoda nie lubi np. na leżąco byc karmiona (ze obie lezymy), patrzy gdzies za mnie... :/ moze 5 razy zasnela przy mojej piersi w ciągu tych 3 miechów... (nie to ze narzekam, bo ładnie zasypia sama w łóżeczku, wiec jestem happy)
ale śmiac mi sie chce jak bada dłonią cały mój dekold, stanik hehe albo szarpie za bluzkę, stanik hihi

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 cze 2007, 09:52

czesc
Jedni lubia inni nie lubia a ja zazdroszcze ze karmicie piersia... :ico_placzek: bardzo chcialam karmic .. i co :ico_placzek: zero mleka dziecko glodne echhh .. trudno na butli tez sie wychowa ale zal pozostal ...fajnie jest kiedy dzidzia wtula sie w cyca i mruczy slodko jak zasypia ... no ale moj tez mruczy jak po butli biore go do odbicia wtedy tak sie we mnie slodko wtula :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 09:53 ]
Dagles, Twoja jagodka ma coraz to ciekawszy opis daty urodzin :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 09:56 ]
wiecie co ..pokaze wam cos ... wczoraj mialysmy z bratem i z siostra glupawke ... Siostry blizniaki dostaly od kogos takie fajne okulary jak ma stepien w 13 posterunku i porobilismy sobie zdjecia w tych okularach ... teraz mam zdjecia ''nienormalnej'' rodzinki :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 09:57 ]
Tylko sie nie smiac :-D :ico_nienie: :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 10:01 ]
Obrazek
Miss swiata moja siostra Iwona

[ Dodano: 2007-06-28, 10:02 ]
Obrazek
Vice Miss swiata -Ja :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-28, 10:03 ]
Obrazek
Mister Uniwersum - moj brat Mariusz ( blizniak Iwony)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 cze 2007, 10:04

DAGLES - Andrzejek tez tak jezdzi po calym dekoldzie i podszczypuje drugiego cycusia.Maz sie smieje,ze zachlanny jest po nim :ico_oczko:

No ja lubie karmic na lezaco a nie umialam na siedzaco.Teraz Andrzejek jest wiekszy to jakos nam idzie :-D A w lozeczlu tez sam zasypia ,bo nie zawsze je przed snem :-D

No i moja siostra mowi,ze mi sie super dziecko trafilo do karmienia - nie poranil mi sutkow,w szpitalu tylko raz,najada sie szybko i nie traktuje cyca jako smoczka,wiec moze dlatego ja tak sobie chwale.Nie wiem ci by bylo,gdyby ciagle wisial na cycusiu,plakal przy tym i robiac mi rany :ico_noniewiem:

M0rD3CzKa, dajesz :-D

Acha - jedziemy dzis do Koszalina i wracamy w niedziele,wiec melduje,ze mnie nie bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 cze 2007, 10:04

Obrazek
Vice Mister Uniwersum - nasz przyjaciel Paweł

[ Dodano: 2007-06-28, 10:05 ]
Obrazek tu kacpi zeby pasowal do rodzinki missek :ico_smiechbig:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 cze 2007, 10:05

Mordko -troche ciemne te zdjęcia u mnie widać na żywo napewno kupa śmiechu :-D :-D
MARTYNKA je lepiej zobaczymy co dalej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość