Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

28 cze 2007, 10:31

wtrajcie,
no nareszcie jakiś ruch na tym naszym wąreczku się zrobił, miałam 42 posty do przeczytania :ico_szoking:

Pozdrawiamy was gorąco i uciekamy do pediatry,po wizycie napiszę co i jak

pa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 cze 2007, 11:36

Witam nadal nierozpakowana, ale spokojniejsza, bo znajoma poprosiła mnie o zrobienie kilku prezentacji z ang :-D :-D Fajnie, bo mam zajęcie i czasu brak na zastanawianie się kiedy Malutka zdecyduje się do nas przyjść hehe.
Juli, ja też radzę skonsultować się z lekarzem. Nie będziesz się tak niepokoić... Co do unormowania laktacji, to na razie nie mam o tym pojęcia więc się nie wypowiadam :-D
Avisek, dzięki za wiadomości od Asiuli. Biedna jest, w poniedziałek będzie 2 tygodnie jak ją trzymają w tym szpitalu...
Acia, widzę, że masz nowy avatarek, to zapewne TY :-) ? Troszkę niewyraźny, ale jakąś ładną buźkę widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Alinko, jak się czujesz? Czyżby coś się zaczynało dziać? Trzymam kciuki.
Nasza Lucy chyba tak zaabsorbowana Oliverkiem, że nie ma czasu zajrzeć na TT.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 cze 2007, 11:37

cześć, moja dzidzia ma się dobrze, dzisiaj zjadł jakoś mało i teraz śpi.Troche mnie martwi to, że od wczoraj robi zielone kupki,dzwoniłam do położnej to powiedziała że to może wiele rzeczy na to wpływać!Ale jakich?Kiedyś zjadłam szczypiorek! Ale żeby to? nie wiem?
A moje cycki w sumie mają się dobrze, ja karmię z kapturkami,to troche mniej boli,ale jak się Tomek przysście wygłodniały to mi się oczy zapadają...
To mój Tomy
Obrazek
A to mój mąż z moim tatą zrobił podłogę w domu. Wygląda imponująco!
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-28, 11:47 ]
Mój malutki jeszcze śpi...chwilowo daje mamie wolne! :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 11:48 ]
A wydaje z siebie odgłosy jak mały kogucik, albo ptaszek!

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

28 cze 2007, 12:27

hello
woadlam sie zameldowac 2w1

u mnie dalej nic, jestem po wizycie lekarskiej, gin zrobil mi masaz szyjki boli jak cholera ale watpie ze cos sie ruszy, strasznie uparte to nasze dziecko (po rodzicach)

nast kontrole KTG mam w sobote w szpitalu o ile nie urodze, zobaczymy :-D

musze duzo lezec, narzucili mi rygor i zostalam sama: mam i Rafal ciagke mnie klada, bo strasznie kluje mnie prawe pluco i nie mam czym oddychac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: tylko nie wiem czemu mnie to pluco kluje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

pozdrawiam was wszystkie goraco!!!!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 cze 2007, 12:56

Ale tu pusto, nie ma żadnej czerwcówki, mój dzidziuś jeszcze smacznie śpi, to sobie siedzę...sama!
A Hanah wydaje mi się że wszystkie dolegliwości miną po rozwiązaniu, ja najbardziej cieszę się że znowu mam pęcherz, jak nowiutki, siusiam i siusiam, nie wiedziałam żew aż tyle się mieści, bo już pod koniec to latałam z każdą kropelką! :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 cze 2007, 13:31

mala wstala po 10 i dopiero po 13 poszla spac, w miedzy czasie 3 razy cyc i nic.. oczy wielkie, spac nie chce - troche marudna byla... a ja juz taka glodna bylam... kupilam dzis fride do noska, bo gruszka nic nie chcialo schodzic a mala cos tam w tym nosku ma... w nocy strasznie charczała... probowalam cos sciagnac, ale niewiele mi sie udalo.. teraz zjadlam i bede troche sprzatac.. mam nadzieje ze mala pospi chociaz do 15....

agniecha - fajna podgloga - to chyba domek jednorodzinny - bo niezla przestrzen... a my sie wyprowadzamy w lipcu na wieksze mieszkanie choc nie za bardzo jestem zadowolona wizja przeprowadzki i kolejnego remontu....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 cze 2007, 14:33

Czesc Kochane :-D dopiero jestem bo rano byli zobaczyc dziadki prawnusie ale byli zadowoleni :-D a pozniej byla polozna i z dzidzia wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam wietrzyc cycki bo brodawki mam paskudne wiec teraz siedze a balony mi zwisaja hi hi :ico_oczko: AGNIECHA jesli synus ma zielone kupki to zjadlac cos a dzidzi to nie spasowalo tak mi mowila polozna.Trzymam kciuki za rozdwajanie kochane bo czerwiec sie konczy :ico_oczko: Moja Krolewna zje i spi 2 lub 3 godziny wiec jestem heppy :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 cze 2007, 14:40

Frydzuniu kochana GRATULUJĘ Ci wspaniałego Skarbusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 cze 2007, 14:46

frydza, wietrz wietrz, ja tez tak robilam i smarowalam w kolko bepanthenem...
moja mala tez przez pierwsze 2 tygodnie tak ladnie spala, minimum 3 godziny w dzien a w nocy lacznie i 6 godzin... teraz jej sie cos przestawilo

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 cze 2007, 14:54

avisek, Tak ta podłoga wygląda, jak mój A się śmieje że jak wielki salooon! To nie jest domek! niestety Mieszkamy w starej kamienicy, tylko że mamy 2 mieszkania 42 m połączone. Zdjęcie jest robione z sypialni, i widok na kuchnie.[
b]Frydza[/b], możliwe że coś ja zjadłam? Teraz jestem u mamy to zawsze coś tam więcej zjem!
Ja w sumie nie wietrze swoich mleczarni...a położna mówiła :ico_oczko: pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab, Semrush [Bot] i 1 gość