madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 cze 2007, 08:20

anetusia83, wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czemu przestałas odwiedzac wątek o dwulatkach?

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

28 cze 2007, 12:41

madziarka81, wiesz co zagladam tam czasami,ale wkurzyla mnie tam pewna osoba i mi sie odechcialo.sledze tamtejszy watek.
[b]Tagar w 4 tc

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 cze 2007, 16:07

anetusia83, no szkoda ze przez kogoś przestałas pisac. Wiesz ja mysle ze zadna z dziewczyn nie chciała Cię urazic i moze po prostu zle ją zrozumiałaś???

A byłaś juz u lekarza?

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

28 cze 2007, 16:08

Karina, koniecznie napisz jak tam bylo i co widzialas!!!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 cze 2007, 16:48

witam!!!byłam dzis na usg,wsumie bylismy razem z mężem ale on czekał za drzwiami,widziałam moja fasolcie :ico_ciezarowka: ,ma 5 mm,bije serduszko byłam zachwycona,mąż obejzał zdjecietez mu sie bardzo podobało,zaraz mnie zabrał na kebab,lody i zakupił mi drogie buciki ,żeby mi było teraz wygodnie :-D :-D :-D
Termin mam na 19 Lutego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 16:49 ]
ciąża młodsza o 2 dni niz na suwaczku :-)

[ Dodano: 2007-06-28, 16:54 ]
dziewczynki też was tak mdli???jak sobie z tym radziccie???

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

28 cze 2007, 17:55

karina, bardzo sie ciesze, ze u ciebie wszystko w porzadku, widzialas swoje malenstwo. Jestesmy w tym samym tygodniu ciazy:) Czyzby tak szybko rosl zarodek? Ja w zeszlym tygodniu, jak bylam na usg, a to byl 5 tydzien 5 dzien ciazy, widzialam zarodek, ktory mial zaledwie 3,5 mm, pewnie juz tez urosl? Teraz jestem w 6 tygodniu i 4 dniu (wiec 7 tydzien).
Co do mdlosci, to przeszlam katusze, calodniowe mdlosci, nudnosci i dwa razy szarpania i wiszenia nad muszla, bez skutku, bo nawet nie mialam czym wymiotowac. Przez mdlosci, ktore mnie dopadly juz w trzeci dzien po braku okresu, kompletnie nic nie moglam zjesc. Zylam na jednej kromce chleba z maslem, ktora ledwo co zjadalam i wodzie, teraz jest troszke lepiej, jem na sile, bo chyba troche sie przezwyczailam do tego stanu mdlosci, albo troche przeszly, w kazdym razie, to jak zmienna, raz lepiej a raz gorzej. Na szczescie jednak nie rzygam na dobre, ale apetyt nie wrocil.
Rano, jak sie budze mam ogromne ssanie w zoladku, ktore wywoluje mdlosci, jem wtedy pokrojonego w kawaleczki banana, leze i dopiero po 10 min. wstaje, w ciagu dnia jem choc po odrobince wtedy, kiedy poczuje ssanie, zeby nie doprowadzic do mdlosci.
Zauwazylam tez, ze jak sie zdenerwuje to mi sie poglebiaja mdlosci i to bardzo.
Oprocz tego chce mi sie spacccccccccccccc caly dzien.
Dziewczyny, jak wygladaja nasze malenstwa w 7 tygodniu?
Dzis zauwazylam, ze spuch mi brzuch, nie zaokraglil sie, ale jakos poszedl wszerz, ze mieszcze sie w spodnie, ale mnie uwieraja.
caluski

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 cze 2007, 18:26

karina22, super ze wszystko w porządku :ico_brawa_01:

Co do tych mdłości to ja tez przeszłam niejedno. Praktycznie od rana do wieczora trzymało, teraz juz jest lepiej, tylko zdarzają sie czasami.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

28 cze 2007, 18:29

Karina, jak super, ze widzialas!!!

Jejku, to tylko ja nie widzialam :ico_placzek:
Naprawde sie martwie... Lekarz widzial tylko pecherzyk ciazowy i zoltkowy, a nie widzial zarodka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A jesli tam nic nie ma????????????????????????????????????
Mam przyjsc dopiero za dwa tygodnie w poniedzialek... a moze pojde do kogos innego jutro... niech sprawdza jeszcze raz? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

28 cze 2007, 18:30

Cześć dziewczynki!

Co do mdłości to w szpitalu z mądrych księg wyczytałam, że trzeba na nie jeść!!! Zaskakujące, ale niesamowicie pomaga! Juz wcześniej to zauwazyłam, ale jak wyczytałam w książce o ciazy to mnie olśniło! Jak tylko zaczyna mnie mdlić robię sobie coś do jedzenia i zaraz przechodzi (ale podejrzewam,ze to sie odbije w kilogramach po ciazy)
Opuchnięty brzuszek możesz mieć od tego, że w organizmie gromadzą się płyny i gazy, przez co brzuszek wygląda inaczej ciąża jest jeszcze zbyt mała,zeby mogła sie uwidaczniać (pytałam lekarza w szpitalu)

A w 7tc dzidziuś rośnie i rośnie, m,ój w piątek miał 0,36 cm , a we wtorek na USG w szpitalu już 0,72 cm (lekarz stwierdsził, że jest to ksiązkowy przysrost jak na ten czas). Jak chcecie poobnserwować rozwój maluszka zalogujcie się na stronie pampers! Tam jest kalendarz ciazy tydzień po tygodniu!Dokłądnie opisany i ze zdjęciami! Super!karina22, strasznie sie ciesze, że w końcu ujrzałas swoje maleństwo i gratuluje! Pierwsze widok bicia serduszka jest niepowtarzalny;) Chociaż ja już je wiedziałm 3 razy i za każdym razem coraz bardziej się z niego cieszę (przez to, że moja ciaża jest zagrożona)

Pozdrawiam Was wszystkie!

[ Dodano: 2007-06-28, 18:33 ]
Tagar, kochana czekaj cierpliwie! NAjwcześniej na drugie USG idź tydzień od ostatniego (podobno tak jest najbezpieczniej na tym etapie ciązy), ale wciąż moze nic nie być widać, musisz sie uzbroic w cierpliwość. A powiedz miałas robione dopochwowe USG? Odpłatnie?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 cze 2007, 18:35

żona, napewno wszystko bedzie ok:)tylko dbaj o siebie i odpoczywaj,
ja tez musze przystopowac z ciągłym łażeniem i sprzątaniem bo ile mozna z synkiem tez miałam ciąże zgrożoną,wiec trzeba uwaczac.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość